Įspūdingas 3-metės Kardashian dukros gimtadienis: tūkstančiai balionų, „Disney“ princesės ir prabanga alsuojančios dekoracijos

Khloe Kardashian dukrai True, kurią ji augina su Tristanu Thompsonu, sukako treji. Garsioji mažylės mama Khloe pasidalijo užkulisiais iš True gimtadienio vakarėlio. Tiesa,  realybės šou žvaigždė atskleidė, kad šventė surengta „tik pusbroliams ir tetoms“ dėl vykstančios COVID-19 pandemijos.

18

Tačiau nedidelis svečių sąrašas nesutrukdė 36-erių Kardashian surengti ekstravagantišką šventę savo vienintelei dukrai.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įspūdingas 3-metės Kardashian dukros gimtadienis: tūkstančiai balionų, „Disney“ princesės ir prabanga alsuojančios dekoracijos

Pirmadienį savo „Instagram“ istorijose Kardashian atskleidė, kad šventėje buvo milžiniškas pripučiamas, purpurinis namas, keksiukų dekoravimas ir trys ypatingi svečiai – „Disney“ princesės Tiana, Anna ir Elsa.

Moteris demonstravo daugybę pastelinių spalvų balionų ir stalus su rožinėmis staltiesėmis, papuoštomis gėlėmis.

Vėliau Kardashian pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip True ir jos pusseserė Stormi šokinėja ant batuto, po to nuotraukomis, kuriose pusbroliai puošia sausainius ir užsiima kitais amatais.

Vienoje nuotraukoje matyti, kaip gimtadienio mergina plačiai šypsosi šalia savo močiutės Kris Jenner. Kardashian taip pat pasidalijo keliomis savo ir True nuotraukomis, merginos dėvėjo derančias purpurines sukneles, pozavo nuotraukoms ant lovos, kurią supo dešimtys rožinių balionų.

Vėliau instagrame Khloe pasidalijo nuotrauka ir atviravo, kad dar nėra pasiruošusi sutikti dukters trečiojo gimtadienio: „Aš beveik verkiu kiekvieną kartą, kai vadinu tave „kūdikėliu True“ ir tu mane pataisai. Tu mieliausiu balsu sakai „Aš ne kūdikis! Aš didelė mergaitė!“. Aš nesu pasirengusi, kad būtum didelė mergaitė, bet tu turi žinoti, kad ir kokio amžiaus būtum, tu visada būsi mano kūdikis. Tu pakeitei mano gyvenimą daugiau, nei galėjau kada nors svajoti. Tu esi geriausia mano draugė. Mano didžiausia palaima. Visas mano pasaulis.

REKLAMA

Stebėti, kaip tu užaugai, buvo vienas maloniausias potyris. Matyti gyvenimą tavo akimis yra kažkas tokio ypatingo. Tai kažkas stebuklingo. Aš branginsiu kiekvieną akimirką, kurią turiu su tavimi amžinai. Esi svajonė, kuri išsipildė. Ačiū, kad pasirinkai mane! Dieve, ačiū, kad palaiminai mane savo angelu. Su gimtadieniu, mano kūdiki True.“


Rašyti komentarą...
R
Regina
2021-04-14 09:15:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau gyvūnų prieglaudoms būtų paaukoję..
Atsakyti
0

R
Regina
2021-04-14 09:16:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau gyvūnų prieglaudoms būtų paaukoję..
Atsakyti
0

B
Baisu
2021-04-14 08:44:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Peržiūrėjau foto - SIAUBAS!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų