Intriguojančios „Power Hit Radio“ balsų lažybos ne visada baigdavosi sėkmingai: vienas laimėjo šunį, kitas – skutosi plaukus

Šio šeštadienio TV3 laida „galvOK“ nusimato kaip niekad linksma –  šįkart čia pasirodys visiems puikiai žinomi radijo balsai. „Power Hit Radio“ programų direktorius bei rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis ir jo kolega, „veteranu“ vadinamas radijo laidų vedėjas Aleksas Pozemkauskas, prie savo mylimo radijo įprato jau seniai, tačiau kaip jiems seksis išbandyti save kitu amplua, televizijoje?

5

Tiek juoko „galvOK“ filmavimo aikštelėje nebuvo jau seniai. Taip pat – ir tokių drąsių bei intriguojančių pasiūlymų.

Marijono Mikutavičiaus komandą papildys S. Baniulis, o Mantui Katleriui kompaniją palaikys A. Pozemkauskas. Jau laidos pradžioje paaiškėjo, kad Sauliui žaidime dalyvauti gali būti kiek lengviau – juk šį žaidimą kartu su laidos „Šok į kelnes“ klausytojais jis žaidžia kiekvieną darbo dieną. Tiesa, tada jis užima ne dalyvio, bet paties kapitono vietą. Nepaisant to, kova laukia tokia intriguojanti, kad jos pabaigoje Aleksas net sulauks šmaikštaus grasinimo į darbą nebegrįžti.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Intriguojančios garsiausių „Power Hit Radio“ balsų lažybos ne visada baigdavosi sėkmingai

Saulius užtikrintumas laidoje kiek išgąsdins Marijoną, kuris, remdamasis savo ankstesne žaidimo patirtimi, atsakymus bus linkęs rinktis atsargiau. O štai S. Baniulis demonstruos savo sporto žinias ir pripažins, jog anksčiau – kad ir kaip keista bebūtų tai girdėti krepšinio šalyje – buvo atsidavęs dziudo šakai.

Būtent klausimas apie sportą „Power Hit Radio“ laidų vedėją privers pateikti pasiūlymą, kuris pritrenks visus laidos dalyvius. Saulius ne tik bandys gauti M. Mikutavičiaus pritarimą rinktis jo siūlomą atsakymą už papildomus 100 eurų, bet, galiausiai, ištars net ir tokius žodžius: „Jei šitas atsakymas bus neteisingas, nusilakuosiu nagus“.

Ar Sauliui iš tiesų teks pasigražinti, pamatysite laidoje, tačiau pasirodo, kad tai – ne pirmas kartas, kai „Power Hit Radio“ vadovas įklimpsta į itin drąsias lažybas.

„Prieš daug metų su buvusia kolege didžėjavau Palangoje – ten klausytojai turėjo vertinti mūsų abiejų kūrinius, spręsti, kuris geresnis. Likimas lėmė taip, kad man sekėsi prasčiau, o pralaimėjimo atveju buvau pažadėjęs nusiskusti galvą plikai… Tikriausiai nereikia nė sakyti, kad įprastai nesu itin trumpų šukuosenų gerbėjas“, – juokėsi istoriją prisiminęs Saulius.

REKLAMA

O štai jo kolega Aleksas pasakojo sudalyvavęs ir kur sėkmingesnėse lažybose. Prieš daugybę metų jis su tėčiu susilažino dėl tam tikru numeriu pažymėto troleibuso, kuris važiuoja pro netoliese esančią stotelę. A. Pozemkausko tėtis tikino, kad toks troleibusas niekad pro minėtą stotelę nėra važiavęs, o radijo laidų vedėjas ir jo mama sakė priešingai. Jie savo tiesa buvo įsitikinę taip stipriai, jog neabejojo, kad tėtis lažybas pralaimės. Prizas, šiuo atveju, buvo ilgametė Alekso svajonė – šuo.

„Vos tik sukirtome rankomis, gal po 3 minučių pravažiavo tas troleibusas – lažybas laimėjau aš ir mama. Tėtis tą dieną nieko nesakė, bet jau sekančią nupirko šunį. Ir nors sakė, kad juo rūpintis turėsime mes, galiausiai būtent jis liko mylimiausiu jo šeimos nariu…“, – pasakojo A. Pozemkauskas.

Kokio netikėto pasiūlymo Saulius ir Marijonas sulauks iš savo priešininkų? Kodėl, paprašę žiūrovų pagalbos, Mantas ir Aleksas žūtbūt norės sužinoti savo gelbėtojos amžių?  Kam ir kodėl laidoje teks bandyti nešti skalbimo mašiną? Galiausiai, kaip žinomiems radijo balsams pavyks iš M. Katlerio išgauti prisipažinimą apie tai, kad šis Panevėžyje lankė mokyklą prie moterų kalėjimo?

Įtraukianti ir kaip niekuomet šmaikšti „galvOK“ laida su garsiausiais „Power Hit Radio“ laidų vedėjais – jau šiandien, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų