Į Elizabeth II karūnavimo 60-ųjų metinių iškilmes susirinko visa Didžiosios Britanijos karališkoji šeima

Šiandien Didžiojoje Britanijoje – ypatinga diena: oficialiai minimos karalienės Elizabeth II karūnavimo 60-osios metinės.

Į iškilmes Vestminsterio abatijoje, kur Elizabet II buvo karūnuota 1953 m. birželio 2d., susirinko visa karališkoji šeima, kilmingiausi Britanijos didikai, aukščiausio rango politikai ir aukštuomenės atstovai.

Kenterberio arkivyskupas Justinas Welby's monarchės gyvenimą apibūdino kaip „didžiulę atsidavimo ir savęs atsižadėjimo reikalaujančią auką – kelią, kurio ji nepasirinko, bet kuriam buvo pašaukta“ ir pridūrė, kad ji „valdys Danguje su Jėzumi“.

Karalienė, kurią atlydėjo tik nesenaii iš ligoninės išleistas jos vyras princas Philipas, vilkėjo spindinčio baltumo, ornamentuotos medžiagos suknelės ir klostuoto palto ansamblį iki kelių, tokios pat medžiagos skrybėlaitę, dekoruotą žydromis gėlėmis, ir baltas pirštines. Ji taip pat pasipuošė perlų auskarais ir vėriniu, rankoje nešėsi nedidelę juodą rankinę ir avėjo juodais lakiniais batais.

Ne mažiau dėmesio nei pati Elizabet II neabejotinai sulaukė princo Williamo žmona, Kembridžo kunigaikštienė Catherine. Paskutinį mėnesį nėčia moteris, kuri jau liepą turėtų pagimdyti būsimąjį sosto įpėdinį (ar įpėdinę), vilkėjo švelniai rožinės spalvos nėrinių suknelę, kelius siekiantį švarkelį ir skrybėlaitę su vualiu. Prie savo aprangos ji priderino kūno spalvos delninukę ir aukštakulnius batelius bei balto metalo apyrankę ir auskarus su perlais. Kate taip pat mūvėjo ir savo garsųjį sužadėtuvių žiedą, kadaise priklausiusį princesei Dianai.


Rašyti komentarą...
D
Dz
2013-06-05 09:48:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Elžbietos gal, "žurnalistai"?
Atsakyti
0

J
Jurate
2013-06-06 13:49:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Elizabeth gal,Dz. Nuo kada vardai yra verciami? Nors, jei tamsta manote, kad Anglijos karaliene gime ir buvo pakrikstyta Lietuvoje....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų