Išsirink tinkamą šunį

Amerikiečiai sudarė keturkojų žmogaus draugų sąrašą, pagal kurį aiškėja, kad dalis šunėkų apie Tave aplinkiniams gali papasakoti daugiau, nei Tu įsivaizduoji.

Psichologai sako, kad žmonės naminius gyvūnus renkasi panašius į save. O amerikietiškas gyvūnų savininkams skirtas tinklalapis Klooff.blogspot.com nusprendė atlikti tūkstančių savo lankytojų apklausą ir išsiaiškinti, ką aplinkiniai mano apie žmogų, matydami, koks jo šuo.

Labiausiai tyrimo autorius domino romantiškasis kontekstas, konkrečiai – kokia veislė labiausiai didina vyro ir moteris patrauklumą priešingos lyties atstovams.

Taigi moterims tinkamiausi (vyrams vilioti) šunys yra šių veislių:

5. biglis;

4. pudelis;

3. čihuahua;

2. labradoras;

1. auksaspalvis retriveris.

Remdamasis šiuo sąrašu tinklalapis daro išvadą, kad nedaugelis vyrų ryžtųsi susisieti ilgalaikės draugystės saitais su tokiomis damomis kaip Paris Hilton (kuri, kaip žinoma, tapo tikru kvailos blondinės su mažu šuniuku įsikūnijimu). Į tokias damas vyrai kreipia dėmesį, bet greičiau jau santykiams vienai nakčiai, o ne visam gyvenimui – štai tokios „gilios“ autorių išvados.

O jei dama vaikštinėja vedina retriveriu, kuris asocijuojasi su draugiškumu, meile vaikams, minkštu charakteriu ir ištikimybe, jai net penkis kartus mažiau gresia tapti tokio pigaus flirto auka – vyrukai tokias merginas kabins trokšdami ilgalaikių santykių.

REKLAMA

Štai tie avalynės graužikai, su kuriais verta vaikštinėti Tau, jei šunimi nori pasinaudoti merginų kabinimo tikslais:

5. prancūzų buldogas;

4. Sibiro haskis;

3. labradoras;

2. auksaspalvis retriveris;

1. vokiečių aviganis.

Na, retriveris ir čia beveik nugalėjo, nusileidęs tik vilkšuniui. Ir šiaip „vyriško“ šuns atveju viskas kur kas sudėtingiau, nors bendros tendencijos išlieka tos pačios. Pavyzdžiui, haskio savininkas atrodo dešimt kartų rimčiau ir solidžiau nei jo bičiulis, vedinas pitbuliu ar rotveileriu. Be to, kovinių, agresyvių veislių šunys, kaip nebūtų keista, neprideda jų savininkui vyriškumo ir prieš juos laimi tas pats „haskininkas“.

Ir dar, prisimink: tokie keturkojai kaip bokseriai ar buldogai sukuria savo šeimininkui „lengvai prieinamo“ aureolę – panašiai, kaip pudelis moteriai. O štai vyrai, susiejantys savo gyvenimą su auksaspalviu retriveriu, moterų akyse yra 10 kartų už anuos vertesni ilgalaikių santykių, moters rankos, širdies ir gal net kandidato į „šauniausio tėtės“ vardą titulo.

Na, tai, kad vokiečių aviganiai griuvėsiuose ieško nukentėjusiųjų, o pasienyje gaudo blogus kontrabandininkus, pridėjo šios heroizmo dvasios ir jų savininkams. Todėl ir – pirmoji vieta sąraše.

Kita vertus, kaip pats supranti, šis tyrimas pretenduoja tik į sąlyginį objektyvumą, ir kiekvieno individuali nuomonė priklauso nuo daugelio aplinkybių.


Rašyti komentarą...
E
Erika
2012-07-13 00:26:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemaišykite vokiečių aviganio ir vilkšunio. Žurnalistai, rašantys visoje Lietuvoje skaitomus straipsnius turėtų žinoti, kad tai - dvi absoliučiai skirtingos veislės.
Atsakyti
0

E
Emma
2012-07-14 19:42:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va taip ir atsiranda šuneliai gatvėse... Nusiperka tokį ,,kabinimo'' įrankį, o paskui pamato, kad tam šuneliui ir meilės ir priežiūros reikia, o pirma mintis kuri lietuviams šauna į galvą tai išmesti gatvėn... Šuo nėra kažkoks įrankis kuris jums suras gyvenimo meilę, o jei jau kam nors kritai į akį tai tikrai paskutinis dalykas į ką jis-ji žiūrės bus šuns veislė.
Atsakyti
0

E
Emma
2012-07-14 19:43:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk tu suvoki jog vilkšunis ne veislė?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų