Į „Eurovizijos“ duris besibeldžianti Ieva Zasimauskaitė: vaikystėje mamai sakiau, kad atstovausiu Lietuvai

„Prieš dvejus metus būčiau tikrai sakiusi, jog „Eurovizijos“ atranka - tai nuotykis, - portalui tv3.lt prisipažino nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaujanti Ieva Zasimauskaitė. - Tačiau šių metų atranka yra iššūkis, nes atėjau su aukščiausiais tikslais ir labai noriu visus juos įgyvendinti“.

40

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į „Eurovizijos“ duris besibeldžianti Ieva Zasimauskaitė: vaikystėje mamai sakiau, kad atstovausiu Lietuvai

Savo vokalu žavinti ne tik Lietuvos komisijos narius, tačiau ir užsienio ekspertus Ieva prisipažino, kad scena jai – tai lyg namai, kuriuose yra labai jauku, ramu, saugu. „Bet kartu ten sukasi labai daug kitų emocijų ir nuotaikų. „Eurovizijos“ scena skiriasi tik tuo, nes pasirodymai yra filmuojami, bet tai tik priduoda naujos patirties ir įdomumo“.

- Kas paskatino žengti į „Eurovizijos“ sceną? Iš kur pasisėmei drąsos?

- Nuo mažens mamai sakiau, kad vieną dieną ir aš ten stovėsiu. Nors tada buvau vos kelių metukų, bet dabar galvoju tą patį. Vieną dieną noriu ten stovėti ir atstovauti Lietuvai, ir visai to nebijau (šypsosi).

- Neretai išsiskiria užsienio komisijos ir Lietuvos komisijos nuomonės dėl tavo dainos. Kaip tai vertini?

REKLAMA

- Šis klausimas užduodamas labai dažnai, girdžiu jį iš įvairių žmonių. Manau, kad viskam yra priežastis. „Eurovizijos“ konkursas vyksta užsienyje, manau, todėl kiekvienam reikėtų atsižvelgti į užsienio komisijos nuomonę ir komentarus. Mūsų ir užsienio komisija atlikėjus vertina labai skirtingais aspektais.

- Ką tau reiškia muzika? Kada su ja susipažinai ir kaip su ja augai?

- Muzika padeda išreikšti emocijas, ji gydo ir suteikia galios būti savimi. Aš džiaugiuosi, kad su muzika augau. Kiek save atsimenu, visada dainavau: darželyje, mokykloje, universitete. Tikiu, kad muzika iš mano gyvenimo niekada nedings. Turiu dar daug planų ir po truputį pradedu juos įgyvendinti.

- Jeigu paprašyčiau savo gyvenimą palyginti su viena daina – kuri daina tai būtų? Kodėl?

- Šių metų mano atliekama eurovizinė daina „Life (not that beautiful)“. Todėl, kad ši daina pasakoja istoriją. Nuo pradžių iki galo, kiekvienas dainos žodis turi labai didelę reikšmę man. Ypatingai priedainis, kuriame sakoma, jog gyvenimas nėra toks gražus, kai mūsų širdyse nėra jo... Kai mūsų širdyse nėra tikėjimo.

- Kaip gimė ši daina?

- Ją sukūrė švedų kompozitoriai, ją pasirinkau iš keturių siūlomų dainų. Buvo labai paprasta, nes nuo pat pirmų dainos akordų aš žinojau, kad tai yra ta daina, kurios man reikia. Aš 100 proc. tikiu šia daina, jos tekstu ir pasirodymu. Ir tikiu, kad žmonės, ypatingai, kurie žino anglų kalbą, supranta, jog žodžiai tinka kiekvienam, o ypatingai Europai, po tam tikrų įvykių...

- Kaip manai, nuo ko Lietuvoje priklauso atlikėjo sėkmė?

- Labai svarbu, kad atlikėjas turėtų gerą komandą: dainų kūrėjai, įvaizdžio kūrėjai... Labai svarbu atlikėjo tikėjimas savo atliekamais kūriniais ir tuo, ką jis daro. Lietuvoje pop scena yra labai ryški, mažoje šalyje turime labai daug atlikėju. Labai vertinu Jazzu už tai, ką ji daro ir kaip tai daro scenoje, džiaugiuosi, kad Lietuva turi tokio lygio atlikėjų.


Rašyti komentarą...
Z
Ziauru
2016-03-05 20:10:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau Lietuva visai nusivažiavo . Is kur tokios dainos
Atsakyti
0

G
Geriausia daina
2016-03-05 22:05:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu užsienio komisijai - pati geriausia daina šiemet yra Ievos.
Atsakyti
0

k
komentarui Nr. 1 (atsirado)
2016-03-06 10:45:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ievos daina gražiausia, nors gal ir skirta kitokiai auditorijai, Aistės daina, deja, baisi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų