Grupės „Pikaso“ narys D. Bastys tęsia solo karjerą ir pristato naują dainą

Dainininkas Deividas Bastys pristato naują dainą „Laikysim dangų“, kuri neleis pamiršti prabėgusios vasaros.

Deividas Bastys – solinę karjerą pradėjęs prieš penkerius metus projekte „Kelias į žvaigždes 3", kuriame laimėjo antrąją vietą. Didžiąją dalį savo laiko skiriantis grupei „Pikaso“, Deividas nusprendė pradžiuginti ir savo gerbėjus. Šią savaitę pasirodė nauja Deivido daina „Laikysim dangų“ kartu su  nauja fotosesija. Pats atlikėjas sako, kad šis kūrinys buvo ilgai brandintas ir tobulintas, todėl ir pateikti norėjosi įdomiai.

„Visų pirma, norėjosi, kad daina patrauktų, sudomintų tiek mane, tiek klausytoją. Esu labai patenkintas darbu su jaunu, bet labai talentingu prodiuseriu Karoliu Šliažu – sutampa mūsų mintys ir požiūris, todėl ir rezultatu likau patenkintas. Naujoji daina „Laikysim dangų“ yra linksma, jaunatviška, veržli, kaip ir visa komanda dirbusi su manimi. Fotosesijos rezultatas taip pat nenuvylė, džiaugiuosi, kad man sutiko pagelbėti savo srities profesionalas – fotografas Albert Pocej.  O nuotraukose atsispindi  stilistų Anatolijaus Pajanok ir Olgos Filatovos darbas.

REKLAMA

Kadangi pas mus vasara nebūna labai karšta ir ilga, nesinori jos taip greitai paleisti. Noriu, kad klausant mano dainos visiems prieš akis išnirtų linksmiausi vasaros vakarai, kai geriausių draugų kompanijoje šėlstama iki ryto be jokių ribų!“

Nuo šiol Deividas pažada savo gerbėjus stebinti dažniau – nepamirštant išskirtinumo ir įvairovės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų