Išvydę, kaip Kim Kardashian antrininkė atrodė prieš operacijas, išsižiosite

160 tūkst. eurų įvairioms operacijoms bei procedūroms išleidusi moteris, nori būti kuo panašesnė į Kim Kardashian. Ji netgi ryžosi atkartoti garsiąją nuogos žvaigždės fotosesiją dykumoje.

43

San Paulo mieste, Brazilijoje modeliu dirbanti Jennifer Pamplona (24 m.) Las Vegaso dykumoje nepabijojo ant įkaitusio smėlio pozuoti neprisidengusi jokiais drabužiais. Drąsiai nusitekusi moteris pozavo lygiai taip pat kaip Kim, o kai kurias jos kūno vietas specialiai pridengė dažais.

Kažkada „Versace“ dizainerių kūrinius demonstravusi mergina, kosmetinėms procedūroms ir plastinėms operacijoms, padariusioms ją panašią į šią garsiąją damą, jau išleido daugiau nei 160 tūkst. eurų. Būtent šiuose naujuose dykumoje fotografuotuose kadruose mergina demonstruoja savo visai nesenai padidintą užpakaliuką. Jau antrą kartą nuo Jennifer pilvo nusiurbtais riebalais užpildoma ši kūno dalis.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išvydę, kaip Kim Kardashian antrininkė atrodė prieš operacijas, išsižiosite

Jennifer teigia, kad gatvėje ne kartą ją sumaišo su Kim Kardashian.

„Ši fotosesija buvo lyg svajonės išsipildymas. Nuvykome į dykumą, mano odą išpiešė baltais dažais, o tada pirmą kartą pozavau visiškai nuoga. Niekada to nesu dariusi, tad iš pradžių buvau šiek tiek kukli. Rezultatai gavosi nuostabūs, be to pamačiau, koks didelis mano užpakaliukas. Kai apžiūriu jį veidrodyje, jis atrodo gerokai mažesnis, tačiau dar noriu jį šiek tiek padidinti. Man labiausiai patiko nuotrauka, kurioje aš atsigulusi ant smėlio, rankomis uždengusi krūtinę ir užmerkusi akis.

Tai geriausias mano kada nors sukurtas kadras, be to, jame labai gražiai ir kiek kitaip atrodo mano užpakaliukas, klubai, liemuo ir putlios lūpos. Fotosesija privertė mane pasijausti labai gražia, o, nepaisant nuogumo, nuotraukos gavosi elegantiškos ir nė kiek ne vulgarios. Mano nuomone, Kim Kardashian fotosesija dykumoje yra pati gražiausia, tad labai norėjau tai pakartoti pati“, - pasakojo Jennifer.

Niekada nepozavusi nuoga, mergina džiaugiasi įveikusi šią savo baimę.

„Iš pradžių šiek tiek kuklinausi ir buvau nedrąsi, su manimi dirbo keletas žmonių, tačiau dėl gerų rezultatų esu pasiryžusi padaryti viską. Sunkiausia buvo susitvarkyti su karščiu ir nuo saulės įkaitusiu smėliu“, - teigė Jennifer.

REKLAMA

Pirmoji plastinė operacija Jenniferei atlikta, kai merginai buvo 17 metų. Tuo metu ji didinosi krūtinę. Nuo tada ji pamėgo plastinę chirurgiją ir siekė savo kūną padaryti dar išraiškingesnį. Jennifer jau atliktas šonkaulių pašalinimas, riebalų nusiurbimas, įdėti užpakaliuko implantai ir patobulinta nosis.

„Jau senai pamilau plastines operacijas, o pamačius, kaip atrodo Kim Kardashian, tokio kūno įsinorėjau ir aš. Mokykloje iš manęs juokėsi ir tyčiojosi, nes buvau liekna ir visai nepriminiau brazilės. Dabar nuolat girdžiu komplimentus, kad mano lūpos – lyg Kylie Jenner, o užpakaliukas kaip pas Kim Kardashian.

Pamatę mane gatvėje jie dažnai prašo nusifotografuoti, o pristatinėjant savo naują lūpų dažų kolekciją „Jennifer Pamplona Cosmetics“, daugelis aplinkinių mane sumaišydavo su Kim, ypač po apsilankymo Las Vegase. Jaučiuosi laiminga, kai aplinkiniai komentuoja mano grožį“, - pridūrė ji.

Šio mėnesio pradžioje Jenniferei atliktas antras užpakaliuko didinimas, kainavęs 68 tūkst. eurų. Nepaisant to, kad į jos sėdimąją jau suleista 500 ml injekcijų, prilygstančių mažam vandens buteliukui, Jennifer nenori sustoti.


Rašyti komentarą...
A
Aš ne Kim Kardashian, bet...
2017-06-01 22:50:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tv3, jūs randate kažkur moteris su dideliu užpakaliu ar panašiai, tada lyginate jas su Kim Kardashian West? Jau ne pirmas kartas, kai jūs antrandate KKW antrininkes, geriau apie Kim rašykit, nes totaliai nuobodu pasidaro. Žemas lygis, kai bandote į save pritraukti dėmesį naudodamiesi įžymių žmonių vardais. Jūsų tikslas neturėtų būti toks, jūs gal neturite apie ką rašyti... Dabar ką šiame straipsnyje matau - tuštybė. Yra svarbesnių naujienų, ačiū už supratimą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų