Tiksliau tariant, motina ir dukra, sumaniusios vienai dienai persirengti princesėmis. Natasha Narula su dukra Drew atostogų metu apsilankė Disnėjaus pasaulyje (Prancūzijoje) tačiau iš ten buvo išmestos dėl savo "pasakiškos" aprangos.

Farmacininkė, nusprendusi padaryti savo dukrai šventę, apsirengė seną, baltą su pūstomis rankovėmis, vestuvinę suknelę, kurią nusipirko vos už 20 svarų, o dukrą aprėdė baltai auksine pamergės suknele bei karūna. Jos atrodė "magiškai". Tačiau ši magija nesuveikė prie "pasakų šalies vartų".

Apsauginiai, saugoję vartus, N. Narulai pasakė, kad jos neįleis, nes jos stilius pernelyg panašus į Disnėjaus princesių.

"Aš maniau, kad jie juokauja, nes tuo metu buvo balandžio pirmoji. Tačiau pasikalbėjusi su vadybininku supratau, kad jie kalba rimtai. Jų tikinimu, mano apranga buvo per daug panaši į personalo, dirbančio viduje. O tiksliau į princesių. Apsauga ir vadybininkas baiminosi, kad vaikai norės su manimi fotografuotis. Tą dieną aš net nebuvau pasidažiusi, be to, juk vilkėjau ne didžiulį peliuko Mikės kostiumą, o tik padėvėtą vestuvinę suknelę už 20 svarų," - nuogąstavo moteris.

 

Natasha Narula į Disnėjaus pasaulį nebuvo įleista dėl pernelyg didelio panašumo į pasakų princeses.mailonsunday.co.uk nuotr.Rašyti komentarą...
d
dėmsio
2010-04-22 11:48:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip jie nuobodžiai gyvena tokie įvykiai bandomi iškelti į viešuma, aš kažin kodėl abejoju ar jiems tai rūpėjo eik nors ir nuogas tik pinigus mokėk ir vsio
Atsakyti
0

I
Ilythiiri
2010-04-22 20:51:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie bijojo kad menedzeris klienta supainios su darbuotoju, ir tas nusizudys :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų