Įspūdingos išvaizdos Amazonka parodė, kaip atrodė anksčiau: „Tada buvau dar vaikas“

Sunkumų kilnotoja Natalija Kuznecova iš Rusijos gali pasigirti 49 cm skersmens bicepsais. Ji pagerino štangos stūmimo ir štangos kėlimo rekordus, tačiau nepaisant jos sėkmės moteris sulaukia ir daugybės kritikos.

12

Sporto salės mylėtoja didžiuojasi savo įspūdingais bicepsais, tačiau kritikai sako, kad ji jau nebeatrodo „moteriška“. Tuo tarpu Natalija save apibūdina kaip „stipriausią“ ir „populiariausią“ sunkumų kilnotoja visame pasaulyje.

Šiuo metu ji turi 6 pasaulio rekordus ir daugiau nei 12 Europos rekordų. Šie įspūdingi pasiekimai padėjo Natalijai pasiekti įspūdingą šlovę.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Kuznecova

Amazonka, kaip ji pati save vadina, gali pasigirti daugiau nei 672 tūkst. sekėjų „Instagram“, kur dažnai dalijasi nuotraukomis ar vaizdo įrašais iš sporto salės, rašoma „Daily star“.

Natalija buvo dar paauglė, kai pradėjo sportuoti. Ji nuėjo į sporto salę, nes norėjo atrodyti „geriau“, tačiau galų gale ji atrado savo sportinius įgūdžius.

„Man buvo tik 14 metų, kai pirmą kartą dalyvavau savo pirmose kultūrizmo varžybose. Aš buvau tik vaikas. Laimėjusi tą prizą pamaniau, kad turiu tai padaryti gerai, todėl turėčiau tęsti“, – sako ji.

Moteris pasidalijo ir nuotrauka, kaip atrodė prieš pradėdama sportuoti.

Dabar Natalija sugebėjo padvigubinti savo kūno svorį.

 „Treniruočių pradžioje aš svėriau 40 kg ir buvau labai liekna mergina. Po pusmečio treniruočių buvau visiškai pasikeitusi.

Dabar aš sveriu 92–95 kg. Mano didžiausias svoris buvo 100 kg. Mano bicepsų dydis yra 49 cm, kojų – 76,5 cm, o krūtinė – 128 cm.“

Natalija save apibūdina kaip „stiprią moterį“ arba „Amazonę“. Ji patenkinta savo kūnu, kurį palaiko kartu su vyru kasdien besilankydama sporto salėje.

Pora atlieka treniruotes, kilnoja svorius ir valgo daug baltymų, kad augtų raumenys. Jie palaiko vienas kitą, nors kai kurie komentarai, kuriuos Natalija gauna internete, nėra tokie teigiami.

„Kai kurie žmonės mano, kad nėra moteriška turėti raumeningą kūną, turėti ryškesnius raumenis ar net tiesiog pilvo presą“, – sako Natalija.

Laimei, Natalija nesureikšmina neigiamų komentarų: „Žmonės daug ką pasako internete. Kai kurie sako, kad jiems nepatinka mano išvaizda. Kai kurie sako, kad turėčiau priaugti daugiau raumenų. Taigi turėtumėte galvoti apie tai, ko norite sau. Koks jūsų tikslas. Nežiūrėkite, ką žmonės sako internete. Aš visada galvoju tik apie tai, ko noriu pati“.


Rašyti komentarą...
V
Vaikystės sąlyginumai
2021-05-10 12:06:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikystės traumos...norėjo būti stambesnė, gal aplinkiniai pasityčiojo iš jos lieknumo. Žiūri į žmogaus siekiamus kraštutinumus išvaizdos, proto, sielos prasme ir supranti, kad jo suvokime yra atsiradusios spragos vaikystėje ir visą gyvenimą besitęsiantys bandymai paneigti vaiko amžiuje įgytus įsitikinimus. Su savo sąmone, vidumi, įsitikinimais reikia dirbti, o ne tik koncentruotis į kūną, taip bandant įrodyti, kad aš vertas meilės ir aplinkinių pagarbos.
Atsakyti
0

B
Babytė Bronė
2021-05-09 19:44:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai nekelia jokio susižavėjimo. Nieko moteriško nebeliko. Tai lyg mėsai užaugintas gyvulys. Na bet kiekvienas renkasi pagal savo protą. Vieni tobulumu laiko skeletą aptrauktą oda, kiti va tokį,, mėsos kalną"
Atsakyti
0

m
mari
2021-05-09 22:17:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai yra be figūros moteriška ir tiek.Šliktu tiesiog žiurėt i išdalytą kūną.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų