Stumbrienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Stumbrienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Stumbrienė“.

Inga Stumbrienė prakalbo apie vaikų auklėjimą ir mamą Laimą Paksienę: „Iš savo šeimos atsinešiau begalę vertybių“

Inga Stumbrienė drauge su vyru Aivaru augina dvi atžalas – dukrą Estelą ir sūnų Gabrielių. Moteris papasakojo, kaip augina savo vaikus bei atskleidė, kokių vertingų pamokų išmoko iš savo tėvų. Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė neslėpė, kad su vaikais sutaria puikiai, todėl stengiasi kalbėtis apie viską.
2023-05-01

Inga Stumbrienė pravėrė savo spintą: prabangius drabužius parduoda už patrauklią kainą

Inga Stumbrienė nusprendė savo spintoje atlaisvinti vietą ir parduoda aukštakulnius bei kitus aksesuarus. Inga Stumbrienė su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais pasidalijo parduodamų prekių nuotraukomis bei atskleidė kainas. Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė šyptelėjo, kad prekių susidomėjimas – didelis. Vos tik įkėlus smėlio spalvos „Christian Dior“ rankinę, ji jau buvo parduota iš karto už 500 eurų. „Taip, jau neliko iškart“, – šyptelėjo ji.
160 2023-04-04

Rolando ir Laimos Paksų dukra Inga Stumbrienė – apie kritiką: „Storą odą užsiauginau dar paauglystėje“

Verslininkė Inga Stumbrienė – aktyvi socialinių tinklų naudotoja. Žinoma moteris labai dažnai su savo daugiatūkstantine gerbėjų armija pasidalija įvairiais kasdienybės kadrais. Tiesa, vieni ją giria, o kiti pasislėpę po anonimo kaukėmis bando įžeisti piktais komentarais. Naujienų portalui tv3.lt Inga Stumbrienė atvirai prabilo apie gaunamą kritiką bei atskleidė, kaip reaguoja į neigiamus komentarus.
2023-03-02

Kalėdiniame vakarėlyje – šventiškai nusiteikę žinomi žmonės: paskelbė metų stilingiausius

Artėjant didžiosioms žiemos šventėms, Vilniaus rotušėje žurnalas „L'Officiel“ surengė kalėdinį vakarą, kurio metu kviestiniams svečiams pristatytas naujausias šventinis numeris ir apdovanoti  metų stilingiausieji. Pasipuošusi publika pirmadienio vakarą rinkosi auksu tviskančioje Vilniaus rotušėje, kurią specialiai „L'Officiel“ renginiui papuošė dekoratorius Mantas Petruškevičius, rašoma pranešime spaudai.
2022-12-13

Inga Stumbrienė sulaukė britų žiniasklaidos dėmesio: akiratyje atsidūrė dėl įrašo prabangiame restorane

Inga Stumbrienė su vyru Aivaru neretai išvyksta svetur ir mėgaujasi prabangiomis vakarienėmis, panašu, jog apsilankymas garsiajame šefo Salt Bae restorane sulaukė dėmesio ne tik iš lietuvių, bet ir britų žiniasklaidos. Užsienio žiniasklaidos portalas publikavo straipsnį, kurio viršelį papuošė ir I. Stumbrienė. „Daily Mail“ publikavo straipsnį apie aukštas kainas šefo Salt Bae restorane ir klientų atsiliepimus.
469 2022-08-13

Inga Stumbrienė – apie 18-ąsias vestuvių metines Monake, santuoką ir vyrą: „Ir mes pykstamės“

Niekas nepaneigs, kad Ingos ir Aivaro Stumbrų vestuvės, įvykusios 2004-aisiais, buvo itin ryškus įvykis Lietuvos pramogų pasaulyje. Dabar pora skaičiuoja jau 18 vedybinio gyvenimo metus ir drauge augina dvi atžalas – dukrą Estelą bei sūnų Gabrielių. Naujienų portalui tv3.lt Inga Stumbrienė prabilo apie Monake paminėtą šventę bei vedybinį gyvenimą.
498 2022-07-19

Inga Stumbrienė – apie santykius su paaugle dukra bei jų panašumus: vieną savybę perėmė iš mamos

Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai Estelai gegužės 23-iąją sukako 16 metų. Moteris pasakojo, jog auginant paauglę būna visko, tačiau svarbiausia yra kalbėtis ir išsiaiškinti visus nesutarimus. Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė atvirai prabilo apie dukrą, jos charakterį bei santykius. Pradėdama pokalbį apie dukrą, Inga atviravo, jog Estela perėmė vieną jos savybę: „Mes labai panašios tvirtu charakteriu. Ji labai kruopšti ir atsakinga mergaitė.
2022-05-28

Ingos Stumbrienės dukra Estela skina peržiūras: savo talentu pavergė gerbėjų širdis

Ingos ir Aivaro Stumbrų dukra Estela šiandien mini ypatingą progą. Gegužės 23-iają jai sukako 16 metų. Panašu, jog mergina ir toliau siekia  svajonių bei save realizuoja kulinarijos srityje. Estela yra populiari socialiniame tinkle „TikTok“. Ji dalijasi įvairiausiais receptais, kuriuos lengva pasigaminti kiekvienam. „Pagaląskite peilius ir pradėkime gaminti“, – brūkštelėjo Estela. Šioje platformoje ji turi ko ne 19 tūkst.
2022-05-23

Inga Stumbrienė – apie atostogas egzotiškame krašte: papasakojo, kokių griežtų reikalavimų reikia laikytis

Naujuosius metus Inga Stumbrienė su šeima pasitiko meilės mieste – Paryžiuje. Netrukus jie atostogas pratęsė kur kas šiltesniame krašte –Seišeliuose. Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė papasakojo apie egzotišką kraštą ir griežtus reikalavimus. Pasak pašnekovės, šeima norėjo atsikvėpti nuo darbų ir praleisti atostogas ten, kur šilta: „Tai nebuvo sugalvota ekspromtu, kelionę planavome iš anksto.
2022-01-10
REKLAMA
REKLAMA

Stumbrienė pasiryžo laikytis dietos ir padailinti kūno formas: viską paskatino lažybos

Inga Stumbrienė ne vienai moteriai yra grožio ir elegancijos pavyzdys. Visuomet pasitempusi ir nepriekaištingos išvaizdos moteris visai neseniai metė sau iššūkį. Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad jau daugiau nei savaitę nevalgo miltinių produktų ir atlieka tam tikrus sporto pratimus.
2021-03-24

Nuotraukoje – žinoma šalies moteris: ar atpažįstate, kas slepiasi po grimu?

Stumbrų šeima jau ne vienerius metus garsėja įspūdingomis šventėmis, po kurių nuotraukos primena tikrus atvirukus. Ne išimtis bus ir šie metai, kai garsi šeima nusprendė atšvęsti Heloviną. Būtent šiai progai moteris pasipuošė lėlės Barbės įvaizdžiu su temą atitinkančiu šiurpiu makiažu. I. Stumbrienė pasipuošė rožinės spalvos suknele, o veidą nudažė skeleto motyvais. Naujienų portalui tv3.lt ji pasakojo, jog už šį makiažą yra dėkinga meistrei Tatjana Peckeliun.
2020-11-01

Stumbrienė – apie šeimos pamėgtą šventę: stengiasi per daug neišlaidauti

Stumbrų šeima jau ne vienerius metus garsėja įspūdingomis šventėmis, po kurių nuotraukos primena tikrus atvirukus. Ne išimtis bus ir šie metai, kai garsi šeima nusprendė atšvęsti Heloviną. Naujienų portalui tv3.lt moteris kalbėjo, jog dabar sunku numatyti, kaip atrodys jų šeimos šventė, kadangi kiekvieną dieną atsiranda vis nauji ribojimai dėl sparčiai plintančio koronaviruso. Nors šventė Lietuvoje nėra oficialiai švenčiama, tačiau I.Stumbrienės šeima nepraleidžia progos ją paminėti.
2020-10-31

Stumbrienė paviešino savo svorį ir sulaukė vyro reakcijos: „O kaip man jaustis?“

Inga Stumbrienė ne vienai moteriai yra grožio ir elegancijos pavyzdys. Visuomet pasitempusi ir nepriekaištingos išvaizdos moteris taip pat nė kiek nesidrovėdama atskleidė, kokius skaičius rodo jos svarstyklės. Tai – 55 kilogramai. Viešai savo svorį paviešinusi moteris sulaukė ir netikėto vyro Aivaro atsako. Moteris užlipo ant svarstykių, kurios parodė, jog moteris sveria 54 kg ir 900 gramus. „Taip! Pakalbėkim apie svorį.
2020-09-30

Žinomi žmonės išleidžia vaikus į mokyklą: šis rugsėjis kitoks – tėveliai už vartų, moksleiviai su kaukėmis

Nauji mokslo metai šiemet prasidės kaip įprastai. Moksleiviai grįš į mokyklos suolus, tačiau dėl pasaulyje vyraujančios pandemijos viskas vyks kiek kitaip. Mokiniai nevaikščios po skirtingas klases, o turės vieną, kur juos lankys skirtingi mokytojai. Tiesa, ir pati rugsėjo 1-osios šventė atrodė kiek kitaip. Šventėje galėjo dalyvauti tik tie tėvai, kurie atlydi į mokyklą 1-okus bei 12-okus. Nepaisant to, žinomi šalies tėveliai vis tiek buvo pozityviai nusiteikę ir dalinosi šventės akimirkomis.
2020-09-01

Stumbrienė – apie svarbų šeimos narį: jo priežiūra pareikalauja ne vienos valandos

Žinoma moteris Inga Stumbrienė savo namuose jau 11 metų augina keturkojį augintinį. Būtent šiam šeimos nariui ji skiria itin daug dėmesio bei laiko. Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad jo priežiūra reikalauja daug laiko. Baltos spalvos šunelis, kurio veislė – Maltos bišonas – džiugina Stmbrų šeimyną jau 11 metų.
2020-08-27

Stumbrų dukra Estela prabilo apie tėvus: iš jų perima ne vieną savybę

Pramogų pasaulyje gerai žinoma Aivaro ir Ingos Stumbrų šeima šiandien mini svarbią progą – švenčia pirmagimės gimtadienį. Gegužės 23-ąją Estelai sukako 14 metų. Minėdama gimimo dieną, mergaitė naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kad šiam gimtadieniui ji ruošiasi pati bei atskleidė, kokie jos ateities planai. Estela pasakojo, kad šią dieną paminės su artimiausiais žmonėmis: „Gimtadienio dieną planuoju paminėti su šeima. O vėliau rengsiu šventę su draugais.
2020-05-23

Stumbrienė – apie Velykas: teko atsisakyti vieno įpročio

Krikščioniai švenčia svarbią metų šventę – Velykas, tiesa, šiemet jos bus visai kitokios negu įprastai. Šalyje, kaip ir daugelyje kitų, kurios kovoja su koronavirusu, paskelbtas karantinas. Žmonės raginami likti namuose, nesibūriuoti ir riboti kontaktus su kitais asmenimis. Būtent dėl to skatinama nelankyti giminaičių ir šią šventę paminėti tik su šeimos nariais. Tai padarė ir Inga Stumbienė su savo šeimyna.
2020-04-12

BŪK NAMIE! Stumbrienė atskleidė, ką šeima veikia karantino metu: jiems – naujovė

Pirmadienį visoje Lietuvoje dviem savaitėms įvestas karantinas. Šiam laikotarpiui privalomai stabdoma visų šalies švietimo ir ugdymo įstaigų veikla. Paskelbtos moksleivių atostogos, rengiamasi ugdymo procesą vykdyti nuotoliniu būdu. Būtent tokiu būdu mokosi Ingos Stumbrienės vaikai Estela ir Gabrielius. Moteris pasakojo, kad mokslas vyksta kaip įprastą darbo dieną, o vaikams labai patinka ši naujovė.

Valentino dienos proga – seksuali Stumbrienės fotosesija: vyrui skyrė šilčiausius žodžius

Meilės dieną švenčianti Inga Stumbrienė nusprendė vyrą palepinti itin pikantiškais kadrais. Šia proga ji įsiamžino seksualioje bei elegantiškai subtilioje fotosesijoje. Moteris mielai sutiko pasidalinti kadrais ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. Paklausta, kaip žada nustebinti savo vyrą Aivarą šia proga, ši juokėsi, kad jau ir taip pakankamai jį nustebino, kuomet įsiamžino šioje fotosesijoje.
2020-02-14

Stumbrienė pasileido į prabangias atostogas egzotiškoje saloje: akimirkos lyg iš pasakos

Visuomet besišypsantys, stilingi ir mėgstantys keliauti Stumbrai žavi daugelį, o Inga socialinėje erdvėje neretai gerbėjus palepina įspūdingais kadrais iš atostogų. Šį kartą garsi šeima išvyko atostogauti į Tailandą, kol šalta ir niūru Lietuvoje, šeima džiaugėsi saulės spinduliais egzotiškoje šalyje. Inga Stumbrienė su gerbėjais socialiniuose tinkluose dalijasi įspūdingais kadrais, moteris ne tik poilsiauja prie baseino, bet ir stengiasi aktyviai leisti laiką.
2020-01-12

Žinomos moterys jau pradėjo ruoštis Kalėdoms: atskleidė, ką ketina dovanoti

Kalėdos – pati tikriausia šeimos šventė, o neatsiejama to dalis dažnai yra ir įvairiausių tradicinių patiekalų prikrautas stalas bei, žinoma, dovanos. Šventiniu periodu svarbu parodyti dėmesį artimiesiems – ne tik emociškai, bet dažnai ir kažką įteikiant. Tiesa, nesvarbu, ar ši dovana bus itin prabangi, ar miela smulkmenėlė.  Garsios šalies moterys papasakojo, ką jos dovanos šiemet savo artimiesiems ar bičiuliams bei atskleidė, ar daug investuoja į dovanas.
2019-12-21

Stumbrienės dukra pakerėjo: mielumui nėra ribų

Lapkričio 4 dieną žinomi šalies žmonės susirinko į kolekcijos pristatymą, kurią Alfas Ivanauskas padovanojo Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai. Kulinaras ir virtuvės mitų griovėjas prisipažino, kad kulinarijos knygas pradėjo kaupti nuo šešerių metų, rašoma pranešime spaudai. Vaikystėje jam įdomiausia buvo gaminti saldumynus, vėliau perėjo prie lietuviškų patiekalų, paskui – prie kitų tautų įdomiausių, įvairiausių, netikėčiausių virtuvių.
2019-11-04

Garsios moterys prakalbo apie sveikatą: vadovaujasi ir liaudies patarimais

Artėjant šaltajam metų sezonui, būtina pasirūpinti savo sveikata. Ne paslaptis, kad lietingas ir darganotas oras veikia tiek mūsų organizmą, tiek nuotaiką,  o kiekvienas nuo to gelbėjasi savaip.  Naujienų ir pramogų portalui tv3.lt Inga Stumbrienė bei Vita Pliadytė atskleidė savo šeimos paslaptis, kaip saugosi nuo ligų bei pateikė vertingų patarimų.
2019-10-17

Stumbrienės įvaizdis paliko be žodžių: prašo pamiršti „barbės“ išvaizdą

Gražuolė verslininkė Inga Stumbrienė – aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Žymi moteris labai dažnai su savo daugiatūkstantine gerbėjų armija pasidalija įvairiais kasdienybės kadrais. Visai neseniai ji savo gerbėjams parodė kitą savo pusę. Tiesa, tokios jos daugelis nėra net matęs. Šviesius, ryškius drabužius bei švelnų makiažą mėgstanti moteris šiandien nepriminė visiškai savęs. Jos įvaizdžiu pasirūpino Liutauras Salasevičius.
2019-03-03

Stumbrienė virsta į lėlę Barbę: pribloškė įspūdingo ilgio kojomis

Praėjusią savaitę 35-ąjį gimtadienį atšventusi verslininkė Inga Stumbrienė – įkvėpimas ir pavyzdys ne vienai moteriai. Vos tik žymi verslininkė paminėjo savo gimtadienį Lietuvoje, po poros dienų ji išvyko į Graikiją. Įspūdingomis nuotraukomis socialiniuose tinkluose besidalijančios Ingos gyvenimas atrodo tobulas: nesibaigiančios kelionės iš vieno pasaulio krašto į kitą, prabanga tviskantis gyvenimas ir nepriekaištinga išvaizda. Būtent dėl savo išvaizdos Inga sulaukia daugybės komplimentų.
2018-10-10

Stumbrienė – tarsi lėlytė: pasipuošė itin seksualiai

Verslininkė Inga Stumbrienė ne vienai moteriai yra pavyzdys. Visuomet stilinga ir nepriekaištingos išvaizdos moteris praėjusią savaitę atšventė 35-ąjį gimtadienį. Panašu, jog vos už kelių savaičių pasauliniame grožio konkurse Dominikos respublikoje dalyvausianti moteris dar spėjo pasimėgauti ir įspūdingomis atostogomis. Jų kadrais ji dalijasi su savo draugais ir sekėjais.
2018-10-08

Inga Stumbrienė su dukra renginyje pasipuošė identiškomis šukuosenomis

Sekmadienio popietę į „Tortinę“ atvyko garsenybės, negalinčios gyventi be saldumynų. Kviestinę publiką degustuojami desertai džiugino ne tik skonio receptoriais, bet ir akimis. Nauja ir jau pamėgta skanėstų kolekcija pasimėgauti atvyko ir verslininkai Aivaras bei Inga Stumbrai. Kartu su vaikais sutuoktiniai pasinėrė į savo vaikystės prisiminimus ir leido sau pasmalyžiauti. Savaitgaliniame renginyje I.Stumbrienė kaip visada išsiskyrė moterišku stiliumi.
2018-01-28

Inga Stumbrienė su dukra Estela išbandė vieną populiariausių pajūrio pramogų

Vasarai dar neatšalus visi skuba pasimėgauti paskutiniais malonumais ir pramogomis. Ne išimtis ir Lietuvos elitas. Inga Stumbrienė su šeima dar nežada baigti atostogų ir dalinasi įspūdingais vaizdais su savo gerbėjais. Žymi moteris su dukra išbandė itin populiarią vasaros pramogą – išskirtinį elektrinį dviratį su didžiuliais ratais. Merginos atrodo fantastiškai, abi dėvi baltus drabužius ir panašu, jog nežada atsisveikinti su vasara.
2017-08-27

Garsenybės stebėjosi ypatingu restoranu: virš galvos skalbiniai, o vietoj kėdžių – lova

Makaronų namai „La Pasta“ įkūrėjai tikina – jų restoranas ypatingas. Tuo galėjo įsitikinti degustacinėje vakarienėje dalyvavusios garsenybės. Kviestiniai vakaro svečiai ne tik galėjo įvertinti išskirtiniu interjeru garsėjančius makaronų namus, bet ir pasilepinti specialiu meniu. Susirinkusiems iš karto ant stalo buvo patiektos brusketos su užtepėlėmis.
2017-02-15

Inga Paksaitė-Stumbrienė: visi mano aksesuarai yra apdrausti

Inga Paksaitę-Stumbrienę sutikome dizainerės Indrės Kvedarienės naujos drabužių kolekcijos pristatyme. Vakariniais apdarais susidomėjusi moteris tą vakarą atrodė itin ryškiai: liekną liemenį išryškinanti raudona suknelė, nude spalvos aukštakulniai ir, kaip priklauso tikrai damai, Dior mados namų rankinė.  - Ar galite pasigirti, koks dizaineris jus papuošė šiam vakarui? - pasiteirauju pokalbiui kelias minutes maloniai sutikusios skirti I. Paksaitės-Stumbrienės.
2015-09-18

Į spontanišką kelionę susiruošusi Inga Stumbrienė lagaminą pripildė suknelėmis

Kiekvieną ketvirtadienį 20.00 val. įspūdingomis kelionėmis ir atvirais žinomų žmonių pokalbiais stebina laida „Aplink pasaulį su žvaigžde“. Laidos vedėjai Ingrida Navickaitė ir Alfas Ivanauskas kaskart atskleidžia, kaip reaguoja žinomiausi šalies žmonės, išgirdę, jog turi vos septynias minutes apsispręsti, ar leistis į avantiūrą – kelionę nežinomu maršrutu, kurioje bus fiksuojamos net ir asmeniškiausios detalės.
2015-06-18

„Mados karalaitės“ rinkimų finale varžėsi Ingos Stumbrienės dukra Estela

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga sostinėje surengtas konkurso  „Vilniaus miesto Mados karalaitė“ finalas. Renginyje savo sugebėjimus pristatė talentingiausios sostinės mergaitės nuo 5 iki 16 metų. Didžiajame vaikų konkurso finale dalyvavo ir prieš savaitę devintąjį gimtadienį atšventusi verslininkų Ingos ir Aivaro Stumbrų duktė Estela. Mergaitei įteikta Mis Internetas nominacija.
2015-05-30

Šiuolaikinė Barbė: Ingos Paksaitės-Stumbrienės stilius

Verslininkė Inga Paksaitė-Stumbrienė iš minios gražuolių išsiskiria ne tik porceliano baltumo oda, ilgais šviesiais plaukais ar ilgomis kojomis. Lietuviškąja Barbe vadinama žinoma moteris garderobe nesibodi naudoti pastelinės spalvų paletės ir taip, nevengia taip mėgstamos rausvos spalvos. Vakariniams renginiams Inga dažniausiai renkasi mini ilgio drabužius ar jų ansamblius, išryškinančius dailias moters kojas.
2015-01-20

I. Paksaitė-Stumbrienė: dukra lavinama šešiose mokyklėlėse

Nors Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai tik 8-eri, be privačios mokyklos, kurioje mokosi pagrindinių dalykų, ji lanko dar šešias specialaus lavinimo mokyklėles – pramoginius šokius, šachmatų būrelį, vokalo studiją, menų kraitę, kurioje mokosi darbelių, gimnastikos užsiėmimus ir modelių mokyklėlę. Ketverių Ingos sūnus Gabrielius kol kas lanko tik privatų darželį. „Noriu, kad mano vaikai susipažintų su kuo daugiau įvairių dalykų, ir ateityje suprastų, kuo nori užsiimti gyvenime.
2014-10-06

I. Stumbrienė Kauno zoologijos sode tapo erelio jauniklio globėja

Prie didžiojo finalo artėjantis paramos projektas „Pirk dramblį“ sulaukė dar vienos neeilinės iniciatyvos. Šįkart Kauno zoologijos sodui solidarumą išreiškė projekto globėjo - Prezidento Rolando Pakso dukra Inga Stumbrienė. Humoristas ir būsimas „Pirk dramblį“ koncerto vedėjas Vitalijus Cololo vos prieš kelias dienas pasiūlė žymiems visuomenės veikėjams susimąstyti apie galimybę tapti zoologijos sodo gyvūnų globėjais. I.Stumbrienė nieko nelaukdama visiems parodė pavyzdį.
2014-09-24

Tėvo diena žinomų žmonių lūpomis: I. Stumbrienė

Savo mintimis apie Tėvo dieną pasidalino ir Inga Stumbrienė. Moteris pasakojo, kad ši šventė jų šeimoje yra tokia pat svarbi kaip ir Motinos diena. „Tėtis man visada buvo ir yra pavyzdys, autoritetas. Jo patarimai ir pamokymai, kurie man padėjo drąsiai žengti per gyvenimą, yra didžiulė vertybė“, – pasakojo Inga. „Tėveli, gyvenimas šypsosi, kai žengiame drąsiai, nebijodami suklupti, nes žinome, kad turime tvirtą ranką į kurią visada galėsime atsiremti.
2014-06-01

Pikantiškiausi vaizdeliai iš garsiausių Lietuvos elito puotų

Į Lietuvą pamažu sugrįžtanti pavasario šiluma ir vis dažniau pasirodanti saulutė neliks abejinga ir TV3 televizijai – čia siaučia malonūs permainų vėjai. Visą balandį TV3 eteryje žiūrovus džiugins jau pamėgtos eterio laidos – šeštadieniais 19.00 val. sunkiasvoris projektas „Šok ir lieknėk“ su Mindaugu Stasiuliu, šį sekmadienį, balandžio 8-ąją, 19.30 val.
2012-04-09
Į viršų