Į varžybas – kaip į šventę: gražuolės trišuolininkės modelio karjera nedomina

Šį vakarą „Gero vakaro šou“ laidoje pasirodys gražuolė trišuolininkė Diana Zagainova. Laidos metu netrūks gerų emocijų, juoko bei įdomių pokalbių.

9

Dar prieš laidą kalbinta mergina daugiau papasakojo apie savo kasdienybę bei atšauktas Tokijo olimpines žaidynes, kuriose turėjo dalyvauti.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Diana Zagainova

D. Zagainova naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad jos darbo grafikas itin įtemptas, ji nuolat sportuoja ir turi tik 1 laisvą dieną per savaitę.

„Tai yra mano darbas, jis užima didžiąją mano laiko dalį. Įprastai sportuoju kiekvieną dieną, kartais ir po du kartus. Jei turiu dvi treniruotes, tai tarp jų visada ilsiuosi ir stengiuosi pamiegoti pietų miego. Jei turiu tik rytinę treniruotę, tai po pietų dažniausiai tvarkausi kitus reikalus, darau atsistatymo procedūras, susimatau su šeima, draugais. Sekmadienis man – vienintelė poilsio diena“, – pasakojo mergina.

Tiesa, moteris daug dėmesio skiria ne tik sportui, bet ir mitybai: „Prisižiūriu mitybą, nes tai – viena svarbiausių atsistatymo dalių. Bet manau, kad tai turėtų daryti ne tik sportininkai, bet ir visi žmonės. Juk nuo to labai priklauso ne tik mūsų kūno formos, bet ir svarbiausia – sveikata bei bendra savijauta. Kas liečia griežtumą, aš nesilaikau jokiu dietų, badavimų. Aš valgau sveikai, tačiau tai paprasčiausiai yra mano gyvenimo būdas. Manau, kad viskas turi būti su saiku ir laiku. Tikrai kartais leidžiu sau suvalgyti ir kažką saldaus, bet tada tai bus gabalėlis, o ne pusę torto ir ne vidurnaktį.  Yra laikas, kuomet galiu leisti sau daugiau, yra laikas kai reikia susilaikyti. Viskame turi būti balansas.“

Sportininkė atskleidė, kad jos namuose cukraus niekada nerastumėte, todėl jeigu leidžia sau pasilepinti, tai daro kažkur kitur.

„Nėra taip, kad aš visiškai nevalgau nieko saldaus. Bet turiu taisyklę – jeigu kažką ir valgau saldaus, tai turi būti verta nuodėmės! Tai turi būti tikrai labai skanu. Todėl dažniausiai pasilepinu desertu už namų ribų: kavinėse arba restoranuose. Cukraus namuose nė neturiu, nes niekur jo nenaudoju. Namuose gaminu tik sveiką maistą. Nors šeimoje, mes su tėčiu, esame didžiausi smaližiai! Bet ateina laikas ir  reikia susidėlioti prioritetus bei tikslus gyvenime“, – kalbėjo pašnekovė.

Trišuolininkė Diana garsina Lietuvą ir savo pasiekimais – mergina turėjo dalyvauti Tokijo olimpinėse žaidynėse. Kaip pati pasakojo, iki to kelias nebuvo lengvas: „Manau, visiems sportininkams tas kelias nėra lengvas. Manasis buvo labai vingiuotas, įvyko daug pokyčių. Buvo ir pakylimų, ir nuosmukių. Tai reikalauja juodo darbo bei pilno atsidavimo. O mūsų profesija išsiskiria tuo, kad dirbi 24/7. Darbas nesibaigia ties treniruote. Stadione mes praleidžiame 4-6 val. per dieną, bet tai, ką tu darai likusias 18-20 valandų, yra ne ką mažiau svarbu. Poilsis, kokybiškas miegas, maistas, atsistatymas, masažai, traumų prevencija ir panašiai. Visa tai daro didelę įtaką savijautai bei rezultatams.“

REKLAMA

Liepos 24-ą dieną Japonijoje turėjo prasidėti svarbiausios ketverių metų sporto varžybos, tačiau dėl koronaviruso grėsmės jos yra nukeltos. Sportininkė neslėpė, kad turėjo nuojautą, jog taip atsitiks, tačiau vis tiek uoliai treniravosi.

„Be abejo, turėjau tokią nuojautą, kad olimpines perkels. Sunku būtų įsivaizduoti kitokį scenarijų su susidariusia situacija pasaulyje. Bet padėtį sunkino tai, kad iš pradžių nebuvo priimta jokio sprendimo dėl žaidynių. Kadangi jos vis dar nebuvo atšauktos, o karantinas jau buvo įvestas Lietuvoje ir kitose šalyse, visi sportininkai toliau dirbo ir stengėsi palaikyti formą visais įmanomais būdais, nors tam daryti visiškai nebuvo sąlygų. Tad kada pasirodė oficialus sprendimas dėl Olimpinių žaidynių perkėlimo, vienu metu buvo liūdna, nes visgi tai buvo visų 4 metų tikslas, bet kartu ir tapo ramu, nes atsirado aiškumas“, – sakė mergina.

Įdomu tai, kad mergina savo gyvenimą sieja ne tik su sportu: „Domiuosi ir kitomis sporto šakomis. Ypač tomis, kuriose dalyvauja Lietuvos sportininkai. Taip pat, vis dar esu Vilniaus universiteto studentė, o tai taip pat reikalauja nemažai laiko. Tiesa, Olimpiniais metais studijas buvau susistabdžiusi, nes būtų sunku suderinti visas keliones, pasiruošimą bei mokslus. Šiemet buvau nusistačius tikslą dar labiau patobulinti savo ispanų kalbą, ties tuo irgi dirbu. Bet, kuomet turiu laisvo laiko nuo sporto, labiausiai norisi jį praleisti kartu su šeima, artimaisiais bei draugais.“

Tiesa, mergina ispanų kalbos mokosi ne šiaip sau: „Vienas mano treneris yra ispanas ir gyvena Valencijos mieste. Aš taip pat ten gyvenau metus, o dabar praleidžiu ten nemažai laiko treniruodamasi. Turiu ten sportininkų grupę su kuriais dirbu ir taip pat atstovauju Valencijos lengvosios atletikos klubui.“

REKLAMA

Ir nors Diana turi nepriekaištingas kūno linijas bei dailius veido bruožus, apie modelio karjerą ji nesvajojo niekuomet. „Niekada apie tai negalvojau. Fotosesijos, filmavimai bei kiti įvairūs renginiai yra mano papildoma veikla, hobis ir tiek“, – atviravo ji.

Tačiau merginai svarbu visuomet atrodyti tvarkingai, todėl ji nevengia pasidažyti ir per rungtynes: „Sakyčiau, kad pirmiausia turiu jaustis komfortabiliai, tai reiškia – ir patogiai, ir tuo pačiu turiu patikti sau. Tačiau taip man svarbu jaustis ne tik per varžybas, bet ir kasdienėje veikloje. Kalbant būtent apie varžybas, jos man yra šventė, kurioje norisi atrodyti kitaip nei įprasta, ryškiai. Taip pat nemažai įtakos daro ir tai, jog aplink labai daug kamerų bei fotografų.“

„Gero vakaro šou“ – šiandien, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų