Įkvepiantys Žuolytės pokyčiai: daugiau nei 20 moterų padarė tą patį

Socialinių tinklų žvaigždė Inga Žuolytė „Instagram“ turi sukaupusi net 88 tūkstančių sekėjų armiją. Kiekvienas moters žingsnis yra sekamas, todėl kardinaliai pakeitusi savo šukuoseną Inga negalėjo patikėti, kiek sekėjų pasekė jos pėdomis!

67

Tiesa, stipriai pasitrumpinusi plaukus, I. Žuolytė neigia ir populiarų mitą.

(67 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įkvepiantys Žuolytės pokyčiai: daugiau nei 20 moterų padarė tą patį

Be jokio gailesčio nusirėžė ilgas kasas

Žinoma moteris pasakojo, kad kiek save pamena, buvo tik su ilgais plaukais. „Tiesa, geriausia draugė priminė, kad tokio ilgumo plaukus turėjau penktoje klasėje – po to jie tik ilgėjo… Sprendimas nusikirpti buvo visiškai spontaniškas, be jokių ilgų svarstymų. Tiesiog plaukus nusikirpo mano labai gerai bičiulė ir jos įkvėpta padariau tą patį“, – pasakojo ji.

Visoms moterims žinomas posakis, kad pakeitusios šukuoseną, jos ryžtasi ir vidiniams pokyčiams. Vis dėlto Inga šį mitą neigia: „Na, mano atveju, tai nė velnio! Savo socialinėse paskyrose dalinausi „trumpų plaukų istorija“, kurioje būtent ir paminėjau šį punktą. Priešingai, nei dažnai moterys ir merginos mėgsta išorinius pokyčius sieti su vidiniais, ar gyvenimo permainomis, mano atveju tai neturi absoliučiai nieko bendro. Niekas nepasikeitė – tik šukuosena.“

Pokyčiai atnešė neregėtą kiekį pagyrų

Socialiniuose tinkluose parodžiusi, kaip pasikeitė, Inga buvo nustebinta – pasirodo, kad jau savaitę tiek sekėjai, tiek ir artimieji nenustoja jos girti. „Juokais sakau, kad nebegirtų, nes nosį dar užriesiu. Drąsiai galiu teigti, kad dar niekada gyvenime nebuvau sulauksi šitiek pagyrų dėl išvaizdos pokyčių, kas man nuoširdžiai buvo netikėta“, – kalbėjo ji.

Paklausta, kaip apskritai stengiasi prižiūrėti savo plaukus, Inga teigė, kad ypatingo dėmesio jiems neskiria – paprasčiausiai nebijo eksperimentuoti.

„Iki šiol praktiškai nenaudojau jokių kaitinamųjų priemonių, t.y. džiovintuvo ar tiesintuvo, nes mano plaukai natūraliai yra pakankamai tiesūs. Tačiau kuomet apsikirpau, šitoks ilgis pareikalavo beveik tobulo tiesumo, tad paskutiniu metu vis dažniau pradėjau įsijungti tiesintuvą. Tiesa, net ir jį esu įsigijusi tokį, kuris maksimaliai apsaugo plauką“, – savo grožio paslaptimis dalijosi ji.

REKLAMA

Ištikimiausios sekėjos pasekė Ingos pavyzdžiu

Kitas I. Žuolytę nustebinęs dalykas buvo tas, kad savo pavyzdžiu ji užkrėtė ir daugybę „Instagram“ sekėjų – moterys ėmė siųsti Ingos pokyčių įkvėptas ir savo patrumpėjusių plaukų nuotraukas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų