Įspūdingas Bareikio pasirodymas: šokiai ant automobilių stogų ir fejerverkai

Balandžio mėnesį prasidėjęs Drive in live renginių ir gyvos muzikos koncertų ciklas gegužės mėnesio pabaigai paruošė galingus savaitgalius. Penktadienį Paluknio aerodromą nunešė niekada energijos nestygstantis Vidas Bareikis.

Koncerte buvo girdėti žmonių aikčiojimai net iš automobilių dėl nuostabiai surengto šou. Vieši prisipažinimai meilei, skambučiai mamoms, šokiai ant automobilių stogų, nervų malšinimas daužant automobilį, fejerverkai. Visa tai ir dar daugiau galėjo pamatyti Drive in Live koncerto svečiai. O kas gali būt geriau, jei visus svečius po koncerto išlydėjo pats Vidas Bareikis. Vakar Paluknio aerodrome tvyrojo meilė, šėlsmas ir susivienijimas, rašoma pranešime spaudai.

Šiandien, gegužės 23 dieną, Drive in live scenoje pasirodys muzikos šėlsmo kupini „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Renginių organizatoriai džiaugiasi, galėdami pasiūlyti tiek atlikėjams, tiek scenos darbuotojams darbą karantino metu, kuris buvo visiškai sustabdytas dėl COVID-19 pasekmių.

Gegužės mėnesio paskutinįjį savaitgalį, gegužės 29 ir 30 dienomis koncertai nusimato bombiniai. Penktadienį scenoje pasirodys vienas populiariausių atlikėjų Lietuvoje Donatas Montvydas, o šeštadienį scenoje savo dainas atliks lyriškasis Linas Adomaitis.

Koncerto akimirkas pamatykite nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų