Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį – antrasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodė du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukė aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turės žiūrovai.

Sekmadienį – antrasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodė du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukė aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turės žiūrovai.

REKLAMA

Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą keliauja šokių kolektyvas „Aušrinė“.

Pagal žiūrovų balsus II ir III vietoje atsidūrė dar vieni šokėjai „Modus dance“ ir savo triukais žiūrovus ir teisėjus sužavėjęs iliuzionistas Justinas Malinauskas. Scenos profesionalai nusprendė, kad toliau keliauti turi J. Malinauskas.

Pirmieji į sceną žengė šokių kolektyvas „Modus dance“. Dalyvių, nuo pačių mažiausių, šokių kolektyve yra bene 300. Žiūrovus jie tiesiog įaudrino judriu ir ryškiu šokiu, netrūko ir plojimų.

REKLAMA

„Matosi, kad jūs tikrai labai norite laimėti. Tai, ką jūs paruošėte, yra fantastika“, – kolektyvą gyrė Justinas Jankevičius.

Antroji scenoje – Ieva Mikštaitė. Jai anksčiau ne itin sekėsi – merginai dėl jos dainavimo sugebėjimų teisėjai išsakė rimtos kritikos, kurią mergina priėmė ne itin šiltai. tačiau šiuo pasirodymu ji įrodė, kaip patobulėjo.

„Aš bandau susitarti su savimi, nes man tikrai šios dainos pasirinkimas atrodo fatališka klaida. Kai kurių dainų negalima liesti, nes žmonės visada su jomis pralošia – ši „Queen“ daina viena iš jų. <...> Bet viską sprendžia žiūrovai“, – sakė Inga Jankauskaitė.

Toliau – žavingoji dailiojo lankų sukimo artistė Marija Zobovaitė. Ji taip pat scenoje anksčiau pagerino lankų sukimo rekordą. Šįkart ji nustebino pasirodymu, kuriuo siuntė dar vieną žinutę.

„Tai, ką jūs darote, reikalauja tiek daug kruopštumo, buvo labai gražu“, – sakė J. Jankevičius.

REKLAMA
REKLAMA

Sceną tiesiog sudrebino „Ugnies teatro“ pasirodymas. Pora tiesiog stebino žiūrovus šokiu su LED šviesomis. Kolektyvo idėjiniai vadai – Jolita ir Kęstutis – yra pora, todėl kalbos apie darbus nesibaigia ir uždarius repeticijų salės duris. 

„Labai blogai, nes per trumpai, – juokdamasi komplimentą pasakė Inga Jankauskaitė. – Esu tiesiog pasakoje.“

Penktasis – vogue šokėjas Raidas Petrauskas. Jo pasirodymas, kaip visada, stebina ne tik teisėjus, bet ir publiką. Raidui šokant netrūko kurtinančių plojimų bei publikos ovacijų.

„Man daro įspūdį. Esu moteris ir žiūriu su didžiausiu pavydu, nes norėčiau taip išmokti judėti su aukštakulniais“– juokėsi I. Jankauskaitė. 

„Lažinuosi, Raidai, kad mano katė nebuvo tokia lanksti. Tu neši šventę – tai dažnai būna tai, ko reikia“, – pridūrė M. Mikutavičius.

Šeštuoju numeriu – 12-metis gitaristas Rokas Mizeikis. Jis savo gitaros įgūdžiais priverčia pajudėti kiekvieną. Pasirodymo metu netrūko plojimų ir geros emocijos. 

REKLAMA
REKLAMA

„Balsuokite už Roką, jam šiandien reikia palaikymo“, – sakė M. Mikutavičius.

Simpatijas surinko iliuzionistas Justinas Malinauskas. Jo pasirodymas privertė gerai pasukti galvą teisėjus ir žiūrovus. Ji į sceną atsinešė ąsotį su vandeniu, su kuriuo atliko visą „magiją“.

8-asis ant scenos lipo kolektyvas „N2“. Jie toliau publiką stebina savo originaliais eksperimentais, sumaišytais su įdomiu pasirodymu. Jie sukūrė lyg teatrinį pasirodymą, kurį sumaišė su šių dienų aktualijomis. Pasirodymo metu žiūrovus nustebino degantis gesintuvas.

Scenoje – šokėja ant stulpo Valerija Gneuševa. Anksčiau Ingos Jankauskaitės vertinta skeptiškai, Valerija turi tikslą išsklaidyti jos abejones – tą ji ir bandė padaryti savo pasirodymu.

Pasirodyme tikrai netrūko puikios energijos ir plojimų, ovacijų.

„Laužote formatą, kuris yra vakarais per mūsų televiziją. Man tai žvėriškai patinka“, – gyrė M. Mikutavičius.

Numeriu 10 – šokių kolektyvas „Aušrinė“. Jiems bešokant nebuvo įmanoma nuleisti akių – tai ne tik meniškai gražus, bet ir profesionaliai atliktas pasirodymas. Publika plojo atsistojusi, tą patį darė ir teisėjai.

REKLAMA
REKLAMA

Sezono intriga – prie „Lietuvos talentų“ teisėjų komandos prisijungusi dainininkė, aktorė bei dainų kūrėja Inga Jankauskaitė. Žiūrovų itin mylima scenos žvaigždė komentuoja dalyvių pasirodymus bei sprendžia, kas yra vertas keliauti toliau į kitą etapą.

Projekto teisėjų kėdes taip pat užima atlikėjas bei vienas iš „galvOK“ žaidimo kapitonų Marijonas Mikutavičius ir humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Laidą veda žiūrovus iki ašarų prajuokinantis, o kartu ir dalyvius visuomet palaikantis duetas, Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Pagal projekto formato taisykles, visi du ar tris „taip“ gavę dalyviai patenka į kitą etapą. Tačiau tai nėra pusfinalis, tai – teisėjų apsisprendimo etapas. Apie jį yra informuojami visi patekę dalyviai, nors žiūrovai to ir nemato. Kitame etape teisėjai dar kartą peržiūri ir palygina visus dalyvius bei apsisprendžia, kurie patenka į tiesioginius pusfinalius.

Šį sezoną į pusfinalius patenka 30 dalyvių. TV3 televizijos žiūrovų laukia net trys tiesioginiai pusfinaliai, kuriuose pasirodys po 10 dalyvių. Iš kiekvieno pusfinalio į superfinalą pateks po 2. Vienas bus tas, kuris surinks daugiausiai žiūrovų balsų, o kas taps kitu laiminguoju, išrinks scenos profesionalai.

REKLAMA
REKLAMA

Didžiojoje kovoje pusfinalių nugalėtojai susitiks su „auksinį mygtuką“ pelniusiais dalyviais. Viso superfinale kovos 10 dalyvių, o nugalės tik vienas... Pagrindinis šou prizas – ne tik šlovė ir žiūrovų simpatijos, bet ir 10 tūkst. eurų!

Antrasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis – sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų