• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius save išbandė nauja amplua. Žinomą vyrą TV3 televizijos žiūrovai galės išvysti „Prakeikti“ naujojo sezono seriale.

12

Grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius save išbandė nauja amplua. Žinomą vyrą TV3 televizijos žiūrovai galės išvysti „Prakeikti“ naujojo sezono seriale.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Linas Vaitkevičius papasakojo apie naujus vėjus gyvenime, iššūkius ir žmonos Rūtos reakciją.

Grupės „Žemaitukai“ narys Linas neslėpė, kad jau seniai svajojo išbandyti save kitoje sferoje: „Ilgą laiką garsiai kalbėjau, kad noriu kažkur pabandyti suvaidinti. Tai kaip supratau, kad mane ir išgirdo režisierius Ramūnas Rudokas, kuris atkreipė dėmesį, paskambino. Sakiau, kad galėčiau vaidinti, kad ir rytoj. Tai ir pasakė, kad atvažiuočiau. Nuvažiavau į Vilnių ir gavau vaidmenį. Šią patirtį vertinu nerealiai, žinojau, kad bus smagu, bet nesitikėjau, jog bus tokia faina patirtis. Kartočiau ir kartočiau.“

Paklaustas, ar nekilo tam tikrų problemų filmavimo aikštelėje, Linas atviravo, kad susidūrė su sunkumais. „Tikrai buvo sunku, nes žiūrint serialą per televizorių, atrodo, kad viskas aišku. Bet kai į tave nukreiptos 4 kameros, žiūri režisierius ir dar 10 darbuotojų, aktoriai, o tu turi vaidinti su jais, ko nesi daręs gyvenime, tuomet tikrai buvo sudėtinga su savimi susitvarkyti. Įsijungė jauduliukas, o ir teksto buvo nemažai. Bet beveik visada į Vilnių važinėjau traukiniu ir mokindavausi tą tekstą“, – atviravo vyras.

REKLAMA
REKLAMA

Aktoriaus amplua išbandęs dainininkas džiaugėsi, jog įgavo naujos patirties, už kurią būtų net neprašęs užmokėsčio: „Aš nuvažiavau ir sakiau, kad man gali net nemokėti pinigų. O jie man dar ir pinigėlį davė. Gavau malonumą ir užsidirbti dar galėjau, o kad šeimos nenuskriausčiau ir nepalikčiau – visada ją kartu vežiausi į Vilnių. Vilniuje turiu geriausią draugą, todėl visą laiką pas jį nakvojau. Žiauriai geras laikas buvo.“

REKLAMA

Nepaisant to, kad aktorystę filmavimo aikštelėje jis išbandė pirmą kartą, tačiau dauguma kolegų jį priėmė kaip senbuvį: „Buvau visiškas naujokėlis, įdomi patirtis. Jautėsi iš vyresnių, kurie yra tokie mandresni, aiškiai man parodė, kad neįsijausčiau ir esu tik naujokas, bet dauguma buvo labai draugiški ir priėmė kaip seną komandos narį.“

Paklaustas, kaip žmona reagavo į jo naują amplua, Linas šyptelėjo, kad visuomet jaučia palaikymą iš šeimos. „Žmona kartu su manimi „degė“ šiuo dalyku. Absoliučiai visada palaikė ir net neleido nesutikti su šiuo pasiūlymu, nes labai laukėme kažkokio varianto, kad pasiūlytų pavaidinti. Žmona buvo visomis keturiomis už. Aišku, kad serialas toks, kuriame yra mafija, narkotikai, prostitutės ir panašiai. Tai yra toliausiai nuo manęs, nes aš esu kaimietis iš Žemaitijos, šviesaus veido. Norėčiau juokinti žmones ir būti Robertėlis iš „Moterys meluoja geriau“. Bet reikėjo vaidinti labai kietą“, – džiaugėsi jis.

REKLAMA
REKLAMA

Tęsdamas pokalbį apie darbą filmavimo aikštelėje, dainininkas neslėpė, kad dirbti su profesionalais nebuvo lengva: „Su aktoriais labai sudėtinga. Buvo toks gerbiamas aktorius, kuris man išeinant iš viešbučio surėkė: „Kas čia per zuikis?“ Mane toks juokas paėmė, negalėjau sustot juoktis. Reikėjo perfilmuoti gal 4-5 kartus. Visi vyresni sakė, kad reikia nesijuokimo kursų. Ta tokia ne patirtis išlenda, bet man buvo labai įdomu. Buvo įdomu stebėti, kaip jie improvizuoja, kai nukrypsta nuo teksto.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Baigdamas pokalbį apie naujus vėjus gyvenime, vyras atskleidė, kokių vertingų pamokų išmoko. „Geriausia pamoka buvo su tekstu, nes jo tikrai nėra mažai. Aš viską išmokau pažodžiui, labai ruošiausi. Atėjau į filmavimo į aikštelė ir man režisierius sako, kad to ir ano nebereikės sakyt, o aš taip išsimušiau iš vėžiu. Vienas aktorius sakė, kad nereikia visko išmokti mintinai, o reikia tik suprasti esmė. Tada galėsiu išsivartyti bet kada iš bet ko“, – teigė pašnekovas.

REKLAMA

„Prakeikti 5“ – nuo kovo 9 d., pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21:00 per žiūrimiausią TV3 televiziją!

Naujajame kriminalinio serialo „PRAKEIKTI“ sezone žiūrovai ir toliau galės stebėti Koganų šeimos istoriją. Šešėlinio pasaulio patriarchas Fredis Koganas tęsia savo nusikalstamą veiklą, siekdamas kontroliuoti tiek savo vaikus, tiek ir kitas nusikaltėlių grupuotes. Šis šaltas bei pragmatiškas kriminalinio pasaulio atstovas be jokio gailesčio ir sąžinės graužaties stengiasi įgyvendinti nelegalias idėjas, išvengdamas teisėsaugos pareigūnų noro jį pažaboti, o taip pat šalindamas sau iš kelio visus konkurentus.

REKLAMA

Įtemptas, kupinas neįtikėtinų kraupių įvykių, serialo siužetas atskleis ne tik įvairias nusikaltėlių veiklas ( narkotikų, ginklų ir kultūros vertybių kontrabanda, prekyba žmonėmis bei jų organais), bet ir jų vidinio pasaulio subtilybes. Taip pat žiūrovai pamatys su kokiais sunkumais susiduria teisėsaugos pareigūnai, ieškodami būdų įvykdyti teisingumą.

Pagrindiniai serialo „PRAKEIKTI“ personažai, Fredis Koganas ir jo sūnūs Markas, Slimas ir Levis, eis sau įprastu kruvinu keliu, kovos tarpusavyje, skęs intrigose ir mele. Nuo jų neatsiliks ir kiti žiūrovų pamėgti serialo veikėjai: Vladas Keinys, Švarcas, Voldemaras, Demonas, Kaminas...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žiūrovai pamatys, kaip transformuojasi žmogus pasirinkęs nusikalstamą gyvenimo būdą, kas slepiasi už begalinio valdžios troškimo, ar yra būdas ištrūkti sielos demonų gniaužtų, ar tai bedugnė iš kurios jau neįmanoma pakilti.

„PRAKEIKTI“ – Koganų šeimos kronikos, šešėlinio gyvenimo metraštis. Tiesa slypi – kažkur tamsoj.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų