Iš ligoninės paleistas Kanye Westas – akivaizdžiai pasikeitęs

Po nervinio priepuolio ligoninėje atsidūręs reperis Kanye Westas pagaliau paleistas namo. Pirmadienį fotografai užfiksavo 39-erių metų vyrą, kurio pasaulis nematė net kelias savaites.

35

Teigiama, kad dėl išsekimo ir nuovargio paguldytas vyras dabar jaučiasi žymiai geriau. Artimi šaltiniai teigia, kad Kanye Westas net šiek tiek papilnėjo, o šiuo atveju tai vertinama kaip sveikimo požymis.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iš ligoninės paleistas Kanye Westas – akivaizdžiai pasikeitęs

Vyras iš ligoninės taip pat išėjo persidažęs savo plaukus šviesiai, todėl netrūko mąstančių, kad pokyčiai - pavyzdys,kad vyras jaučiasi žymiai geriau.

Vis dėlto praėjusią savaitę kilo kalbos, kad Kanye Westo ir Kim Kardashian šeimoje netrūksta problemų.

Kaip skelbė „UsWeekly“ naujienų portalas, Kim Kardashian yra pavargusi nuo paromis kuriančio vyro, jo emociškai nestabilaus charakterio. Šaltiniai skelbia, kad Kim nėra patenkinta jų santuoka ir nori skirtis, kai tik laikas bus palankus. Pranešama, kad ji taip pat bandys gauti pilną dviejų vaikų globą.

Naujienų portalas taip pat tikina, kad Kanye Westas po ligoninės jau negrįžo į šeimos namus, o išsinuomojo namą. Ši informacija ir žinia apie skyrybas skelbiama labai užtikrintai, pabrėžiant, kad „Kim tikrai žino, jog nenori būti santuokoje su Kanye Westu“.

„Šiuo metu labai netinkamas laikas. Kanye vis dar gydosi, dar reikia palaukti, kol jis jausis geriau. Ji Kanye tikrai rūpinasi ir nori, kad jis pasveiktų. Todėl taip pat jaučiasi įkalinta“, - sako šaltinis, patvirtinęs, kad Kim nesiims jokių veiksmų, kol Kanye psichinė būsena bus vis dar kritiška.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų