tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ingos ir Aivaro Stumbrų dukra Estela mėgsta tėvelius nustebinti savo kulinariniais sugebėjimais. Ne išimtis ir šventinis laikotarpis – mergaitė per Kalėdų atostogas iškepė ir pastatė nuostabų namelį iš meduolių. 

Ingos ir Aivaro Stumbrų dukra Estela mėgsta tėvelius nustebinti savo kulinariniais sugebėjimais. Ne išimtis ir šventinis laikotarpis – mergaitė per Kalėdų atostogas iškepė ir pastatė nuostabų namelį iš meduolių. 

REKLAMA

Šiuo dukters kūriniu Inga Stumbrienė pasidžiaugė socialiniuose tinkluose, o įrašu pasidalijo ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. 

„Štai kokį gražų meduolinį pasakų namelį šiais metais mes turime

Estela pastatė ne namelį, o tikrą dvarą

O kaip jus leidžiate žiemos atostogas?“ – rašė Inga Stumbrienė. 

Prieš šventes naujienų portalui tv3.lt. moteris atskleidė, kaip išlaiko stiprų vaikų tikėjimą stebuklais ir ką jie turi padaryti, kad rastų po egle dovanų.

Inga atvira – nors Stumbrų šeima garsėja dukrai Estelai rengiamais grandioziniais gimtadieniais, Kalėdos jų namuose – gerokai ramesnės: „Nori nenori, tas šventinis laikotarpis jau ateina į kiekvieną šeimą. Miestas puošiasi, jau lapkričio mėnesį prasideda kalėdiniai renginiai. Po truputėlį ir į mūsų šeimą ateina šventė. 

REKLAMA

Pas mus tiek Kalėdos, tiek ir Naujieji metai būna labai jaukūs. Švenčiame tik artimiausios šeimos rate. Aš kaip sakau, gimtadienis – vaikų šventė, pasilinksminimas, o Kalėdos – ramybė, laikas pabūti su giminaičiais“, – pasakoja I. Stumbrienė. 

REKLAMA

Prabilus apie tradicijas, žinoma moteris išduoda – tiek penkiolikametė Estela, tiek 11-os Gabrielius tvirtai tiki Kalėdų seneliu. Su juo susijusi ir pagrindinė Stumbrų šeimos kalėdinė tradicija, o vaikai magiškojo senelio egzistavimą smarkiai gina – ir turi tam pagrindo: 

„Visą gruodį vaikai mokinasi eilėraščius. Mes turime tokią tradiciją, kad jeigu vaikai nori gauti dovanėlių, iš vakaro jie turi pasakyti naują eilėraštuką, ir tik tada Kalėdų senelis palieka dovanas po eglute. 

REKLAMA

Vaikai labai tiki Kalėdų seneliu. Pas mus tą tikėjimą stiprina dar ir tai, kad mes buvome nuvykę pas Kalėdų senelį į Laplandiją. Jie ten susipažino su tikruoju seneliu, o šios kelionės metu įvyko stebuklas – Kalėdų senelis atnešė būtent tas dovanas, apie kurias jie svajojo, ir tas svajones jam pasakė. 

Kai mokykloje prasideda tam tikros diskusijos, kad kažkas netiki Kalėdų seneliu, o kažkas kitas tiki, mano vaikai labai stipriai gina savo poziciją, kad Kalėdų senelis vis dėlto yra, nes jie pas jį buvo ir jis išpildė jų svajones, nors aplink tą miško trobelę, kur gyvenome, nėra parduotuvių. 

REKLAMA
REKLAMA

Man atrodo, kad tame ir yra vaikystės žavesys. Reikia kuo ilgiau tikėti stebuklais, nes paskui mes visi užaugame, surimtėjame. Pasineriame į kasdienius rūpesčius. Tikėjimas magija vaikui – labai svarbu“, – šypsosi Inga Stumbrienė. 

Verslininkė išduoda – prieš besiruošdami Kalėdoms jiedu su vyru visada susiplanuoja šventinį biudžetą. Tai – iš Ingos vaikystės atėjęs įprotis. Visgi, kiek gi kainuoja pasiruošimas Kalėdoms jų šeimoje, moteris neišduoda: 

REKLAMA

„Visada planuojame biudžetą prieš kiekvieną pirkinį. Nebūtinai tai šventės, gali būti kelionės, pirkiniai. Man tėvai įskiepijo, kad pinigai turi būti planuojami. Niekada nežinai, kas gali atsitikti, kiek pinigų beturėtum. Pinigus visada reikia skaičiuoti, nes jie bet kada gali pakeisti šeimininką. 

Labai nemėgstu kalbėti apie materialius dalykus. Man svarbiausia, kad kiekvienas šeimos narys pajustų Kalėdų dvasią savyje, o Kalėdų rytą būtų išpildyti kiekvieno norai, nesvarbu, ar tai būtų maža smulkmena, ar kažkas daugiau. Aš – už emocijų dovanojimą“, – tikina moteris. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų