Harry ir Markle pradėjo naują veiklą: žmonės liko nustebinti

Britų princas Harry ir jo žmona Meghan Los Andžele dalijo maistą ligoniams, ir tai buvo pirmoji žinoma jų vieša veikla po persikraustymo į Kaliforniją šioje valstijoje prasidedant karantinui.

6

Sutuoktiniai, kurie oficialiai atsisakė britų karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso, iš pradžių ne pelno organizacijai „Project Angel Food“ savanoriavo sekmadienį – jie vežiojo maistą lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Harry ir Meghan prisidėjo prie gerumo akcijos

„Jie buvo čia Velykų sekmadienį, o tada nustebino mus trečiadienį, – sakė organizacijos komunikacijų vadovė Anne-Marie Williams. – Jie išdalijo [maistą] 20-čiai mūsų klientų ir sudrebino jų pasaulius.“

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė į Kaliforniją persikraustė praėjusį mėnesį. Sausį jie paskelbė, kad ketina pasitraukti iš karališkosios šeimos reikalų ir siekti „finansinės nepriklausomybės“.

Jie stengėsi neatkreipti į save dėmesio, ir net jų buvimo vieta nėra žinoma, nors pasirodė nepatvirtintų pranešimų, kad jie gyvena pajūrio mieste Malibu.

Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad jie planuoja Jungtinėse Valstijose steigti ne pelno organizaciją „Archewell“, didžiausią dėmesį skirsiančią psichinei sveikatai, švietimui ir gerovei.

Harry ir Meghan sakė, kad nori „padaryti kažką reikšminga, padaryti kažką svarbaus“, bet dėl pandemijos visų detalių kol kas neskelbia ir nurodo, kad padarys pareiškimą „tinkamu metu“.Los Andželo „Project Angel Food“, tiekianti specialiai pritaikytą maistą lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms, regis, yra pirmoji labdaros organizacija, kurią po savo pranešimo viešai parėmė Harry ir Meghan.

„Kalbėjomės apie labai paprastus dalykus; žinau tik tiek, kad jie labai nori būti naudingi ir kad jie nori matyti Los Andželą per „Project Angel Food“... ir filantropijos prizmę“, – naujienų agentūrai AFP sakė organizacijos vadovas Richardas Ayoubas.

REKLAMA

Sutuoktiniai apie šią labdaros organizaciją išgirdo iš Los Andžele gyvenančios Meghan motinos ir sužinojo, kad pandemijos metu „Project Angel Food“ reikia papildomos pagalbos.

Pasitraukę iš priešakinės britų monarchijos linijos, Harry ir Meghan sutiko atsisakyti savo titulų „Karališkoji Aukštybė“.

„Jie labai paprasti žmonės – labai mieli ir nuoširdūs, visai nesilaiko ceremonijų. Jie reikalavo, kad vadintume juos Harry ir Meghan“, – sakė R. Ayoubas.Daugelis

„Project Angel Food“ klientų yra ypač pažeidžiami kalbant apie koronavirusą ir R. Ayoubas išreiškė viltį, kad Harry ir Meghan dėmesys padės pritraukti aukų per tinklalapį www.angelfood.org/covid19.„Laikau sukryžiavęs pirštus, tikiuosi, kad jie sugrįš. Esant visam šiam viešumui – nežinome [ar tai nutiks]. Bet viliamės, kad jie tikrai sugrįš“, – pridūrė organizacijos vadovas.


Rašyti komentarą...
G
GJ
2020-04-19 07:11:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad harry jau nebe princas. Si pora buvo idomi kai buvo karaliskos seimos dalis, o dabar...jie yra niekas. Ir greitai jie digs is viesumos. Greiciausiai, feministe megan gris vaidinti muilo operose, o harry nuleides galva gris namo, nes jis jav'se yra visiskas nulis.
Atsakyti
0

L
Liudacka
2020-04-18 18:46:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai čia vadinasi privatumo norėjo? Tiesiog nesugebėjo būti šeimoje,kur kultūra svarbi o ne vaikščioti su peršviečiamu sijonu,kaip ji norėjo,kur su kultūra prasilenkia :) o dabar matosi privatumo nebereikia,juokinga
Atsakyti
-1

A
Arvydas
2020-04-20 01:38:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviai turėjo istorinę galimybę turėti paveldimą monarchiją,karalius ir princus.Sutrukdė lietuvių tautos genocidas.1654 - 1655 šimtatūkstatinės laukinių maskolių rusų ordos sudegino Lietuvą.Sugroovė pilis.Fantastinio grožio Vilnius buvo sudegintas iki pamatų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų