Iltalijoje gyvenusi „Olialia mergaitė“ Vaida šėlo Kauno naktiniame klube

Grupės „YVA“ narė, glaustinukių kūrėja, Goda Alijeva vakar surengė naujausios savo kolekcijos pristatymo vakarėlį. Vardinio ženklo apdarus šįkart moteris kūrė ne viena – prie jos prisijungė žinomas didžėjus Audrius Kolesnikovas, klubinėtojams žinomas kaip Driule XL, kuris drabužių kūryboje – taip pat nenaujokas.

40

Mažiau nei prieš penkis metus Kauno mados dienose debiutavęs A. Kolesnikovas, sutraukęs didžiulį būrį žiūrovų, pateisino net didžiausių skeptikų lūkesčius. Blizgūs kostiumai, „arlekiniški“ makiažai, nematyti galvos apdangalai, ilgi vyriški sijonai, ant kojukų vaikštantys manekenai – taip atrodė pirmoji „Glitter – Thriller“ kolekcija.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Goda Alijeva privertė kauniečius nemiegoti iki paryčių

Sujungę jėgas G. Alijeva ir Driule XL penktadienio vakarą Kaune surengė „Pop art. Pop art“ pasirodymą. Renginio vieta – neeilinė. Naktiniame klube vykęs pristatymas sutraukė didžiulį būrį klubinėtojų. Būtent jiems skirta ši drabužių kolekcija.

„Ne kartą esu įgyvendinusi įvairius projektus: tiek kurdama darbo drabužius, tiek šou skirtus kostiumus. Man patiko Audriaus idėjos, kaip turėtų atrodyti mūsų bendras darbas. Jam tiko mano braižas, o man – jo sprendimai”, – su šypsena pasakojo G. Alijeva

REKLAMA

Driule XL teigia, jog žaisti madą šį kartą juos įkvėpė POP ART menas. Nors prieš tai nė vienas iš jo kurtų bei demonstruotų drabužių nebūtų tikęs į tradicinį pokylį, klasės susitikimą ar giminės suvažiavimą, tačiau šįkart duetas pateikė ir keletą gatvės stiliaus drabužių tinkančių dėvėti ir kasdienai.

Renginio kaltininkai, G. Alijeva ir Driule XL, į vakarėlį sukvietė gausybę svečių. Tarp jų - ir seniai matyti, tačiau gerai pažįstami veidai. Renginio nepraleido „Olialia“ mergaitė Vaida Rudytė. Aštuonerius metus Italijoje gyvenusi ir čia mokslus baigusi mergina, visai neseniai grįžo gyventi į gimtinę.


Rašyti komentarą...
N
Nerija
2018-02-10 17:38:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kekšės tik renkasis
Atsakyti
0

S
SAN
2018-02-10 18:30:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ja upala s somasvala tormazila golovoj
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų