• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laidoje „Pasikalbėkim“ – atlikėja, aktorė, laidų vedėja Inga Valinskienė. Ko gero nėra Lietuvoje žmogaus, kuris nežinotų šios moters ar neatpažintų jos aksominio balso. Juk Inga yra įgarsinusi dešimtis filmų bei serialų. Taigi kuo šiandien gyvena prodiuserio ir laidų vedėjo Arūno Valinsko žmona? Ar netrukus 58-ąjį gimtadienį minėsianti Inga jaudinasi dėl bėgančių metų? Ir kaip jai sekasi jaukintis močiutės rolę?

Laidoje „Pasikalbėkim“ – atlikėja, aktorė, laidų vedėja Inga Valinskienė. Ko gero nėra Lietuvoje žmogaus, kuris nežinotų šios moters ar neatpažintų jos aksominio balso. Juk Inga yra įgarsinusi dešimtis filmų bei serialų. Taigi kuo šiandien gyvena prodiuserio ir laidų vedėjo Arūno Valinsko žmona? Ar netrukus 58-ąjį gimtadienį minėsianti Inga jaudinasi dėl bėgančių metų? Ir kaip jai sekasi jaukintis močiutės rolę?

REKLAMA

Viešnia netikėtai prisipažino, kad jau seniai dalyvavo kokioje nors laidoje, todėl su malonumu atvyko į „Pasikalbėkim“ studiją. Ji atvira – su kiekvienais metais stiprėja suvokimas, kad svarbu tampa ne tai, kaip atrodai, o kaip jautiesi pats su savimi. Tikra palaima, anot Ingos, jei gali tiesiog mėgautis pilnatve.

„Aš iki šiol esu egoistė, nes be galo myliu laiką sau. Dievinu dienas, kai galiu nematyti žmonių. Šalia tik artimieji – sutuoktinis, kuris nuolat dirba savo kambary, ir dar mano šunys su katinais. Tai yra mano didysis kaifas ir atsipalaidavimas. Manęs netrikdo tokios mintys: tu nieko šiandien nepadarei, ką tu atnešei pasauliui arba kur tavo savivertė?

REKLAMA
REKLAMA

Tiesiog noriu ilsėtis, būti su savim ir žiūrėti, skaityti tai, ką noriu aš. Šiandien nenoriu dažytis, galbūt net iš chalato išlįsti ir atstokit visi. Juk gyvenu taip, kaip patinka. Rytoj gal bus kokia pareiga ir tada pasidažysiu, ir atvyksiu pas Renatą pasikalbėt.

REKLAMA

Bet visa tai ateina su metais. Šitas suvokimas, kad pilnatvė yra tame, kiek gali sau leisti būti savimi. Ne tokia, kokios tavęs reikia visuomenei ir ne tokia, kokia tu privalėtum ar turėtum kažkam būti“, – atvirauja Inga Valinskienė.

Moteris sako, kad veiklų jai tikrai netrūksta, nes ir dainavimo, ir filmų garsinimo, vaidybos kine bei teatre nėra nutraukusi, tačiau visa tai daro labai ribotai. O apie galimą didesnį atlygį, jei dirbtų daugiau, Inga nesuka galvos.

REKLAMA
REKLAMA

„Yra sutuoktinis, kuris labai teisingai ir labai vyriškai iki šiol galvoja, kad mamutą tempti namo turi visgi vyras. Arūnas taip mąsto ir aš labai džiaugiuosi, kad jis taip mąsto. O tuos mamutukus paglostyti moterys tikrai gali. Užsidirba daugiau – viskas tvarkoje, užsidirba mažiau – reiškiasi bus kukliau. Bet nėra to spaudimo, kad „na, arkim, arkim, tik arkim, mums reikia daugiau“. Jei neturėsim užsiarę, tai tiesiog tenkinsimės tuo, ką turim“, – šypsodamasi sako laidos viešnia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sūnaus skyrybos

Nors Valinskų abu sūnūs jau suaugę, Inga įsitikinusi, kad tėvai privalo padėti vaikams net ir tada, kai šie palieka gimtuosius namus. O ar pagalba galėtų būti ir anūkų priežiūra? Kaip dažnai Inga matosi su savo penkerių metukų anūkėle Sofija? Kokias klaidas ji įžvelgia šių dienų vaikų auklėjime?

Pirmąkart Inga prabils ir apie tai, kaip su Arūnu reagavo į žinią, kad vyresnysis sūnus skiriasi. Taip pat ji pasidalino savo įžvalgomis, kodėl šiuolaikinės poros taip dažnai suka skirtingais keliais. O kas padėjo jai išlikti su Arūnu kartu net 37-erius metus? Juk jie iš pažiūros atrodo tokie skirtingi.

REKLAMA

„Aš gyvenu su bėgiku, kuris tiesiog negali sustoti, nes jeigu sustoja – jaučiasi nejaukiai. Čia aš taip apibūdinu darboholikus. Arūnas nesupranta sąvokos poilsis. Net atostogaujant jo poilsis yra metas, kai vakarieniaujam arba nueinam išsimaudyti. Jis dirba visada, nes paruošti medžiagą tiems projektams, kuriuos kuria, yra milžiniškas darbas. O kad matytumėt, kaip mes miegam...“, – kvatojasi Inga.

Taigi koks tas Valinskų miegamasis ir kas ten vyksta? Ar vyras vis dar toks pat romantikas, koks buvo jaunystėje? Kokių staigmenų žmona yra sulaukusi iš Arūno?

REKLAMA

Laidoje Inga atvirai pasisakys ir apie savo išvaizdos pokyčius. Kaip ji reaguoja matydama vis daugiau raukšlių? Ar ryžosi bent vienai plastinei operacijai? Ir ką dainininkė galvoja apie vardines rankines, kuriomis žinomos moterys taip dažnai mėgsta puikuotis?

Visą pokalbį su Inga Valinskiene žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

tv3.lt

Kažkada A. Valinską gerbiau dar nuo tų laikų kai vedė laidą dviratis, taip ir ne, žmogus buvo savo vietoje, geras pateiktas humoras, ir pareikė labai įdomių rengiamų laidų. Laikui bėgsnt išsikviepė pradėjo išsišokti, įsiterpti kažką kritikuoti, grasinti, kištis į politiką ir tokie neadekvatumo iš jo polinkiai, cinizmas ir fakšyvumas. Gaila žmonės keičiasi nepalyginsi su kokiu Henriku Vaitiekūnu.
O man patinka Valinskai,ir ką jūs man,patinka,patiko,ir patiks.Abiems sveikatos,meilės,ir visko visko ko trokšta jūsų mylinčios širdys.
Sensta akyse, bet nemoka
Sensta akyse, bet nemoka
priimti natūralaus gyvenimo proceso. Vietoj to, kad liktų žmogumi, lenda cinizmas, chamizmas, sau leidžia niekinti ir žeminti kitus, nors pats yra toks pat, gal ir didesnis sielos vargšas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų