Išprotėję keistuoliai „Future Islands“ – rokeriai, sukėlę audrą Vilniuje

Gausi minia melomanų ketvirtadienio vakarą judėjo į sostinės koncertų salę „Compensa“, kur savo pirmąjį koncertą Lietuvoje surengė roko grupė „Future Islands“. Po dvejų metų pertraukos į Europą grįžusios grupės muzikantai į Vilnių lėktuvais skrido iš skirtingų pasaulio šalių.

22

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išprotėję keistuoliai „Future Islands“ – rokeriai, sukėlę audrą Vilniuje

Pirmieji atvyko gitaristas William Cashion ir klavišininkas Gerrit Welmers. Netrukus prie jų prisijungė vokalistas Samuel Herring ir būgnininkas Mike Lowry. Itin energingais koncertais garsėjanti grupė apsistojo viename Vilniaus viešbučių, kur ilsėjosi ir ruošėsi šiandienos pasirodymui. 

Grupė „Future Islands“, kuriai liaupsių negaili ne tik melomanai, bet ir grupės „Nirvana“ prodiuseris Butch Vig ir grupės „Coldplay“ lyderis Chris Martin, koncertų salėje atliko didžiausio populiarumo sulaukusius kūrinius ir pristatė naują albumą „The Far Field“.

Praėjusių metų pavasarį pasirodžiusį įrašą muzikantai kūrė padedami keleto kviestinių žvaigždžių – tarp jų yra ir legendinės grupės „Blondie“ dainininkės Debbie Harry. Visas 10 naujų dainų „Future Islands“ įrašė su prodiuseriu Chris Coady, kuris anksčiau dirbo su „Yeah Yeah Yeahs“ ir „Grizzly Bear“.

REKLAMA

„Future Islands“ koncertą pradėjo iš nedidelio Šiaurės Karolinos valstijos miestelio Kill Devils Hills kilusi psichodelinio roko grupė „Zack Mexico“. Pernai ribotu 300 egzempliorių tiražu buvo išleista grupės vinilo plokštelė „Get Rich and Live Forever“, kuri iškart atkreipė muzikos kritikų ir melomanų dėmesį.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų