Hilton jau ruošiasi vestuvėmis ir praėjo dirbtinio apvaisinimo procedūras: prie to prisidėjo ir Kardashian

Paris Hilton visai neseniai atvirai prabilo apie tai, jog drauge su mylimuoju verslininku Carteriu Reumu išgyvena pačias gražiausias akimirkas. Pora yra be galo įsimylėjus ir jau planuoja vestuves bei šeimos pagausėjimą.

5

Apie tai pranešė pagesix.com.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paris Hilton ir Carteris Reumas

Anot užsienio žiniasklaidos, P. Hilton mylimasis – svajonių jaunikis: „Jis yra mano svajonių vaikinas. 100 procentų. Mes nuolat kalbame apie vestuvių planavimą ir galvojame kūdikio vardus ir visą kitą. Taigi, aš tikrai džiaugiuosi“, – sakė ji.

Hilton pridūrė: „Mes dalyvaujame dirbtinio apvaisinimo procedūrose, kad galėčiau pasirinkti dvynukus. Kim Kardashian iš tikrųjų man pasakė apie tai. Aš net nieko apie tai nežinojau“.

Tiesa, visai netrukus Paris švęs savo 40-ąjį gimtadienį. Rodos, kad bėgantys metai jos nė kiek nepaveikė. Moteris atskleidė ir savo jaunatviškos išvaizdos paslaptį.

„Aš atrodau taip pat, nes niekada nieko nedariau. Jaučiuosi tokia išdidi. Aš esu 100 procentų natūrali. Niekada neturėjau botokso. Man niekada nebuvo atlikta jokių plastinių operacijų “, – tvirtino ji.

Anot jos, ji iš mamos išgirdo svarbų patarimą – vengti saulės. Todėl moteris iki dabar džiaugiasi nepriekaištinga veido oda.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų