Iglė ir Marija – apie savo draugystės pradžią: iš pradžių buvo konkurentės

Geriausios draugės ir puikiai žinomos dainininkės bei „X Faktoriaus“ dalyvės Iglė Bernotaitytė ir Marija Grabštaitė neslepia – kad taps artimos, žinojo iškart. Vis dėlto iš pradžių merginos netgi konkuravo!

35

Tačiau dabar, praėjus daugiau nei 2 metams, po to, kai susipažino muzikiniame projekte, jos nebeįsivaizduoja, kaip nors dieną galėtų ištverti be geriausios draugės. Su gerbėjais jos dalijasi šmaikščiausiomis savo gyvenimo akimirkomis, o viena su kita – net ir namais.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Geriausios draugės Iglė ir Marija rado meilę kartu

„Iglę pamačiau kėdžių iššūkyje ir iš pradžių į ją žiūrėjau kaip į konkurentę – tai esu sakiusi ir jai pačiai. Tačiau po to ėmėme sveikintis, pasikviečiau ją į svečius. Vėliau buvo fotosesija, po kurios mes ėmėme labai gerai sutarti ir tada atsirado mūsų draugų ratelis. O tada, pasibaigus „X Faktoriui“, mes tapome visiškai geriausiomis draugėmis“, – apie bendravimo pradžią papasakojo Marija.

Dažnai su savo gerbėjais dainininkės dalijasi ir smagiomis akimirkomis socialiniuose tinkluose. M. Grabštaitė prisiminė, kad tai prasidėjo ne iškart: „Mes nieko nevaidiname – susitinkame ir iškart nufilmuojame. Norisi tai įamžinti. O vėliau ėmėme tuo dalintis ir „Instagram’e“.

Vis dėlto Iglė atvira – iš pradžių parodyti savo tikrąjį veidą buvo gana nedrąsu. „Man tikrai reikėjo per save perlipti. O net ir dabar ilgai nebendravome, ir dabar prikolai man tiesiog „neina“. Bet po kažkiek laiko ir vėl viskas tampa gerai“, – juokėsi ji.

I. Bernotaitytė šmaikštavo, kad abi yra tokios artimos, jog kurį laiką kartu netgi gyveno. „Buvau tikra Marijos kambariokė, bet dabar atsirado laikas ir saviems namams. Mariją jau buvau pakvietusi į svečius. Kepėme blynus, ir, kaip žmonės sako, kad pirmas blynas buvo prisvilęs, tai mums prisvilę buvo pirmi keturi“, – smagiais prisiminimais dalijosi ji.

 

 

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų