• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Teiginiai, kad princas Harry (39 m.) gali grįžti prie karališkųjų pareigų, buvo atmesti, kai karalius vakar viešai pasirodė bažnyčioje.

Teiginiai, kad princas Harry (39 m.) gali grįžti prie karališkųjų pareigų, buvo atmesti, kai karalius vakar viešai pasirodė bažnyčioje.

REKLAMA

Šaltinių teigimu, Jo Didenybė tvirtai laikosi nuomonės, kad Sasekso kunigaikštis jokiu būdu negali grįžti į karališkąsias pareigas.

Žinovai pabrėžia, kad tai nereiškia, jog 75 metų Karolis III nėra pasirengęs ateityje atkurti santykius su atsiskyrusiu jaunesniuoju sūnumi.

Tačiau tai labai skiriasi nuo to, kad Harry buvo pakviestas palaikyti karaliaus jo kovos su vėžiu metu.

Tokios pat nuomonės laikosi ir princas Williamas, nors Kensingtono rūmai leido suprasti, kad jis daugiausia dėmesio skiria grįžimui į darbą po to, kai praėjusį mėnesį padarė pertrauką, kad galėtų slaugyti žmoną po jos operacijos.

Spėlionės dėl likimo

Savaitgalį laikraščiui „The Times“ pareiškus, kad Sasekso hercogas nori grįžti į „laikiną karališkąjį vaidmenį" ir padėti tėvui ligos metu, pasipylė spėlionės.

REKLAMA
REKLAMA

Buvo teigiama, kad Harry padrąsino šiltas bendravimas su karaliumi po to, kai šio mėnesio pradžioje paaiškėjo jo tėvo vėžio diagnozė.

REKLAMA

Buvo teigiama, kad princas sakė draugams, jog mielai įsitrauktų į karališkąjį vaidmenį, kol jo tėvas negaluoja.

Karališkasis informatorius teigė, kad „visais praktiniais aspektais šeimai būtų labai prasminga susivienyti ir paremti karalių, kol jis serga“. Jis pridūrė: „Manoma, kad šis susitarimas gali pasiteisinti“.

Tačiau gerai informuoti šaltiniai tai visiškai paneigė, sakydami, kad klaidinga manyti, jog šiuo klausimu vyko kokios nors diskusijos, net ir atsitiktinės.

REKLAMA
REKLAMA

Šaltinių teigimu, Karolis III, Velso princas ir kiti karališkosios šeimos nariai tvirtai sutaria, kad vadinamojo Sandringamo aukščiausiojo lygio susitikimo sąlygos galioja.

Per šį susitikimą 2020 m. sausio mėn. mirusi karalienė leido suprasti, kad jos anūko norimas požiūris nepilnai įeiti į karališkas pareigas yra neįgyvendinamas.

Ji primygtinai reikalavo, kad Harry atsisakytų savo karališkųjų ryšių ir įsipareigotų neprekiauti savo jais, jei primygtinai sieks verslo sandorių užsienyje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaltinis sakė: „Susitarimo sąlygos buvo labai aiškios ir niekas, kas įvyko pastaruoju metu, įskaitant karaliaus ligą, jų nepakeitė“.

Kitas šaltinis pridūrė: „Ar karalius ir Harry kalbėjosi? Taip. Ar tai reiškia, kad jis grįžta į šeimą, net ir laikinai? Ne.“

Jei jam vis dėlto prireiktų, kad jo šeima įsitrauktų, bet kokias papildomas pareigas nesunkiai galėtų atlikti Williamas.

Jo Didenybė atrodė geros nuotaikos, kai su karaliene Camilla ėjo į bažnyčią Sandringamo dvare ir mojavo gerai nusiteikusiems žmonėms.

REKLAMA

Pastarąsias kelias savaites jis praleido savo Norfolko dvare, per savaitę trumpam grįždamas į Londoną gydytis ir į susitikimus.

Beveik neskyrė laiko Harry

Savaitgalį taip pat buvo teigiama, kad karališkieji padėjėjai neleido Harry prisijungti prie karaliaus Sandringame, kai jis vasario pradžioje lankėsi Jungtinėje Karalystėje, kad pasimatytų su tėvu.

Darbuotojai baiminosi, kad jie niekada jo neatsikratys, pranešė „The Sun“, ir vietoj to pakvietė jį į 45 minučių susitikimą Klarenso rūmuose.

REKLAMA

Tačiau šaltinis nurodė, kad kitą dieną po grįžimo į JAV Harry turėjo darbų Las Vegase.

Duodamas interviu laidai „Good Morning America“ Harry sakė, kad džiaugiasi apsilankęs Jungtinėje Karalystėje ir pamatęs savo tėvą.

Princas, kuris kiek anksčiau su žmona Meghan vyko į Vankuverį, Kanadą, į Invictus Games šventę, sakė, kad grįš pasimatyti dar kartą, nes yra suplanavęs kitų kelionių į Jungtinę Karalystę, ir neatmetė prielaidos, kad šeimos nesutarimus gali užglaistyti sveikatos krizė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų