• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Verslininkė Inga Stumbrienė kartu su šeima kovo pradžioje atšventė sūnaus Gabrieliaus 13-ąjį gimtadienį. Berniuko šventės tema – krepšinis. 

5

Verslininkė Inga Stumbrienė kartu su šeima kovo pradžioje atšventė sūnaus Gabrieliaus 13-ąjį gimtadienį. Berniuko šventės tema – krepšinis. 

REKLAMA

Inga Stumbrienė sutiko pasidalinti šventės akimirkomis su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

Ingos ir Aivaro Stumbrų sūnus Gabrielius gimė vasario mėnesį, tačiau gimimo dieną teko kiek atidėti ir šventė surengė vėliau.

„Buvome suplanavę padaryti anksčiau, iškart po tikrojo gimtadienio, tačiau susidubliavo su žiemos atostogomis, tad pusė draugų buvo išvykę, o kita dalis susirgo. Tad teko nukelti. Su Gabrieliaus gimtadieniu taip dažnai vyksta, kad jį tenka 2-4 savaitėms atkelti, nes vasarį pats ligų įkarštis. O labai norisi, kad šventėje galėtų dalyvauti visi draugai“, – naujienų portalui tv3.lt sakė Inga.

Primename, kad kiek anksčiau I. Stumbrienė yra pasakojus apie sūnų ir švenčių organizavimą.

Paklausta, kaip gimsta idėjos įspūdingoms vaikų šventėms, Inga atskleidžia, jog sugalvoti, kokią gimimo dieną surengti Gabrieliui ar Estelai, nėra sudėtinga – ir planuoja toli gražu ne ji viena. 

REKLAMA
REKLAMA

„Tai įvyksta labai natūraliai, kadangi daug laiko su jais praleidžiame kartu, žinome jų  pomėgius, norus, svajones, tad gimtadienis būna ta viena diena metuose, kuomet stengiamės jas visas įgyvendinti. 

REKLAMA

O kai pradedame planuoti, netrukus įsitraukia ir visa šeima“, – sako I. Stumbrienė.

Pasak jos, smagų ir nepamirštamą gimtadienį suplanuoti kartais užtrunka nuo kelių savaičių iki viso mėnesio.

Pasak verslininkės, svarbiausia sugalvoti idėją, „o tada ir užsisuka visa karusėlė“.

„Viską suplanuoju ir suorganizuoju pati, nes pati geriausiai žinau, kas patinka mano vaikams, be to tai tikrai nėra sunku, juo labiau, įdomu, o kartu į visą procesą  įsitraukia visa šeima. 

REKLAMA
REKLAMA

Žinoma, kartais pasitelkiu ir truputį pagalbos pagalbiniams darbams, tokiems kaip pakvietimų spausdinimas, vietos dekoravimas, bet kartais ir viską atliekame patys“, – pasakoja žinoma mama. Tiesa, sūnui labiausiai patikusios šventės ji išskirti negali – reiktų klausti sūnaus. 

O štai prakalbusi apie sūnaus auklėjimą, Inga Stumbrienė pasidžiaugia – Gabrielius auga puikus vaikas. Į kurį iš Stumbrų sūnus panašesnis charakteriu? „Vyras sako, kad sūnus labiau į mane panašus, ypač užsispyrimu. Jei jau kažko užsigeidžia, tai deda visas pastangas, kad tikslo pasiektų. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Džiaugiamės kad Gabrielius labai draugiškas, nuolat yra apsuptas draugų, visada susigalvoja kažkokios veiklos. Taip pat ir mokslai sekasi puikiai“, – sūnumi neatsidžiaugia žinoma mama. 

„Gabrielius – labai geras vaikas. Tačiau aš stengiuosi būti griežta mama, man svarbu visada ugdyti pareigos ir atsakomybės jausmą“, – tikina Inga Stumbrienė.

reikia skyrelio ..stubru sventes ir atostogos..
kaip grazu. Net myzt pavare.
Iš Adamsų šeimynėlės gyvenimo...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų