Ingrida Kazlauskaitė atskleidė, kokių itin prabangių dovanų sulaukia

Kondensuotas pienas, kvapiosios kanangos, šiltas medžiu dvelkiantis gauruotasis švitrūnas, pienas su vanile, irisiniai saldainiai, ant duonos tepamas karamelės padažas – tai tik dalis egzotiškų sudedamųjų dalių, kurių aromatus geriausi pasaulio parfumeriai „išsaugojo“ savo unikaliuose šedevruose ir su kuriais progą susipažinti turėjo žinomi kauniečiai, užsukę į pristatymą „Douglas“ parduotuvėje Kaune. 

70

„Niekada neįtarčiau, jog kvepalus galima sukurti užuodus kareiviškų batų odą, trinamą į beržo tošį“, - kvapų virtuozų išmone ir jų žinovo Gedimino Juknos pasakojimu stebėjosi televizijos prodiuseris, aktorius Gediminas Juodeika.

Jam antrino renginių vedėjas Dainius Martinaitis, sužinojęs, jog pasaulio kvepalų sostine vadinamojoje Prancūzijoje save gerbiantis vyras namuose turi ne du ar tris, o net dvidešimt mėgstamų kvepalų buteliukų.

„Mėgstu išskirtinius kvapus, kuriuos kurdami parfumeriai galvoja ne apie madą ir tai, kas tuo metu populiaru. Jų rizika įtikti gal vos 2 procentams vartotojų iš tiesų žavi“, - kalbėjo dainininkė Viktorija Mauručaitė.

REKLAMA

(70 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomus žmones sužavėjo nišinių kvepalų legendos

Renginio vakarą prancūziškai uždainavusi Ingrida Kazlauskaitė neslėpė – ji gėlių aromatų mylėtoja, turinti namuose daugybę jai derančių kvepalų. Daugumą jų atlikėja gauna dovanų iš gerbėjų.

„Man ramiai praeiti pro kvepalų lentynas iš tiesų sunku...“, - paatviravo pašnekovė.

Nišiniais kvepalais domisi ir papuošalų dizainerė Elvyra Monginienė. Ji tvirtina jau seniai supratusi, kad, įsigydamas žinomo prekės ženklo kūrinį, moki už pakuotę ir reklamą. E. Monginienė yra Grase gimstančių Molinard kvepalų gerbėja, žinanti ir kelis įspūdingus su šia įmone susijusius faktus – prieš daugiau nei 70 metų sukurti „Habanita“ 1924 m. buvo pripažinti „ilgiausiai išliekančiais kvepalais pasaulyje”. Vėliau atsirado „Concreta“ - „pirmieji kompaktiniai (sausi) kvepalai pasaulyje”, kuriuose natūralus gėlių vaškas buvo panaudotas kaip kvepalai.

Kvepalų ekspertais - mėgėjais save vadina ir renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino, dizainerė Indrė Koženiauskienė, dainininkė Viktorija Vaičaitė, šokėja Sandra Kniazevičiūtė, dizainerė Olesia Les, medalių kūrėja Irina My My, fotografas Gediminas Daškevičius, dizainerė Radvilė Labutytė, „Girls Only“ lyderė Kristina Burneikienė, televizijos veidas ir maudymosi kostiumėlių kūrėja Rūta Gajauskaitė – Krūmienė.

„Kai draugės nebesvarsto, ką dovanoti per gimtadienį, vadinasi, apie tavo meilę kvapams visi žino“, - sakė pastaruoju metu pirmenybę „Nirmala“ kvapui teikianti pirmagimio besilaukianti S. Kniazevičiūtė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų