Įamžintas K. Kardashian celiulitas privertė sportuoti: paviešino nuotraukas po metų

Viena garsiausių pramogų pasaulio žvaigždžių – Kim Kardashian – vienas mylimiausių paparacų grobuonių. Į jų kadrus patekę kadrai apskrieja visą pasaulį ir tampa internautų apkalbų objektu.

24

Visai neseniai į žiniasklaidos akiratį patekusios Kim Kardashian nuotraukos įplieskė diskusiją tarp internautų – kiek papilnėjusi Kim buvo užfiksuota besimėgaujanti saulės spinduliais paplūdimyje, apsirengusi tik maudymosi kostiumėliu.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl apvalesnės figūros KimKardasian sulaukė kritikos

Vis dėlto nuotraukas žmonės komentavo ne dėl įspūdingų jos formų, o dėl labai prastos fizinės formos. Moters kojas dengė celiulitas, figūra nebuvo tokia, kokią ji demonstravo socialiniuose tinkluose.

Nors tąkart K. Kardashian tikino, kad tai – fotografų darbas, o ne jos kūnas, vis dėlto po metų socialinėje erdvėje atsirado pranešimas, kuriame ji dėkoja savo asmeninei trenerei Melissai Alcantarai.

Noras pakeisti atvaizdą veidrodyje paskatino K. Kardashian treniruotis 5-6 kartus per savaitę. Moteris taip pat pakeitė savo mitybą. „Dabar jaučiuosi kur kas labiau savimi patenkinta“, - teigė ji.

Pamatykite K. Kardashian nuotraukas po metų, praleistų sporto salėje, čia:

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kritikos dėl figūros sulaukusi Kim rėžė atgal: pasidalijo nuotraukomis


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų