Holivudas ruošiasi pirmojo per dešimtmetį „Žvaigždžių karų“ filmo premjerai

Holivude pirmadienį buvo tiesiamas raudonas kilimas filmo „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“ premjerai, šios kosminės sagos gerbėjams nekantriai ruošiantis pasveikinti pirmą naują dalį per pastarąjį dešimtmetį.

6

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: filmo „Žvaigždžių karai“ gerbėjus pasiekė džiugi žinia

Po labiausiai laukiamo šių metų filmo peržiūros, kurioje bus apstu žvaigždžių, trečiadienį jis bus pradėtas rodyti pasaulyje, o JAV kino teatruose seansai oficialiai prasidės penktadienį.

„Kai baigėm filmavimą, atrodė, kad dar reikės ilgai laukti, kol jis bus išleistas – bet dabar mes to sulaukėm“, – naujienų agentūrai AFP sakė aktorė Daisy Ridley, vaidinanti filme šiukšlininkę Rei.

23 metų britė aktorė, pirmąkart gavusi vaidmenį didžiajame ekrane, yra vienas iš naujų veidų, kuriuos bus galima pamatyti šio mokslinės fantastikos epo, turinčio daugybę gerbėjų visame pasaulyje, naujoje dalyje.

Tarp jų taip pat bus britas aktorius Johnas Boyega, kuris filmo anonse buvo matomas vaidinantis imperijos karį dezertyrą, ir Oscaras Isaacas, atliekantis piloto Po Damerono vaidmenį.

Milijonai originalios „Žvaigždžių karų“ trilogijos gerbėjus džiaugiasi galėsiantys pamatyti, kaip Harrisonas Fordas ir Carrie Fisher vėl pasirodys kaip į Hanas Solo ir princesė Lėja.

REKLAMA

Ištikimų „Žvaigždžių karų“ gerbėjų“ ratą sudaro jau kelių kartų atstovai: pirmasis šios sagos filmas buvo išleistas 1977 metais ir žymėjo įsimintiną momentą popkultūros istorijoje.

Tas filmas akimirksniu pavertė H.Ford, C.Fisher ir Marką Hamillą (Marką Hamilą), suvaidinusį džedajų Liuką Skaivokerį, didžiausio ryškio žvaigždėmis.

„Galima sakyti, kad tai lemia temos, Galia, šviesos kardas – tiesiog yra kažkas, kas sujaudina žmones, ir nemanau, kad tai galima trumpai nusakyti“, – svarstė D.Ridley.

SIUŽETAS – GRIEŽTAI SAUGOMA PASLAPTIS

Režisieriui J.J.Abramsui teko nuostabi ir bauginama užduotis: pratęsti George'o Lucaso sukurtą galaktikos epą ir tuo pačiu pateisinti didelius jo gerbėjų lūkesčius.

Naujojo filmo, kuris chronologiškai yra septintoji „Žvaigždžių karų“ dalis, įvykiai klostosi praėjus 30 metų po vaizduojamų originalios trilogijos trečiojoje dalyje – „Džedajaus sugrįžimas“.

Tačiau kitos siužeto detalės tebelaikomos paslaptyje.

„Kiekvienas žino, kad laikome tai paslaptyje dėl tinkamų priežasčių, – aiškino D.Ridley. – Netgi žmonės, kurie tikrai nori viską sužinoti, norėtų pamatyti tai filme.“

Šis slaptumas paskatino daug spėlionių, o J.J.Abramsas pažadėjo, kad tai nebus nostalgiška, prisiminimų kupina kelionė.

Ar sugrįš pirmosios trilogijos didvyris Liukas Skaivokeris? Ar Rei, kurios pavardė nebuvo atskleista, bus susijusi su Skaivokerių dinastija?

Ar Dartas Veideris iš tikrųjų miręs?

„Žvaigždžių karų“ saga labai susijusi su šeima, bendruomenės išsaugojimu, o kita stipri tema yra tikslas“, – AFP sakė aktorė Lupita Nyong'o, dar vienas naujas veidas šiuose filmuose.

„Oskaro“ laureatė vaidina Maz Kanatą – piratę, kurios pilyje apstu kontrabandininkų iš visos galaktikos.

„Galia nubunda“ aktorių kolektyve moterys daugiau negu kituose šios sagos filmuose. Be C.Fisher, D.Ridley ir L.Nyong'o jame dar vaidina televizijos seriale „Sostų žaidimai“ išgarsėjusi Gwendoline Christie, kuri dabar sukūrė kapitonės Fazmos – vienos iš filmo piktadarių – vaidmenį.

REKLAMA

„Žvaigždžių karų“ medžiaga yra pagrįsta įvairove“, – pažymėjo L.Nyong'o.

Kilus dideliam šurmuliui dėl artėjančio naujosios dalies išleidimo, susijaudinę gerbėjai skaičiuoja valandas iki premjeros, o daugelis jų jau yra įsigiję bilietus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų