Grupės „Blink-182“ nariui nustatytas 4-os stadijos vėžys: prabilo apie savo savijautą

Grupės „Blink-182“ bosistui ir pritariančiajam vokalistui Markui Hoppusui nustatyta difuzinės didelių B ląstelių limfomos ketvirta stadija. Tačiau vyras nepraranda optimizmo ir tikina, kad „tik laiko klausimas“, kol jis nugalės ligą.

6

Birželio mėnesį 49-erių muzikantas atskleidė, kad per pastaruosius tris mėnesius jis gydėsi chemoterapija, o šią savaitę jam buvo atlikti papildomi tyrimai.

Deja, Markui buvo diagnozuota difuzinė didelė B ląstelių limfomos ketvirta stadija, o tai reiškia, kad liga pateko į „keturias skirtingas kūno dalis“, rašoma dailystar.co.uk.

Kalbėdamas su gerbėjais tiesioginėje „Twitch“ transliacijoje, kuri vėliau buvo įkelta į „YouTube“, Markas atviravo, kaip jis jaučiasi dėl savo diagnozės.

Jis savo gerbėjams sakė: „Aš nežinau, kaip tiksliai jie nustato keturias jos dalis, tačiau ji yra pakankamai įžengusi į mano kūną, kad esu ketvirtoje stadijoje, kuri, manau, yra pati aukščiausias. Taigi, aš esu ketvirtame etape.“

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mark Hoppus

Nepaisant gniuždančių naujienų, Markas išlieka pozityvus ir įsipareigojo įveikti ligą ateinančiais mėnesiais.

„Mes nugalėsime šį vėžį. Tai tik laiko klausimas“, – pridūrė jis.

Kai jis pirmą kartą atskleidė savo diagnozę, Markas žvelgė į ateitį ir pažadėjo savo gerbėjams, kad jis pamatys juos „Blink-182“ koncerte, kai tik įveiks vėžį.

„Aš bijau ir tuo pat metu esu palaimintas, kad turiu neįtikėtinus gydytojus, šeimą ir draugus, kad tai išgyvenčiau“, – rašė jis.

„Manęs dar laukia mėnesiai gydymo, tačiau stengiuosi neprarasti vilties ir išlikti pozityvus. Nekantrauju išgyti nuo vėžio ir susitikti su jumis koncerte artimiausiu metu“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų