Išskirtines nuotraukas kurianti vilnietė – apie vestuves su italu ir kilusius iššūkius: šventės vos nesugadino avarija

Fotografė bei keliautoja Karolina Valeikaitė birželį ištekėjo už mylimojo italo Marco Coppolos. Moteris naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie romantiškas piršlybas, iššūkius ruošiantis šventei ir kodėl pora niekada neturėjo pirmojo pasimatymo

31

Karolina atvira – nors jiedu su Marco krito vienas kitam į akį dar būdami bendradarbiai Londone, į meilės istoriją jų draugystė neperaugo dar daugiau nei metus: „Aš išėjau iš darbo restorane ir išlikome gerais draugais. 

Draugystė galų gale pakrypo romantiška linkme ir supratome, kad neabejotinai buvome įsimylėję vienas kitą. Neturėjome net pirmo pasimatymo!“ – prisimena mergina.  

Paklausta, kaip ir kada Marco pasipiršo, Karolina Valeikaitė sako, iš pradžių nepatikėjusi tuo, kas vyksta: „Pasipiršti Marco suplanavo kelionės į Maldyvus metu. Vieną vakarą nusprendėme užsisakyti maisto į vilą, visą vakarą kalbėjomės apie mus ir ateitį. 

Aš prisimenu, kad jis elgėsi šiek tiek keistokai, bet ignoravau. Tik po to supratau, jog jis jaudinosi! Kai atėjo laikas desertui, Marco pasipiršo, aš net nepatikejau kol nepamačiau žiedo! Buvo ir ašarų, ir juoko, ir šampano“, – prisiminimais dalijasi Karolina. 

Vestuves pora iškėlė Marco gimtojoje Italijoje. Pasak Karolinos, pietų Italija šiai šventei puikiai tiko dėl kelių priežasčių. Mergina pasakoja, į šventės organizavimą įdėjusi visas jėgas: „Vestuvės Italijoje buvo logiškiausias variantas, kadangi daugiau nei pusė svečių buvo Marco gimines italai. 

Žinojome, jog maistas bus nuostabus, oras pietų Italijoje šiltas ir saulėtas. Mes dažnai ten leidžiame laiką, kiekvieną vasarą bent keletui mėnesių nuvykstame.

Įspūdžiai tiesiog stulbinantys! Šiuo metu mėgaujamės medaus mėnesiu ir dar sunku sudėlioti visas mintis. Tikrai pavyko surengti mūsų svajonių vestuves, įdėjome labai daug savęs į pačią šventę. Dirbome kiekvieną dieną keturis–penkis mėnesius be sustojimo. 

Covid situacija šios užduoties mums nepalengvino, tačiau galų gale viskas susidėliojo i vietas ir mūsų šventė įvyko kaip ir norėjome!“, – pasakoja mergina.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karolinos Valeikaitės ir Marco Coppolos vestuvės

Organizuojant vestuves bene kiekvienai porai iškyla įvairiausių iššūkių ir nesklandumų. Ne išimtis ir Karolinos bei Marco šventė: „Likus keletui dienų iki vestuvių, žmogus, su kuriuo mes bendravome visus metus, ir kuris žinojo viska apie mūsų ateinančias vestuves, pakliuvo į automobilio avariją, ir naujas žmogus, kuris visiškai nedalyvavo organizavimo procese, užėmė jo vietą. 

Turėjome tiek mes, tiek renginių produkcijos kompanija ir vestuvių dizainerė, susitikti paskutinę minutę ir nuosekliai paaiškinti visą šventės eigą ir planą“, – pasakoja Karolina ir tuoj pat patikina, kad šventės organizatoriui galiausiai viskas baigėsi gerai. 

REKLAMA

Karolina ir Marco organizuodami vestuves net nežinojo, ar jos įvyks – tuo metu Italijos vyriausybė draudė organizuoti šventes. Tačiau stebuklas įvyko – šventės vėl galėjo vykti būtent nuo poros vedybų dienos – birželio 15-osios: „O kas netikėčiausia, jog dieną prieš vestuves turėjome mergvakarį ir bernvakarį ir Puglijos regionas tą dieną perėjo į baltąją zoną. Galėjome švęsti be komendanto valandos ir su gera kompanija.“

Karolina atvira – koronaviruso pandemija pakoregavo ir medaus mėnesio planus: pora neišvyko į išsvajotą kelionę: „Prieš pandemiją svajojome keliauti medaus mėnesiui į Japoniją, tačiau nusprendėme pasilikti Italijoje, kur ir kėlėme vestuves. Viskas keičiasi taip greitai, nenorėjome rizikuoti įstrigti kitoje šalyje“, – pasakoja fotografė. 

 

 


Rašyti komentarą...
N
Nuotaka
2021-08-02 20:23:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiems lietuviams jaunikiams, kurie savo vestuvėse be juodų kojinių, paziurekite, tai pavyzdys šis nuotakos vyras, jums basiakai :)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų