Grupės „Vyšnios“ merginos tapo modeliais

Vis labiau populiarėjančios merginų grupės „Vyšnios“ narės mano, kad nesvarbu, kas bus rytoj, bet šiandien jos pristato naujausią savo dainą, demonstruoja mados kolekcijas, be to, ką tik nufilmavo ir vaizdo klipą. Antradienio vakarą sostinės restorane „Green Hall“ vykusio renginio metu atlikėjos ne tik atliko savo naujausią dainą „Nesvarbu“, bet ir tapo modeliais.

42

Grupės narės, dainininkės Aistė Karanauskytė, Sandra Navickaitė ir Agnė Jarmalavičiūtė demonstravo lietuvių kūrėjų „By_me“ naujausią kolekciją. „Ką tik nufilmavome naujausios mūsų dainos „Nesvarbu“ vaizdo klipą. Įdomu tai, kad filmuojant buvo naudojami tik du rekvizitai: kėdė ir vyriškas švarkas. Nenorėjome, kaip dauguma merginų grupių daro, į filmavimą kviesti tikrą vyrą.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupės „Vyšnios“ dainos premjera su madingais prieskoniais

Pabandėme atrasti mizancenas kitaip ir palikti erdvės kiekvienam žmogui pačiam susikurti viziją, istoriją, įvykius. Klipe visa istorija yra perteikiama per švarką: kam nors jis bus tik švarkas, eilinis rūbas, o kitam – aukštas pareigas užimantis žmogus, o gal mylimasis ar nepažįstamasis, kurio niekaip negali pamiršti“, – apie klipo filmavimo idėją pasakojo grupės narė A. Karanauskytė, taip pat vadovaujanti ir vaikų bei jaunimo studijai „Mados studija“.

REKLAMA

„By_me“ dizainerių troškimas – padėti moterims pasijusti laimingesnėmis ir stilingesnėmis“, – po kolekcijos pristatymo sakė kūrėja Laura Dvinelytė. Kartu su grupės „Vyšnios“ dainininkėmis kolekciją demonstravo didžėja Roberta Kazlauskaitė, balerina Polina Borisova, modeliai Vilma Getautytė, Gintarė Dainytė, Diana Petrauskaitė.

Modeliams makiažą ir šukuosenas kūrė akademijos „Makeup secrets“ meistrų komanda. Prie kolekcijos buvo priderinta rankų darbo „JŽ Destiny“ natūralios odos delninės, stilingi kūno diržai, apyrankės ir kaklo papuošalai. „Mano kuriami aksesuarai skirti moteriai, vertinančiai paprastumą, subtilumą, bet tuo pačiu ir išskirtinumą“, – sakė papuošalų kūrėja Justė Žukovska.

Vakaro svečiai ne tik klausėsi saksofonisto Žygimanto Skvarčevskio atliekamos muzikos, bet ir galėjo susipažinti su Viduržemio jūros regiono kosmetika, kurią Lietuvos rinkai atstovauja įmonė „Siciliana“. Kelionių įspūdžiais po Viduržemio jūros regiono šalis dalijosi žinoma žurnalistė ir rašytoja Laima Lavaste, atvykusi į renginį su anūke Emile. L.Lavaste taip pat pasidalijo savo kūrybiniais sumanymais, atskleidė paslaptį, šiuo metu rašanti detektyvą ir netgi klausė publikos, kokia kūrinio baigtis jiems būtų įdomesnė.

Vytauto Pilkausko ir Robertino Valiulio nuotr.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų