Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Scenos chuliganai „Flying Saucer Gang“ pripažįsta, kad ramiai sudėję ramiai sudėję rankų sėdėti negali ir gerbėjus lepina naujais kūriniais. 

Scenos chuliganai „Flying Saucer Gang“ pripažįsta, kad ramiai sudėję ramiai sudėję rankų sėdėti negali ir gerbėjus lepina naujais kūriniais. 

REKLAMA

Vasarą išleistos grupės dainos „Tuk Tuk“ vaizdo klipas primena trumpametražį kino filmą ir greitai tapo hitu hip hopo ir trepo muzikos žanrų mylėtojų tarpe. O prieš pat Naujuosius savo gerbėjams padovanojo virtualų koncertą.

M.A.M.A muzikos apdovanojimuose naujienų portalo tv3.lt kalbintas grupės narys Remigijus Daškevičiaus-Remis prisipažino, kad šis sudėtingas laikotarpis jų planų nesustabdė, anaiptol, tik paskatino judėti į priekį.

REKLAMA

„Karantinas mus paveikė, bet negaliu pasakyti, kad labai neigiamai. Šiuo metu visiems menininkams yra sunku, nes nėra galimybių organizuoti renginių, bet mes radome daug veiklos, taip pat įtraukėme meditaciją, kūryba vystosi ir tęsiasi toliau“, – šypsojosi  Remis.

Pasak atlikėjo šie metai jam ir jo grupei atnešė ir pliusų, ir minusų: „Kai vasarą karantinas buvo laisvesnis, teko pakoncertuoti, tačiau tik tiek, kiek leido įstatymai. Esame pripratę koncertuoti per savaitę 3-4 kartus, to praėjusiais metais nebuvo ir greičiau šiemet taip pat nebus.“

REKLAMA
REKLAMA

Paklaustas, ar nebijo būti užmirštas, Remis nedvejodamas atkirto: „Mes esame bebaimiai ir jokios baimės čia nėra. Visus muzikantus skatinu to nebijoti, yra būdų, kaip gali leisti apie save žinoti. Manau, svarbiausia yra kurti ir tikėti savo kūryba.“

Prakalbus apie tolimesnius planus, atlikėjas atviravo, kad gerbėjams turės naujienų, tačiau nusakyti datą yra sudėtinga: „Viskas keičiasi, sunku kalbėti ir viską dėti į datas. Ta kaita vargina, todėl mes viską esame pasilikę vėlesniam laikui.“

Primename, kad grupės lyderis R. Daškevičiaus kartu su broliu ir kitais grupės nariais ant raudonojo kilimo pozavo spinduliuodami gera nuotaika. Grupė visuomet demonstruoja originalius įvaizdžius, tačiau šįkart buvo kaip niekada elegantiški, o Remis – pakeitęs plaukų spalvą. Kartu su grupe raudonuoju kilimu žengė ir aktorius Mindaugas Papinigis, kuris nusifilmavo „Flying Saucer Gang“ grupės vaizdo klipe.

Šiais metais grupė pretendavo tapti geriausia metų „hip-hop“ grupės nominaciją. Tiesa, į šią nominaciją laimėjo buvęs R. Daškevičiaus geriausias draugas bei Karolins Meschino sužadėtinis Dominykas Ježerys-OG Version. Neseniai tėvais tapusi pora taip pat pasirodė ant raudonojo M.A.M.A kilimo.

Tiesa, ir pats Remis vėliau ant raudonojo kilimo pasirodė su nauja mylimąja Svajūne – pora neslėpė šiltų jausmų, Svajūnė apdovanojo reperį bučiniu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų