Šeštadienio  laidoje „Gyvenimas kaip kinas“ – dviejų moterų krūties vėžio istorijos.

Viešųjų ryšių specialistė, žurnalistė ir dabar jau rašytoja Erika Umbrasaitė prieš porą metų kovojo su pikta onkologine liga. Nuolatinis bėgimas ir nesibaigianti darbų virtinė moterį sustabdė vieną vėlyvą rudenį, kai jai buvo diagnozuotas krūties vėžys. Išgyvenimai ir sunki akistata su mirties nuojauta, noras išlikti ir papasakoti jeigu ne visam pasauliui, tai bent savo šalies moterims, kaip reikia  priimti panašius likimo iššūkius. Taip atsirado knyga pavadinimu „Vienos krūties istorija“, kurioje - autorės išpažintis, sveika humoro dozė ir naujas užgimęs gyvenimo džiaugsmas. Visai kaip filme „Pamotė“ su Julia Roberts ir Susan Sarandon...

Kitą laidos heroję Reginą Malžinskienę kai kurie vadina Motina Terese: paguosti, paskatinti ar net švelniai pabarti savo likimo draugių, o kai kada ir jų vyrų, ji vyksta bet kuriuo paros metu. Kauno apskrities moterų sveikatos draugijos „Alma“ pirmininkė iš pažiūros tarsi uola, tačiau ir jos pačios kova su vėžiu dar nebaigta.

Prieš vienuolika metų moteris netikėtai sužinojo serganti krūties vėžiu. Kadaise nepilnamečių reikalų inspektore dirbusi Regina į paniką nepuolė, neverkšleno ir nesiskundė.  Iki to Regina sako tik vieną kartą turėjo nedarbingumo lapelį, - kai gimdyti ruošėsi, o sanitarinės knygelės užpildymas tebuvo formalumas. Dabar Regina ir pati savo draugijos moteris nuolat skatina tikrintis bent jau kas pusmetį.

„Gyvenimas kaip kinas“ – šeštadienį 17.45 val. per LNK.


Rašyti komentarą...
F
Fredis
2009-01-10 00:36:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
„Gyvenimas kaip kinas“: žinomų moterų kova su krūties vėžiu - vėžys lengvesnė "liga" nei sloga (sloga - liga, o vėžys neracionalios mitybos pasekmė). Kiekvieną pirmadienį paskelbkite bent du - tris tel. Nr. - aš jiems paskambinsiu ir po metų Lietuvoje nebeliks nei vieno vėžiniko.

Su pagarba Fredis - aš jau visiškai sveikas! Laukiu.
Atsakyti
0

V
Viktorija
2009-02-10 22:22:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fredi parasykite man savo maila. Aciu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų