• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėja Iglė Bernotaitytė žengia į naują etapą. Ji nusipirko namą gamtos apsuptyje, kuriuo labai džiaugiasi. Apie pokyčius Iglė papasakojo viešėdama naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“.

Atlikėja Iglė Bernotaitytė žengia į naują etapą. Ji nusipirko namą gamtos apsuptyje, kuriuo labai džiaugiasi. Apie pokyčius Iglė papasakojo viešėdama naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“.

REKLAMA

Namą nusipirkusi Iglė Bernotaitytė nenorėjo atskleisti vietos, kurioje apsigyveno. Tačiau patikino, kad jis yra Vilniuje.

„Labiau linkome link gamtos, ten, kur gyvename, jos yra daug. Taip pat nemažai ir pelkių. O jose daug varlių. Bet tvarkausi su baimėmis, viskas bus gerai“, – juokėsi ji, viešėdama laidoje „Kažkas naujo“.

Nors jau po truputį spėjo įsikurti, tačiau dar visiškai nesijaučia kaip namuose.

„Kol kas gyvename kaip kokiame viešbutyje, nesitiki, kad čia mūsų namai. Vaikštome, vedžiojame šunį, bet toks keistas jausmas. Lyg ir namai, bet dar reikia priprasti. Bet aura buvo labai smagi“, – teigė Iglė.

Ji su mylimuoju Tadu name beveik nieko nekeitė. Paliko taip, kaip buvo įkurta. Tam buvo priežasčių.

„Esame tinginiai. Bet dirbame tai nuo 7 iki 22 val. vakaro. Bet mėgstame ilsėtis, nors ir reika mokėti tai daryti, daug knygų apie tai dabar parašyta, nes vis daugiau žmonių nesugeba ilsėtis.

REKLAMA
REKLAMA

Jeigu nedirba – vis tiek galvoja apie darbą. Ir tai irgi yra išsekimas.

Viską name jau radome padarytą, per daug nieko nekeitėme, tik atsinaujinome, kad būtų mūsų energija. Jei dabar reiktų vėl pirkti kokį namą, tai tikrai pirkčiau įrengtą, nes net ir maži dalykai, kur reikia nušveisti ar nulakuoti grindis, jau jie užima laiko. Tai pasiėmus 85 proc. baigtumo būtų daug daugiau iššūkių. Mes pasirinkome lengvesnį kelią“, – pasakojo I. Bernotaitytė.

REKLAMA

Pasirinko ne iš karto

Teko aplankyti ne vieną objektą, kol rado tą, prie kurio linksta širdis.

„Aplankėme daug namų, kol radome tinkamą, bet kažkaip nepavykdavo įsigyti arba persigalvodavome, nes rasdavome per daug minusų“, – sakė atlikėja.

Renkantis namą, turėjo specifinių kriterijų.

„Labiausiai atkreipėme dėmesį į tai, kad tik būtų ne tamsios grindys. Norėjau šviesos ir erdvės, drabužinės. Taip ir įvyko – grindys šviesios, vietos lyg ir yra. Jeigu ir buvo kažkokie minusai, tai labai greitai su jais susitaikėme“, – šypsojosi pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi jiedu su Tadu augina šunytę Belą, buvo svarbu, kad vieta tiktų ir jai.

„Bela labai greitai priprato prie šios vietos. Mes jai pasakojome, kad kelsiesi, turėsi savo kiemelį, bet, jaučiu ji nieko ten nesuprato. Viskas jai gerai, dažniausiai laiką leidžia lauke, ne namie“, – kalbėjo I. Bernotaitytė.

Visą laidą „Kažkas naujo“ galite žiūrėti čia:

tv3.lt

Neturi kuo pasigirti, tai nors tai pasigyrė, kad namą nusipirko. Bet namas dar ne jų, dar banko
Kaip sudarko savo išvaizdą moterys, baisu.
Pavardė jai jo tiks.
tai kazin ar nusimato kad ji bus juodsnuke
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų