Į sceną grįžusi muzikinio projekto nugalėtoja J. Budaitė turi puikių žinių

Muzikiniame projekte išgarsėjusi ir žiūrovus įtikinusi savo balso stiprumu, atlikėja Justina Budaitė – Junà ir toliau džiugina klausytojus bei kuria ambicingus ateities planus. Šiandien jauna atlikėja pristato savo kūrybos dainą „Jausmas“ bei atvirauja apie jau netrukus planuojamą išleisti pirmąjį albumą.

26

Prieš keletą mėnesių į muzikos pasaulį sugrįžusi atlikėja Junà atvirauja, kad visa tai vyko sąmoningai ir apgalvotai.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justina Budaitė pristato solinį kūrinį

„Dažnai girdžiu klausimą - kur tu buvai dingus? Tačiau galiu drąsiai teigti, jog niekur nebuvau dingus. Prieš studijas gyvenau ir mokiausi Mažeikiuose, todėl nesinorėjo tiek moksluose, tiek muzikoje būti puse kojos, juk nemažas atstumas tarp Vilniaus ir gimtojo miesto. Aš palaukiau, per tą laiką sąsiuvinyje sukaupiau ne vieną dainą, o dabar jau metas veikti“, - atvirauja jauna atlikėja.

Po sugrįžimo į muzikinį pasaulį Junà jau spėjo pristatyti ir kūrinius, įrašytus su tokiais žinomais vardais kaip Donny Montell ar Leon Somov.

„Niekada negalvojau, kad kūryba – toks sunkus ir tuo pačiu paprastas dalykas. Tai nuolat su tavimi, nes, kai tai svarbu, laužai galvą, koks sprendimas geresnis, stumi save į priekį. Pati kūryba man dar yra naujas dalykas, kadangi kurti pradėjau prieš daugiau nei metus, todėl laikas studijoje man šiuo metu yra neįkainojamas“, - apie kūrybos užkulisius pasakoja mergina.

Paklausta apie naujojo kūrinio „Jausmas“ atsiradimą, dainininkė Junà atskleidė, kaip kilo idėjos tokiam tekstui ir ką jis asmeniškai jai reiškia.

„Rašydama šią dainą, galvojau apie konkretų žmogų savo gyvenime, tačiau ji nėra apie tą žmogų. Ši daina apie draugystę, kuri padeda gyventi savo sieloje, visuomenėje. Būtent jausmas, toks, kaip meilė ar pasitikėjimas jungia draugystę ir yra tas jausmas, kuris man padeda gyventi, o, turbūt, ne tik man“, - teigia Junà.

Talentinga atlikėja drąsiai kalba ir apie artimiausius planus – solinį albumą, kuriame atsispindės ir jai svarbūs gyvenimo principai.

REKLAMA

„Įrašinėju šiuo metu albumą. Labai daug laiko praleidžiu įrašų studijoje, namuose įrašinėdama. Į albumą planuoju sudėti viską, ką noriu pasakyti klausytojams, kas mano gyvenime svarbiausia, kokiais principais gyvenime vadovaujuosi“, - atvirauja atlikėja.

Kviečiame pasiklausyti naujojo kūrinio „Jausmas“: 

https://www.youtube.com/watch?v=Hla2SrKFhn8

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų