Išskirtinis Gintarės Karaliūnaitės palaikymas Aistei Pilvelytei: sveik ir saugok balsą

Praėjusią savaitę nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos scenoje buvo pristatyta Aistės Pilvelytės daina „I‘m like wolf“. Tiesa, net ir pramogų pasaulio grandams jaudulys – jokia svetimybė. Atlikėja dainą atliko tik iš antro karto, tačiau užtikrintai.

10

Latvių atlikėjos Aminatos kurta daina komisiją ir žiūrovus pavergusi A. Pilvelytė šiais metais tapo rekordinio palaikymo sulaukusia dalyve „Eurovizijos“ atrankose.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijoje“ Aistė Pilvelytė padainavo tik iš antro karto

Savo palaikymą šiai atlikėjai išreiškė ir žinoma dainininkė Gintarė Karaliūnaitė. Socialinio tinklo „Facebook“ profilyje ji skyrė drąsinančiu žodžius.

„Aistule! Super! Aš už tave šiais metais, sveik, saugok balsą, tik nieko per daug nekeisk! Rūbas, tatuiruotė, plaukai buvo labai stilingi, judesiai – wow. Trūko tik intonavimo ir, žinoma, sveiko skambaus vokalo, bet kitam etape manau tai bus. Bučkis, linkiu Ukrainos!“ – rašė G. Karaliūnaitė.

A.Pilvelytės pasirodymas „Eurovizijos“ atrankoje

Pirmasis A. Pilvelytės pasirodymas „Eurovizijos“ atrankos scenoje nebuvo sėkmingas. Vos suskambus pirmiesiems dainos akordams, Aistė puolė mojuoti rankomis, rodydama, kad nori pradėti iš naujo: „Niekaip negaliu susikaupti, atleiskite“, - teisinosi ji.

Nutilus muzikai užkulisiuose buvo svarstoma, ar teisinga leisti dalyvei dainuoti antrąjį kartą, mat kitiems dainininkams tokios išlygos nebuvo taikomos. Antrasis kartas A. Pilvelytei buvo sėkmingas, žinoma atlikėja užtikrintai pristatė ugningą ir šiuolaikišką kūrinį.

„Laužome visas taisykles, leidome tau pradėti kūrinį iš naujo“, - paminėti nesėkmingo bandymo progos nepraleido laidos vedėja Gabrielė Martirosianaitė.

„Negalima to sakyti į eterį žiūrovams... Eiti į sceną, neturint balso, sunku. Aš apsirgau ir neturiu balso. Eiti į sceną tokioje situacijoje labai sunku. Balsas – pats svarbiausias ginklas“, - aiškino A. Pilvelytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų