• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laidų vedėja ir renginių organizatorė, turinio kūrėja bei verslininkė Indrė Stonkuvienė nuolatos sukasi darbų gausoje ir pripažįsta – rasti laiko poilsiui ne visuomet pavyksta.

14

Laidų vedėja ir renginių organizatorė, turinio kūrėja bei verslininkė Indrė Stonkuvienė nuolatos sukasi darbų gausoje ir pripažįsta – rasti laiko poilsiui ne visuomet pavyksta.

REKLAMA

Gausybę savo pačios idėjų įgyvendinti skubančios žinomos moters grafikas visuomet kruopščiai suplanuotas, o daugybė renginių ir projektų reikalauja ne tik įkvėpimo, bet ir visiško minčių ir kūno persikrovimo iš naujo, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Neseniai iš atostogų su mama ir vaikais sugrįžusi Indrė pripažįsta – tokie pabėgimai nuo darbų ne tik itin laukiami, bet ir ypatingai reikalingi palaikyti emocinei sveikatai.

Neseniai Indrė Stonkuvienė su trimis vaikais ir mama leidosi į ilgai lauktas atostogas ir atidarė sezoną Turkijos kurorte.

REKLAMA
REKLAMA

Žinoma moteris neslepia, jog pasirinkti kryptį nebuvo sunku, nes atostogaujant su vaikais pirmiausia visuomet atsižvelgia į jų poreikius. 

REKLAMA

„Stipriai trūko tų saulėtų dienų. Jau buvo tas laikas, kai reikėjo poilsio nuo visko: mano darbų, vaikų mokslų, pamokų, burelių ir pačios rutinos. Tokie pabėgimai mūsų šeimai būtini, juk laikas kartu – didžiausia vertybė, o užsisukus rutinoje tarp visų trijų vaikų mokslų, burelių ir mūsų su Vidu darbų, to nenutrūkstamo laiko kartu visuomet pritrūksta. Mūsų šeimoje bent kartą per metus būtinai kažkur kartu skrendame su vaikais ir tada taisykles diktuoja jie – jų poreikiai pirmoje vietoje ir kur skrisime leidžiame pasirinkti patiems“, – pasakoja Indrė Stonkuvienė, su vaikais viešėjusi naujai įsikūrusiame Papillon Ayscha viešbutyje Antalijoje. 

REKLAMA
REKLAMA

Indrė pasakoja, jog skrendant su gausia šeima, ji visuomet vadovaujasi pagrindine taisykle – išsiaiškinti visų šeimos narių poreikius ir įsitikinti, jog lūkesčiai atostogoms būtų patenkinti.

Kartu su CoralTravel kelionių ekspertais, vaikų atostogų kryptį padiktavo mažųjų lūkesčiai – šiluma, baseinas, ir smagios vandens pramogos.

„Su vaikais planuoti nėra sunku, jiems svarbiausia, kad ten kur vyksime būtų ką veikti ir svarbiausia, kad būtų šildomas baseinas, kuriame galėtų leisti visą dieną. Visada aiškiai susiplanuojame, kas ką nori veikti. Pranciškus ir Cecilija myli vandenį, todėl džiaugiamės pasirinkę viešbutį, kuriame buvo ir didžiulis vandens parkas. Mano vaikai būdavo pirmieji, kurie atidarydavo čiuožyklas kartu su gelbėtojais, pietauti eidavo tik tada, kai jiems būdavo pietų pertrauka, tada sugrįždavo ir čiuožyklas uždarydavo kartu“,– apie vaikų poilsį pasakoja ir pati visas vandens pramogas išbandžiusi Indrė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ir nors jauniausiųjų vaikų kasdienis grafikas būdavo labai aiškus, ji pati su sužadėtinio Vido Bareikio sūnumi Adu, formavo kitokią judviejų rutiną. 

„Sportas yra mano poilsis, tik šiek tiek kitokia forma, todėl iš septynių dienų į sporto salę pareigingai ėjau net penkias. Čia aš pailsiu, o atostogų metu lėtai ir neskubėdama įsikraunu naujos energijos. Kartu su Adu nepamiršome savo įpročių ir atostogų metu, todėl tik atsikėlę savo rytą leisdavome sporto salėje, kuomet kartu eidavome vėlyvųjų pusryčių ir tik tuomet prisijungdavome prie mamos ir vaikų linksmybių vandens kalneliuose. Mėgavomės mudviejų kokybišku laiku kartu, juk Adas jau ne mažas vaikas ir tikrai galėjo rinktis – skristi į Turkiją su mumis ar vykti atostogų į sodybą, kurią turime pajūryje. Gera žinoti, jog laikas kartu svarbus ir mūsų vaikams“, – šypsosi Indrė. 

REKLAMA

Šių metų Indrės planuose – dar ne viena jau suplanuota kelionė.

Greitu metu laukia moteriškos atostogos kartu su mama ir draugėmis Kipre, darbinė kelionė į Airiją su projektu „Šokiai kam per trisdešimt“ ir itin laukiama kelionė į Ameriką.

Indrė intriguoja – į pastarąją šalį žada vykti ne tik atostogų – ten kartu su Vidu turi ir tikslų bei planų, kuriuos kol kas  palieka paslaptyje.

„Kelionės yra didelė mano poilsio ir darbo dalis. Manau, kad labai svarbu susiplanuoti laiką taip, kad pasaulį tyrinėti galėtum ir su vaikais ir su draugais ir galų gale – tik dviese. Visur yra svarbu balansas. Kiekviena kelionė skirtinga, tačiau tiek keliaujant su visa šeima, tiek su Vidu dviese visada pasisemi geros energijos, teigiamų emocijų ir įsikrauni naujiems darbams, iššūkiams ir tikslams. Tai labai įkvepia“, – įsitikinusi Indrė Stonkuvienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų