Į dviejų gražuolių draugiją Ž. Stakėną pastūmėjo žmona

Prieš keletą dienų Lietuvą pasiekė sensacinga žinia: gausų ir margą ryškiausių LNK žvaigždžių būrį šį sezoną papildys dar viena įdomi asmenybė – 30-metis televizijos laidų vedėjas Žygis Stakėnas. Aštuonerius metus dirbęs nacionalinėje televizijoje ir vedęs įvairias laidas vaikams, Žygis netrukus debiutuos visiškai naujame amplua: kartu su Indre Kavaliauskaite ir Rimante Kulvinskyte pasirodys populiarioje LNK laidoje „Karamelinės naujienos“. Žinodamas, kad nuo šio rudens taps dar labiau stebimas ir atpažįstamas, Žygis atveria savo gyvenimo duris ir taip tikisi užkirsti kelią gandams, piktoms apkalboms ir žvaigždžių meilės trokštančių merginų vilionėms.

Žygis Stakėnas gimė ir augo Vilniuje. Net 13 metų dainavo populiariajame berniukų “Ąžuoliuko" chore.   Giriasi turįs ir kitų talentų. Pavyzdžiui, studijuojant teko ne vienerius metus dirbti barmenu populiariausiuose sostinės naktiniuose klubuose ir baruose. Merginų dėmesio jam niekada netrūko. Tačiau viskas pasiekitė tada, kai sutiko Dovilę ir būdamas vos 22-ejų ją vedė. Žygis įsitikinęs: po ankstyvų vestuvių jo gyvenimas šovė į viršų.  Vilniaus konservatorijoje baigęs kultūrinės veiklos administravimą, jis įsidarbino LTV ir keletą metų dirbęs už kadro, vieną dieną tapo vaikų laidos vedėju.

REKLAMA

Septynerių metų Kajų ir pusketvirtų Pijų auginantis Žygis neslepia: darbas su vaikais jam buvo itin malonus. Taigi gavęs pasiūlymą dirbti LNK televizijoje  nemažai dvejojo. Tačiau šį kartą itin svarų žodį tarė Žygio žmona. “Dovilė  mane labai palaikė. Tiesa, ji žino, kad ir man, ir jai lengva nebus. Juk padaugės dėmesio. Tačiau  žmona  manimi tiki, pasitiki ir žino, kad nepražūsiu", - sako Žygis Stakėnas ir juokiasi, jog Dovilei gal ir nelabai patiks ta idėja, kad jos vyras kone kasdieną sukiosis dviejų itin žavių merginų – Indrės Kavaliauskaitės bei Rimantės Kulvinskytės – kompanijoje.

Jau labai greitai LNK eteryje pasirodysiantis Žygis tikina: būti tik LNK laidų vedėju jam būtų labai patogu. Tačiau Stakėnas  mėgsta iššūkius. Todėl žada, kad aštuonerių metų kūrybinio darbo patirties tikrai neužmirš ir, įsiliejęs į “Karamelinių naujienų" kūrėjų komandą, Lietuvai pats praneš svarbiausias bei sensacingiausias žinias! Naujienos, kaip ir pridera, bus pagardintos specifiniais Žygio Stakėno prieskoniais: kartais karamele, o kartais – ir pipirais...

“Karamelinės naujienos" – jau greitai naujame aistringame LNK sezone.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų