Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šeštą kartą mažiau nei per metus, į Kanados Ramiojo vandenyno pakrantę išmetama žmogaus koja su sportbačiu, trečiadienį pranešė policija ir liudininkė.

REKLAMA

Dešinę koją su vyrišku juodos spalvos „Adidas“ sportbačiu paplūdimyje netoli žvejų miestelio Kambel Riverio Vankuverio saloje rado viena moteris.

„Iš batelio matėsi kyšantys du kaulai, - sakė liudininkė Sandra Malone, kuri vadovauja turistų stovyklavietei 220 km į šiaurės vakarus nuo Vankuverio. - Tai buvo tik kaulai ir daug aplink kulkšnį apsisukusių jūros dumblių“.

REKLAMA
REKLAMA

Nuo rugpjūčio pietinėse Britų Kolumbijos pakrantėse buvo rastos penkios dešinės ir viena kairė koja, todėl imta spėlioti apie galimą paslaptingą žmogžudystę arba lėktuvo ar laivo katastrofos aukas.

Mokslininkai sako, kad kojas vanduo galėjo plukdyti dešimtis ar tūkstančius kilometrų, nes žmogaus palaikai vandenyje gali nesuirti metų metus, jei juos saugo avalynė ar tvirti drabužiai.

Pasak S.Malone, ta moteris, kuri rado koją, atėjo pas ją paskambinti į policiją, o tada palydėjo ją į paplūdimį pasižiūrėti radinio.

Policijos seržantas Mike‘as Tresooras vietos žiniasklaidai sakė, kad tai - 10 dydžio vyro koja.

Vietos žiniasklaida spėjo, kad tai gali būti keturių vyrų, kurių palaikai dingo po jų lėktuvo katastrofos netoliese esančioje Kvadros saloje 2005 metų vasarį, kojos.

Tačiau Britų Kolumbijos koronerio tarnyba pranešė, jog DNA testai iki šiol nepatvirtino, kad tai tie dingę žmonės.

Paslaptingai atrodo ir tai, kad šeštoji koja rasta šimtai kilometrų į šiaurę nuo tos vietos, kur buvo rastos pirmos penkios kojos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų