naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
62
Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai atšventė svarbią šventę (nuotr.“F/11 Fotografija“.)

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių šeima dar visai neseniai atšventė savo vaikų gimtadienius, tačiau moteris pasakoja, kad kiekvieną vasarą jos šeima išgyvena tikrus gimtadienių maratonus, rašoma pranešime spaudai.

62

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių šeima dar visai neseniai atšventė savo vaikų gimtadienius, tačiau moteris pasakoja, kad kiekvieną vasarą jos šeima išgyvena tikrus gimtadienių maratonus, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA

 „Pas mus gimtadienių virtinė prasisda nuo birželio mėnesio, nuo mano sūnaus Bernardo gimtadienio (4), tada seka mano mamos gimimo diena ir pasipila vienas po kito draugų gimtadieniai. Na, o Liepą – tai ne tik kad nebeturime laisvų savaitgalių, bet retai atrandame ir laisvą eilinę savaitės dieną. 

Šį mėnesį gimtadienį švenčia sesers, Irūnos, pirmagimis Toras, mano pusseserė su savo vyru (p.s. šį mėnesį turėjome jų dvigubą 30-mečio jubiliejų), ir bemaž 4 draugai.... O Liepos antroje pusėje, 20 d., gimtadienį švenčia Ąžuolo teta ir krikšto mama – Eglė, 21 d. – mūsų dukra Barbora, 24 d. – Žilvinas Žvagulis. Žinoma, šis mėnuo populiarus ir vestuvėms, vestuvių jubiliejams ar krikštynoms švęsti. Tai šiomis šventėmis užsipildo ir likusios laisvos datos“, – šypsosi pašnekovė.

Ineta pasakoja, kad tokiai gausybei švenčių ji pradeda ruoštis jau kelis mėnesiuis prieš, tačiau intensyviausias pasiruošimas būna prieš vaikų gimtadienius. „Mano vaikai ypatingai laukia savo gimtadienių. Tik pasibaigia Bernardėlio gimtadienis – iškart puolu organizuoti Barboros. Šiais metais ji taip laukė savo šventės, kad nuo praėjusių metų lapkričio jau skaičiavo likusias dienas. Daugiausiai tiek Barborai, tiek man buvo streso dėl gimtadienio vietos. 

REKLAMA

Barbora nenorėjo gimtadienio švęsti niekur kitur, o tik „Vichy vandens parke“, kadangi ten jau buvo šventusi savo 4-rių metų gimtadienį ir jai būtinai reikėjo tai pakartoti! Aš jau buvau praradusi viltį, kad galėsiu išpildyti jos svajonę, tačiau kaip tik birželio paskutinėmis dienomis, po ilgos karantino pertraukos, vandens parkams buvo vėl leista dirbti. Net nedvejodama rezervavau gimtadienio datą. 

REKLAMA

Ir žinote, po tokios ilgos pauzės, ne tik kad vaikai džiaugėsi vandens pramogomis, animatoriais, bet tai buvo be galo geras laikas ir suaugusiems. Vaikais parke rūpinosi komanda ir animatoriai, o mes, tėvai, tuo metu galėjome leisti laiką pirtyse, ar pailsėti suaugusiųjų baseinuose. Galiu pasakyti, kad iš visų gimtadienių – tai buvo pats geriausias mano sprendimas. Nes nereikėjo rūpintis dekoracijomis, maistu, užkandžiais, tortu, kvietimais, šventės tema... Niekuo! Visi tobulai praleidome laiką ir grįžome maloniai pavargę.“

REKLAMA

Na, o paklausus ką šeima padovanojo savo mažiesiems, tai Ineta buvo atvira, kad šiais metais vaikams nepadovanojo to, ko primygtinai abu reikalavo. Tiek Barbora, tiek Bernardas gimtadieniui prašė mažo brolio arba sesės.

Moteris sako, kad tokios dovanos labai tiksliai nesuplanuosi, tačiau prasitarė, kad šeimos pagausėjimo klausimas jų su Ąžuolu šeimoje yra aptarinėjamas vis dažniau.

Pora sako, jau pradedanti mąstyti apie tai, kad Barbora tuoj pat bus mokyklinio amžiaus, netruks ir Bernardas suaugs, tai jie jau galėtų būti puiki pagalba auginant mažylį. Be to, laikas taip greitai bėga, kad reikia ir paskubėti, su metais gali nebelikti ir noro arba kantrybės auginti mažus vaikus.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų