REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai buvo kviečiami stebėti paskutinįjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jo metu paaiškėjo likę du dalyviai, kuriems bus suteikta teisė kovoti superfinale dėl talentingiausiojo titulo. Būtent superfinalo metu žiūrovai vėl pamatė ir visus tuos, kurie atrankų metu pelnė „auksinį mygtuką“. Įtampa vis labiau auga, o ne ką mažiau dalyvius vilioja ir pagrindinis šou prizas...

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai buvo kviečiami stebėti paskutinįjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jo metu paaiškėjo likę du dalyviai, kuriems bus suteikta teisė kovoti superfinale dėl talentingiausiojo titulo. Būtent superfinalo metu žiūrovai vėl pamatė ir visus tuos, kurie atrankų metu pelnė „auksinį mygtuką“. Įtampa vis labiau auga, o ne ką mažiau dalyvius vilioja ir pagrindinis šou prizas...

REKLAMA

Suskaičiavus žiūrovų balsus paaiškėjo, jog daugiausiai simpatijų pelnė ir tiesiai į superfinalą keliauja multiinstrumentalistas Vytenis Danielius

Dėl antrosios vietos finale kovojo Rokas ir Eivina bei „Diamonds Show“. Po teisėjų balsavimo paaiškėjo, jog paskutinį kelialapį į finalą iškovojo „Diamonds Show“. 

Pirmasis į sceną lipo Linas Barauskas. Vyras atrankose nustebino teisėjus, atlikęs net 10 atsispaudimų ant nykščių, tačiau sukėlė ir šiek tiek nerimo, pareiškęs, jog dar nesugalvojo, ką rodys kitame etape. Pusfinaliui Linas pasirinko šmaikštų Kalėdų senelio vaidmenį.

REKLAMA
REKLAMA

„Priminė mokyklą, kai reikia parašyti rašinį, o tu neskaitęs nei vieno kūrinio. Sėdi ir pilstai“, – komentavo Inga Jankauskaitė. 

„Aš tokį senelį samdyčiau“, – juokavo Justinas Jankevičius. 

Antrieji į sceną lipo šokėjai Rokas ir Eivina. Porą teisėjai kaip mat ėmė poruoti, visgi, Rokas patikina – vaikinas turi mylimąją ir jie su Eivina – tik geri draugai ir šokių partneriai. 

REKLAMA

Pora scenoje šokiu papasakojo jautrią istoriją. Po pasirodymo mergina pravirko.

„Jūs per daug aiškinote, kas vyko šokyje, bet jums nereikėjo nieko aiškinti – viskas buvo ir taip aišku“, – sakė J. Jankevičius. 

„Mano galva, tarp jūsų yra ypatinga chemija, ypač, kai esate kartu“, – šokėjus gyrė Marijus, pavadinęs porą „geru kokteiliu“. 

Trečioji pasirodė jaunoji gimnastė Santana Salmanovič. Mergaitė dar atrankų metų sužavėjo teisėjus ir šou vedėjus. Talentinga mergaitė gimnastika užsiima neilgai – vos dvejus metus, o scenoje surengė kvapą gniaužiantį pasirodymą, palydėtą griausmingų plojimų. 

REKLAMA
REKLAMA

Santana sulaukė ir daugybės pagyrų iš teisėjų.

„Tokius žmones mes turime skatinti, kad jie eitų kuo toliau“, – mergaitę gyrė J. Jankevičius. 

„Iš pradžių galvojau, kad tai galima vadinti įdirbiu, bet tai, kad tu tai darai vos dvejus metus, reiškia, kad tu tikras talentas“, – sakė Marijus. 

Ketvirtoji scenoje savo talentą rodė šokėja Tija Lebeckytė. Mergina šoka nuo ketverių metų – pradėjo nuo baleto ir gimnastikos pamokų, o galiausiai apsistojo prie šiuolaikinio šokio. Tija svajoja pakartoti šokėjo Edgaro Kerpės sėkmės istoriją – vaikinas „Talentuose“ išplėšė pergalę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Teisėjai gyrė merginos muzikos pasirinkimą. Inga Jankauskaitė sakė, jog pasirodymas jai pasirodė itin apgalvotas ir išdirbtas.

„Mes padarėme labai gerą sprendimą turėdami jus šiame pusfinalyje. Šį vakarą čia pasirodantys jūsų konkurentai jau turi problemų“, – sakė J. Jankevičius. 

Penktasis į sceną žengė Vytenis Danielius. Vaikinas groja net keturiais instrumentais ir dainuoja keliomis kalbomis. Muzikantas atrankose sulaukė kritikos – teisėjams pritrūko šou elementų. 

REKLAMA

Scenoje Vytenis ne tik grojo akordeonu, bet ir pademostravo vokalinius sugebėjimus – uždainavo. Tai labai patiko publikai, kuri iškart ėmė ploti į ritmą. 

Marijus Mikutavičius gyrė Vytenį atsižvelgus į pastabas ir atkreipė dėmesį į audringą publikos reakciją.

„Plėskite savo repertuarą ir būsite reikalingas visuose vakarėliuose“, – sakė I. Jankauskaitė. 

Šeštosios pasirodė „Diamonds Show“. Merginos „Talentų scenoje“ – ne naujokės. Atrankoje jos sužavėjo teisėjus spalvingu pasirodymu.

REKLAMA

Gimnastės sužavėjo įspūdingu pasirodymu, po kurio salėje griaudėjo plojimai. 

„Merginos, sėkmės finale“, – žodžius sunkiai rinko J. Jankevičius.

„Nežinau, ką dar turite, bet man patiko, kad dėjote visus kozirius ant stalo“, – gyrė M. Mikutavičius

Septintasis pasirodė mentalistas Nicholas Kin. Vyras atrankose sužavėjo komisiją ir surinko visus tris „taip“.

Mentalistas pademonstravo žaidimą „Atspėk, kuris“, į kurį įtraukė visus teisėjus.

„Mes matomės retai, bet kiekvienas kartas yra nesulyginamas su praėjusiu ir yra nuostabus. Tai, ką jūs darote, veda iš proto“, – sunkiai žodžius rinko Justinas Jankevičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Aštuntoji scenoje pasirodė cirko artistė Gertrūda Vostrecovaitė. Mergina užaugo vaikų namuose – juose atsidūrė visai mažytė. Būtent iš jų mergina atsirado cirke. 

Scenoje Gertrūda parodė kvapą gniaužiantį pasirodymą. 

„Žiūrėdama į jus galvojau apie tai, kaip yra svarbu, ypač vaikams, surasti savo mylimą užsiėmimą, savo hobį. Svarbu degti juo ir suprasti, kad jis gali būti vartais svajonei įgyvendinti. Man atrodo, kad su jumis taip ir atsitiko“, – merginai gražių žodžių negailėjo Inga Jankauskaitė. 

REKLAMA

Devintieji sceną drebino „Ritmas kitaip“. Projekto scenoje grupė – ne pirmi metai, o šiemet sugrįžo ir jau užaugę buvusių sezonų dalyviai. 

Po trankaus pasirodymo teisėjai skundėsi, jog pasirodymas buvo per trumpas – norėjo dar. 

Inga Jankauskaitė nedaugžodžiavo – tiesiog priminė žiūrovams grupės pasirodymo numerį. Gražių žodžių negailėjo ir J. Jankevičius. 

Paskutinė į „Lietuvos talentų“ sceną lipo mentalistė Monika Survilaitė. Mergina atrankose privertė teisėjus juoktis iki ašarų. 

REKLAMA

„Aš esu aktorė. Kiti gali pristatyti kaip nori, galite sakyti, kad aš esu klounė. Tarp kitko, gavau žinučių, klausiančių, už kiek išburčiau ateitį“, – juokėsi mergina.

Monika scenoje pademonstavo pasirodymą, kuriame „perpjovė“ savanorę per pusę. Pasirodymas iki ašarų prajuokino ir komisiją, ir žiūrovus.

„Monika, jūs žiauriai faina aktorė“, – nedaugžodžiavo Marijus.

„Šalia visų kitų talentų jūs turite dar vieną – jus pamačius, neįmanoma jūsų pamiršti. Norėčiau papulti į kokias nors vestuves ar krikštynas, kuriose būtumėt vedėja“, – sakė I. Jankauskaitė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sezono intriga – prie „Lietuvos talentų“ teisėjų komandos prisijungusi dainininkė, aktorė bei dainų kūrėja Inga Jankauskaitė. Žiūrovų itin mylima scenos žvaigždė komentuoja dalyvių pasirodymus bei sprendžia, kas yra vertas keliauti toliau į kitą etapą.

Projekto teisėjų kėdes taip pat užima atlikėjas bei vienas iš „galvOK“ žaidimo kapitonų Marijonas Mikutavičius ir humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Laidą veda žiūrovus iki ašarų prajuokinantis, o kartu ir dalyvius visuomet palaikantis duetas, Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

REKLAMA

Pagal projekto formato taisykles, visi du ar tris „taip“ gavę dalyviai patenka į kitą etapą. Tačiau tai nėra pusfinalis, tai – teisėjų apsisprendimo etapas. Apie jį yra informuojami visi patekę dalyviai, nors žiūrovai to ir nemato. Kitame etape teisėjai dar kartą peržiūri ir palygina visus dalyvius bei apsisprendžia, kurie patenka į tiesioginius pusfinalius.

Šį sezoną į pusfinalius patenka 30 dalyvių. TV3 televizijos žiūrovų laukia net trys tiesioginiai pusfinaliai, kuriuose pasirodys po 10 dalyvių. Iš kiekvieno pusfinalio į superfinalą pateks po 2. Vienas bus tas, kuris surinks daugiausiai žiūrovų balsų, o kas taps kitu laiminguoju, išrinks scenos profesionalai.

REKLAMA

Didžiojoje kovoje pusfinalių nugalėtojai susitiks su „auksinį mygtuką“ pelniusiais dalyviais. Viso superfinale kovos 10 dalyvių, o nugalės tik vienas... Pagrindinis šou prizas – ne tik šlovė ir žiūrovų simpatijos, bet ir 10 tūkst. eurų!

„Lietuvos talentų“ pusfinalis – sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Kaip man nerealiai patiko cirko artistė Gertrūda Vostrecovaitė
- labai grazi, zavinga mergina, labai jos pasirodymas patiko. Labai noriu, kad jai pasirinktoje profesijoje ir gyvenime sektusi. Geras jos stilius, man ji labai miela, negalejau atitraukti akiu nuo jos pasirodymu, rubai grazus irgi.
I finala dauguma nuobodziu sokeju pateko, buvo geresniu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų