REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Khloé Kardashian su krepšininku Tristanu Thompsonu per surogatinę motiną susilaukė antrojo vaikelio. Pranešama, kad pora susilaukė berniuko.

Khloé Kardashian su krepšininku Tristanu Thompsonu per surogatinę motiną susilaukė antrojo vaikelio. Pranešama, kad pora susilaukė berniuko.

REKLAMA

Pora buvo išsiskyrusi sausį, kai paaiškėjo, kad Čikagos „Bulls“ žaidėjas susilaukė vaiko su kita moterimi, kol jie buvo kartu, rašo portalas people.com.

Kardashian dar neapsisprendė dėl savo sūnaus vardo. Primename, kad Khloe jau augina mergaitę vardu True.

„Galime patvirtinti, kad True turės brolį ir seserį, kuris buvo pradėtas lapkritį, – anksčiau leidiniui PEOPLE sakė atstovas. – Khloé yra nepaprastai dėkinga surogatinei motinai už tokį gražų palaiminimą. Norėtume paprašyti privatumo, kad Khloe galėtų sutelkti dėmesį į savo šeimą."

Kardashian ir Thompsonas pradėjo susitikinėti 2016 m., o 2018 m. susilaukė dukters True. Jie išsiskyrė 2021 m. birželį, tačiau greitai vėl grįžo vienas pas kitą. Kardashian romantiškus santykius su sportininku nutraukė šių metų sausį. Thompsonas taip pat yra 5 metų sūnaus Prince'o su buvusia mergina ir 8 mėnesių sūnaus Theo, kurio susilaukė su Maralee Nichols, tėtis.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie vyro išdavystes.

Krepšininkas Tristanas Thompsonas ir vėl buvo kaltinamas neištikimybe. Sklinda kalbos, kad žymiosios Kardashianų klano sesers Khloe mylimasis ir dukters tėvas praėjusių metų pradžioje ją išdavė su modeliu Sydney Chase.

REKLAMA

Šiuos gandus Instagramo modelis patvirtino tinklalaidėje „No Jumper“. „Jis man pasakė, kad nebėra įsipareigojęs. Mes kalbėjomės, kelis kartus kartu leidome laiką, net ėjome į pasimatymus“ – tinklalaidėje pasakojo Chase. Pasak merginos, ji paklausė Thompsono, ar jis yra vienišas ir jis atsakė teigiamai.

Paklausta, ar su Thompsonu turėjo lytinių santykių, moteris tai patvirtino: „Tai įvyko, tada aš sužinojau, kad jis man melavo ir nutraukiau su juo ryšius“ – teigė modelis.

REKLAMA
REKLAMA

Khloe Kardashian ir Tristano Thompsono santykiai jau kelerius metus vis supurtomi vaikino neištikimybių. Likus vos kelioms dienoms iki poros dukrelės True gimimo 2018-taisiais, viešumoje atsidūrė vaizdo įrašas, kuriame Thompsonas leido laiką su keliomis moterimis. Po kelių mėnesių US Weekly žurnalistai paskelbė, kad krepšininkas leido laiką su kita moterimi klube. 2019-taisiais jis ir vėl išdavė Khloe su jos sesers Kylie tuometine geriausia drauge Jordyn Woods.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pora po pastarojo skandalo buvo išsiskyrusi, tačiau praėjusią vasarą ir vėl paskelbė esantys kartu po to, kai kartu saviizoliavosi. Pasak šaltinių, Kardashian ir Thompsonas jau planuoja antrąjį vaikelį, kurio susilauktų surogatinės motinos pagalba.

Nei Khloe nei Thompsono atstovai situacijos nekomentavo.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų