Grupės „Vyšnios“ narė Aistė kuria specialią stovyklą Lietuvos gražuolėms: bus kaip Milane

Merginų grupės „Vyšnios“ narei Aistei Karanauskytei dainavimas – tik malonus užsiėmimas, padedantis atirūkti nuo kasdienės veiklos. Aistė yra grožio konkursų nugalėtoja, profesionalus modelis ir šiuo metu gyvena itin įtemptu rėžimu, mat jau liepos 11-ą Lietuvos merginas nuo 10-ies iki 18-os metų amžiaus ji pakvies į pirmą kartą organizuojamą specialią, savaitę laiko truksiančią modelių stovyklą Vilniuje, kurioje, kaip tikina pašnekovė, kiekviena galės pasijusti tarsi tikruose Milano kastinguose.

9

„Organizuoju stovyklą merginoms, kurios norėtų išbandyti, ką reiškia būti modeliu. Viskas vyks taip, tarsi merginos būtų išvykusios į Milano kastingus. Leisiu Lietuvoje pajusti, ką tai reiškia“, - intriguoja A. Karanauskytė.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aistė Karanauskytė organizuoja specialią stovyklą Lietuvos gražuolėms

Paklausta, ką merginos veiks stovyklos metu, A. Karanauskytė pasakojo, kad gražuolės bus apgyvendintos hostelyje prie Vilniaus arkikatedros bazilikos, o grožio industrijos specialistai joms ves įvairius užsiėmimus ir mokymus, kurie būtini kiekvienai, norinčiai tapti profesionaliu modeliu.

REKLAMA

„Grožio specialistai mokys grimuotis, šukuotis, išmokys, kaip tinkamai save pateikti. Vyks vaikščiojimo ant podiumo, pozavimo pamokos. Taip pat vyks dvi fotosesijos. Viena – mokomoji, kita – ta vadinamoji fashion fotosesija. Besibaigiant užsiėmimams, viename restorane bus įrengtas podiumas, kuriuo žingsniuos merginos, demonstruodamos dizainerių kurtus drabužius. Tuo metu bus ir publika, todėl stovyklos dalyvės galės parodyti, ko išmoko. Būtent taip uždarysime stovyklą“, - pasakojo organizatorė A. Karanauskytė.

Ji pabrėžė, kad ir ketinančioms tapti profesionaliais modeliais, ir tiesiog besirūpinančioms savimi merginoms yra privalu suvokti, koks makiažas tinkamas dienai, koks vakarui ar einant į šventę. Gražuolės pačios turės galimybę grimuotis, išbandyti įvairias makiažo priemones. A. Karanauskytės įsitikinimu, modeliai privalo ne tik deramai atrodyti ar mokėti grimuotis. Ne mažiau svarbu, anot jos, ir mokėjimas vaikščioti podiumu.

„Bus mokoma taisyklingos podiuminės eisenos. O fotografė pamokys, kaip pozuoti, ką reikia daryti, kad nuotraukose optiškai pailgėtų kaklas, rankos ar kojos. Taip pat vyks ir šokių pamokos, nes tokioje stovykloje būtinas ir atsipalaidavimas.

Merginos, dalyvausiančios stovykloje, gaus ir pažymėjimus, kuriuose bus įvardinta, kokius mokymus jos išklausė.

Pasiteiravus, kas buvo sudėtingiausia organizuojant vasaros modelių stovyklą, A. Karanauskytė paminėjo, kad nebuvo lengva sudėlioti savaitės trukmės programą.

„Tai tikrai buvo nemekna užduotis, labai norėjosi, kad merginos kaip įmanoma daugiau galėtų pasisemti reikalingų žinių“, - pasakojo A. Karanauskytė, pati ne kartą atstovavusi Lietuvai vietos ir tarptautiniuose grožio renginiuose, kuriuose, kaip pati sakė, ir įgijo įvairios patirties.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų