Grožio renginyje žinomos viešnios demonstravo stilingus derinius

Trečiadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į skandinaviško natūralios kosmetikos prekės ženklo „Ecooking“ pristatymą, rašoma pranešime spaudai.

23

Specialiai į renginį iš Danijos savo produktus pristatyti atvyko ir charizmatiškoji prekės ženklo įkūrėja Tina Søgaard. 

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grožio renginyje žinomos viešnios demonstravo stilingus derinius

 

Susirinkę svečiai iš pirmų lūpų išgirdo prekės ženklo atsiradimo istoriją – dar prieš įkuriant minėtą prekės ženklą, Tina Søgaard išgyveno sunkų gyvenimo etapą, lėmusį organizmo nusilpimą. Išsekimo požymiai ėmė matytis ir įkūrėjos išvaizdoje – oda tapo pilkšva, problematiška. Išmėginus visas odos priežiūros priemones, moteris suprato, kad sveikatos ir odos gydymo atžvilgiu, iniciatyvos reikės imtis pačiai.

 

Kadangi Tina Søgaardjau 20 metų maišė odos priežiūros priemonių ingredientus privatiems prekių ženklams, savo virtuvėje ėmė maišyti natūralios kilmės priemones. Išmėginusi savo gaminius, T. Søgaard pastebėjo, kad jie išsprendė jos odos problemas.

Pasklidusi žinia apie natūralios kilmės odos priežiūros produktus pasiekė ir vietinę kosmetikos parduotuvę, kurios atstovai susisiekė su Tina dėl bendradarbiavimo. Taip gimė prekės ženklas, kurio ingredientai tokios aukštos kokybės, jog juos galima valgyti.

 

Tarp į dirbtuves susirinkusių svečių buvo: Simona Starkutė, Julija Žižė, Rūta Elžbieta Pitkauskienė, Neringa Čukinienė, Anžela Adamovič-Gečienė, Inga Žuolytė ir Ieva Swan.Apsuptos žalumos bei organinių produktų gausos, renginio viešnios galėjo ne tik daugiau sužinoti apie „Ecooking“ prekės ženklo filosofiją, bet ir susikurti natūralios kilmės lūpų balzamą.

 

Gamybos metu įkūrėja papasakojo apie savo rankomis sukurtų natūralios kosmetikos produktų subtilybes: „Kiekvienas produkto atsiradimo kelias yraparemtas aiškia natūralios gamybos ir naudos vizija. Prekės ženklas „Ecooking“produktų gamybai naudoja tik natūralios kilmės sudedamąsias medžiagas.Be to, gamindami kiekvieną odos priežiūros priemonę, naudojame išskirtinį mišinį, kurio ingredientai yra atrenkami unikaliai odos problemai šalinti(spręsti?). Mūsų tikslas – savo klientams tiekti tik pilnavertiškus produktus bei juos apie tai informuoti, todėl ant kiekvienos odos priežiūros priemonės pakuotėsyra pavaizduotos sudedamosios jos dalys. Ekologiškų ir natūralių (angl. eco) aukščiausios kokybės sudėtinių dalių produkcija tokia švari, kad ją galima naudoti ir maistuigaminti (angl. cooking).“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų