Išskirtiniame vaizdo įraše praskleistas M.A.M.A užkulisių šydas: OG repeticija ir į kitą erdvę perkelianti virtuali realybė

Jau šį šeštadienį TV3 ir TV3Play eteryje nuo 19.30 val. išvysime ilgai lauktus M.A.M.A muzikos apdovanojimus. Kadangi šie metai renginiui yra jubiliejiniai, organizatoriai žada – tokios M.A.M.A dar niekuomet nėra buvę.

Išskirtiniame vaizdo įraše sakė renginio prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas praskleidė pasiruošimo apdovanojimams šydą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To dar nėra buvę: M.A.M.A apdovanojimai nustebins netikėtais sprendimais

„Šiandien mes pakviesime į fantastinę M.A.M.A. Pirmąkart mūsų šalyje bus panaudota virtuali realybė. Mes matome ant paprastos scenos repetuojantį OG Version, o čia dabar vyrai dirba su virtualia realybe. Daugybė kompiuterių daro stebuklus ir mes atsidrusime kosminėje erdvėje“, – žadėjo Samas ir kvietė nepraleisti jau šiandien vakare įvyksiančio reginio.

Lietuvių TV kanalų eteryje tokie technologiniai vaizdo sprendimai bus naudojami pirmą kartą. Kompanija „Videoprojektai LT“ sukūrė efektingą iliuzijų pasaulį, kuriame išsitrina bet kokios ribos. Todėl itin verta laukti OG Version, „Sisters on Wire“, „The Roop“, Keanu Blunt bei Virgio Stakėno pasirodymų. Intriguojantį šou ruošia ir ceremonijos vedėjai.

Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančių iškilmių metu taip pat bus tiesiami muzikiniai tiltai. Velnišką greitį išvystantys dronai Justiną Jarutį pagaus Kauno Muzikiniame teatre. „Saulės kliošas“ socialinę žinutę transliuos iš „Moxy“ viešbučio.

Taip pat jubiliejinėje, kelių valandų trukmės transliacijoje bus prisimintos gražiausios, pikantiškiausios ir istorinės M.A.M.A 10-mečio akimirkos, skirtingais apdovanojimų metais įsiminę „Leon Somov & Jazzu“, SEL ir Donny Montell, BIX, Kastyčio Kerbedžio bei anuomet specialiai suburto „Pop boys“ ketvertuko, Sauliaus Prūsaičio ir daugelio kitų pasirodymai.

Nors šiemet švenčiamas jubiliejus, publikos ir svečių į M.A.M.A apdovanojimus dėl pandemijos nebuvo galimybės pasikviesti. Renginyje dalyvaus tik nominantai ir statulėlių teikėjai – įvairių sričių superžvaigždės, tarp jų – Džordana Butkutė, Juozas Statkevičius, Sergejus Maslobojevas ir kiti.

REKLAMA

Visi, atvykę į Kauno „Žalgirio“ areną, testuojami. Į vidų gali patekti tik turėdamas Covid-19 testo neigiamą rezultatą. „Šiandien galime jaustis saugūs savame burbule ir už tai dėkojame testus atliekančiai klinikai „UnaVita“. Taip pat nuoširdus ačiū Kauno miestui, kuris jau 10 metų M.A.M.A muzikos bendruomenę sutinka labai svetingai“, – kalbėjo M.A.M.A Viešųjų ryšių vadovė Jurga Klimaitė-Riebling.

Įprastai sausį vykdavę Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A šiais metais dėl pandemijos buvo perkelti į kovo 27-ąją. Tokią dieną prieš metus TV3 eteryje buvo surengtas specialus medikų palaikymo ir paramos koncertas „M.A.M.A iš namų“, kurio metu žiūrovai paaukojo 128 tūkstančius eurų.

Išskirtinis vaizdo įrašas iš užkulisių – vaizdo reportaže straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
a
alio
2021-03-27 20:39:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
nes kodel gi ne, renginys vykstai nors negalima
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų