Šeštadienį su TV3 projektu „Šok su manimi“ atsisveikino dar viena žiūrovų pamilta pora – grožio konkursų nugalėtoja Renata Voitechovskaja ir jos partneris Marius Gaižauskas. Ant iškritimo slenksčio buvo ir Renatos mylimasis – dainininkas Deividas Norvilas-Deivis su Katerina Voropaj, tačiau jiems fortūna buvo palankesnė.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsavimo rezultatus, absoliučiais aštuntosios laidos nugalėtojais tapo publikos numylėtinis gydytojas Donatas Chlebinskas ir šokėja Gintarė Slausgalvienė. Antroji pora – aksominio balso savininkė Evelina Sašenko ir Rolandas Beržinis, jau nuo pat savo debiuto besidžiaugiantys žiūrovų ir komisijos simpatijomis. Trečioje vietoje liko aktorius, grupės „Liūdni slibinai“ narys Dominykas Vaitiekūnas ir Justė Žemaitytė.

Ant parketo šeštadienį nepasirodęs iliuzionistas Mantas Wizard ir jo partnerė Viktorija Kunauskaitė negali pasakyti ar jų šokį žiūrovai pamatys ir devintojoje laidoje. „Neprarandu vilties sugrįžti į projektą, tačiau kaip viskas bus, parodys tik laikas“, – sako Mantas. Pora intensyviai ruošėsi aštuntosios laidos pasirodymui, žiūrovams žadėjo kvikstepą, tačiau gydytojų verdiktas buvo vienareikšmiškas: „Jei Mantas šoks toliau, – komplikacijų išvengti bus sunku. Jis per ilgai ir per daug intensyviai šoko repeticijose, todėl pasitempė kojų Achilo sausgysles.“

REKLAMA

Kol Mantas ilsėsis, jo konkurentams nevertėtų atsikvėpti: Deivis ir K. Voropaj, „Yvos“ lyderė Kristina Ivanova ir Tadas Rimgaila, kultūristas Dainius Barzinskas ir Domantė Padleckaitė ryškiai atsilieka nuo pirmaujančių porų.

Kaip pasirodys „Šok su manimi“ dalyviai, kuo vėl nustebins žiūrovus ir komisiją, TV3 tiesiogiai rodys jau šį šeštadienį, spalio 29-ąją! Ant projekto parketo suksis D. Chlebinskas su G. Slausgalviene, Danguolė Stachura ir Deividas Meškauskas, Deivis ir K. Voropaj, Justas Lapatinskas ir Greta Milišauskaitė, D. Vaitiekūnas ir J. Žemaitytė, Dalia Michelevičiūtė ir Olegas Koliakinas, K. Ivanova ir T. Rimgaila, Olegas Staniulionis ir Rūta Ramanauskaitė, D. Barzinskas ir D. Padleckaitė bei E. Sašenko ir R. Beržinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų