• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Inga Stumbrienė nusprendė savo spintoje atlaisvinti vietą ir parduoda aukštakulnius bei kitus aksesuarus.

8

Inga Stumbrienė nusprendė savo spintoje atlaisvinti vietą ir parduoda aukštakulnius bei kitus aksesuarus.

REKLAMA

Inga Stumbrienė su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais pasidalijo parduodamų prekių nuotraukomis bei atskleidė kainas.

Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė šyptelėjo, kad prekių susidomėjimas – didelis. Vos tik įkėlus smėlio spalvos „Christian Dior“ rankinę, ji jau buvo parduota iš karto už 500 eurų.

„Taip, jau neliko iškart“, – šyptelėjo ji.

Dabar iš moters galima įsigyti „BCBG MAXAZRIA“ suknelę už 500 eur., „Zhanna Dadoeva“ raudonas basutes už 400 eur., „Christian Dior“ juodus batelius – už 250 eur. bei „Valentino“ raudonos spalvos batelius su smėlio spalvos akcentu bei metaliukais – už 500 eurų.

„Zimmermann“ suknelę I. Stumbrienė pardavinėja už 700 eur.

Tiesa, tai nėra pirmas kartas, kuomet I. Stumbrienė išparduoda savo spintą. Moteris kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt yra pasakojus apie drabužių pardavinėjimą.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak I. Stumbrienės, apie drabužių pardavinėjimą ji svarstė ilgai: „Apie tai galvojau labai ilgai, bet vis nedrįsau. Jau ilga laiką savo rūbelius, daiktelius tiesiog atiduodame artimiesiems, taip pat turime keletą šeimų, kurias remiame. Bet atėjo laikas, kai pamačiau, kad jau ir artimųjų spintos tiesiog lūžta nuo mūsų daiktelių Nusprendžiau tokiais daikteliais, kurie turi didesnę vertę pasidalinti savo soc. tinkluose, kad jie atrastų savo naują šeimininkę, kuriai jie būtų labiau reikalingi, kuri juos vertintų ir suprastų jų vertę.“

REKLAMA

Moteris pasakojo, jog jai nebereikalingi aksesuarai bei auštakulniai „ieško“ naujos šeimininkės. „Šiuo metu įdėjau vos kelis daiktelius. Tai yra garsių prekės ženklų bateliai bei aksesuarai. Kadangi tai nėra verslas ir už to uždirbti tikrai nepavyks, o noriu tiesiog pasidalinti tuo, ką turiu, tad viską parduodu už pusę kainos arba dar mažiau. Norisi, kad jie atrastų savo pirkėją, kuriai jie butų trokštami ir reikalingi“, – šypteli ji.

Tuščia boba,o dabar visai stogas pavažiavo...
Na jei pirkinių krepšys si Dior ženklu kainuoja 500 eurų, tai kokios " patrauklios " kainos rūbų? Na suprantu, Ingutė intelektu nešvyti, bent taip galima suprasti pagal skelbiamus straipsnius. Na bet jūs, tv trys " žurnalistai", ar kitaip tariant tekstų kopijuotojai ir perspausdintojai, pagaliau tapkite atsakingi už portalo turinį.
uzuojauta stumbrui,gyvenanciam su lele
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų