Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
gerai atrodo...myli tas Valinskas ją be proto,nors nėra labai protinga,nei talentinga
@tai Ar mylime už ypatingą protą ir ryškius talentus?
Kokie mūsų dauguma pikti... Ir kaip gerai žinome, ką darytume būdami vietoj kitų... Bet nesame. Kiekvienas gyvena SAVO gyvenimą.
Varot ant Valinskų - o kokiam lygyj esat jūs? Dar tokios bjaurasties iš Valinsko neteko girdėti. Nu ir leidžiat sau, atrodo, kad galėtumėt tai ir įkąstumėt. Tūnot kaip rupūžės po pamatais ir kurkiat. Bjauru!
Šlykštu. Žydas Valinskas nutarkavo Valinskienę. Ši suseno. Neseniai iš mergytės jai net nedavus sutikimo, tiesiog iš vaiko, išėmė kiaušidės ir chirurginiai sutvarkė Lietuvoje, Santariškėse transplantologai, kad tos mergytės kiaušidės buvo įsiūtos Valinskienei. Vargšė taip nori pratęsti jaunystę. Nes jos kiaušidės jau susibaigė, organizmas suseno. Toliau. Pas žydus Vindkus nėra normalių graikų ar anūkų. Kaip ir Arūnui Valinskui visiems pasireiškė Thai Saxo sindromas. Ir tai reiškia, kad negrąžinamas progresuoja silpnaprotystės, yra kitų bėdų, pvz, sunyksta kaulai, lieka su kupra, kreivai kaulais, nebegali judėti, apanka, akys iš akiduobių išsprogsta lygiai kaip rupūžės. Tas akių išvirtimas iš akiduobių progresuoja. Pagydyti neįmanoma. Būdų tas išsprogudias akis sukišti atgal nėra. Tai žydų patologijos. Todėl ir lenda į šou verslą, politiką. Nabagams reikia didelių sumų narkotikams ur nors kažkokiam kaip daržovių vegetavimui. Aiškiau? Tai išsigimėliai. Silpnapročiai. Genetiškai defektyvūs. Beje. Išoriškai jie visi neįtikėtinai bjaurūs net su grimu. Išsigimėlių šou, kaip viduramžių monstrų šou.
@Valinskienė fui Ar pats supratot ką parašėt? Dar tokios nesąmonės neskaičiau niekada...
Nenorėčiau tokio vyro kaip Valinskas,kad ir pastoviai dirbančio savo kambary.
Nenorėčiau tokios vyro kaip Valinskas,kad ir pastoviai dirbančio savo kambary.
Kaip miegat? Suniuko poza? Vaflinskas turbut per miegus visus grasina iszudyti ar sprogdinti? Ne veltui jis turbut ant LT teroristas nr. 1, kuri uz grasinimus pvz jav jau butu iki gyvos galvos pasodine
Prisimenu kaip Valinskas Kauno "Daktarus" linksmino kavineje Vilija
O kaip anukėlė jūsų auga , o gal jau nebemykit jos?
Tai kad ji jau skersai išilgai išsidalino tuo savo gyvenimu.visai neįdomu,o dar ir netiesa.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų