Griūva viena stipriausių Holivudo santuokų? Timberlake’as pastebėtas su kita

Dainininkas bei aktorius Justinas Timberlake’as jau ne vienerius metus yra vedęs ir augina sūnų kartu su kita žavia Holivudo aktore, Jessica Biel. Pora visuomet buvo laikoma viena gražiausių, o jų santykiai ne vienam kėlė pavydą.

7

Vis dėlto panašu, kad iš tiesų viskas nėra taip romantiška, kaip galėtų pasirodyti iš „Instagrm“ – Justinas neseniai pastebėtas meilikaujantis kitai moteriai.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Griūva viena stipriausių Holivudo santuokų? Timberlake’as pastebėtas su kita

Anot sun.co.uk, J. Timberlake’as neseniai pastebėtas viename iš Naujajojo Orleano barų. Čia vyras lankėsi kartu su 8 metais jaunesne aktore Alisha Wainwright, su kuria šiuo metu vaidina naujojose juostoje. Pora minėtame filme vaidina įsimylėjelius.

Tiesa, pasirodo, kad ir už kamerų jų jausmai niekur nedingsta, mat paparacai porą užfiksavo ne tik stipriai išgėrusią, bet ir besilankančius rankomis. Anot šaltinių, J. Timberlake’as tą vakarą išvis vos galėjo pastovėti ant kojų.

„Jie šypsojosi ir juokėsi. Vienu momentu jis sugriebė jos ranką ir pasidėjo sau ant kelių. Ši tada ėmė glostyti jam koją. Vėliau jis ėmė žaisti su abiejomis jos rankomis“, – pridėjo šaltniai.

Negana to, kelias dienas prieš šį incidentą paparacai užfiksavo Justiną mūvintį žiedą, o štai minėtą vakarą jo vestuvinio žiedo pastebėti jau nebebuvo galima.

J. Timberlake’as ir J. Biel susituokė 2012-aisiais. Nuo to laiko visi galvojo, jog jų santuoka – viena stipriausių Holivude. Justinas dažnai komentuodavo ir po savo žmonos nuotraukomis „Instagram“, taip pat mielai dalindavosi jos nuotraukomis ir pats. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų