Imbrasienės gyvenime – malonūs pokyčiai: grįžta į televiziją

Laura Imbrasienė į televizijos ekranus grįžta su nauju amplua. Šį kartą žinoma moteris TV3 eteryje ves finansinio raštingumo laidą „Mano pinigai“, rašoma pranešime spaudai.

2

Laidos kūrėjai įsitikinę, kad Laura, šiuo metu pati intensyviai plėtojanti savo verslą, žiūrovams aiškiai ir suprantamai perteiks daugeliui aktualią informaciją apie pinigų valdymą. Juk nepaisant lyties, amžiaus ar socialinės padėties kiekvienam svarbu išmokti tvarkyti savo finansus.

(2 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laura Imbrasienė

Kasdien iškylantys klausimai laidoje nagrinėjami pasitelkiant konkrečius pavyzdžius. Tarp pašnekovų – ir garsūs šalies žmonės, susiduriantys su mums visiems pažįstamomis problemomis. Žinomas virtuvės šefas Gain Luca de Marco dalijasi, ką planuoja daryti su valstybės skiriama išmoka, vadinamaisiais vaiko pinigais, aktorius Giedrius Savickas pasakoja apie painią mokesčių sistemą, su kuria tenka susidurti kaskart pildant deklaraciją, o humoro nestokojantis laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis stebisi tobulomis mūsų sąskaitas ištuštinti gebančių šiuolaikinių vagišių suktybėmis. Be garsių ir žinomų veidų, laidoje išvysime ir patarimų nestokojančių įvairių sričių specialistų ir profesionalų – jie padės išmintingiau elgtis su savo pinigais.

Kaip pradėti kaupti pensiją? Ar grynieji pinigai mums dar reikalingi? Kaip išmokti protingai planuoti kasdienes išlaidas? Taupyti ar investuoti? Pirkti nuosavą būstą, o gal nuomotis? Šios ir kitos ne mažiau reikšmingos temos visą sezoną bus nagrinėjamos laidoje „Mano pinigai“.

Nauja laida „Mano pinigai“ rengiama bendradarbiaujant su SEB banku. Ji TV3 eteryje pasirodys jau šį šeštadienį 11.30 val. Pirmojoje laidoje bus nagrinėjama šiandien itin aktuali tema – „Vaiko pinigai“. Aiškinsimės, koks sprendimas geriausias – pinigus kaupti vaiko ateičiai ar išleisti čia ir dabar.

„Mano pinigai“ – šeštadienį 11.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų